Kunovice si smlsly na Korytné

Foto: sal  /  Kanonáda kunovic - Fotbalisté Kunovic si doslova smlsli na Korytné, když ji porazili 8:2. Na 7:1 zvyšuje z penalty Kučera, který se zapsal mezi střelce hned dvakrát.
Slovácko Sport 18 / 08 / 2011

Okresní soutěž 2. kolo

Babice - Strání B 1:5 (0:2)
Branky: 67. (p) Soldán L. - 12., 55. Janošík J., 29. Nuzík P., 68. Janošík R., 75. Vogl K.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Píža (laik), Tomáš Adámek (laik).
Babice: Hájek M. - Věrný J., Soldán L., Poiselt A., Müller T. (70. Fusek I.), Maňásek Z., Litoš M., Lahola T., Körber S. (46. Horníček E.), Chmel R., Buksa R. Trenér: Slavoj Štěrba.
Strání B: Děcký R. - Nuzík P., Motola J., Málek L. (46. Zderčík P.), Janošík J. (61. Vogl K.), Houšť V., Haloda J., Bušo M., Bruštík A., Popelka O. (63. Šimek J.), Janošík R. Trenér: Václav Popelka.
Na hřišti Babic se představil nováček soutěže, který domácí zcela jednoznačně přehrál. Už ve 12. minutě vyrobila domácí obrana hrubou chybu a Josef Janošík s přehledem otevřel skóre zápasu. Ve 29. minutě Nuzík zvýšil na 0:2. V úvodu druhého poločasu mohl domácí vrátit do zápasu Soldán, jenomže jeho hlavičky nemířily mezi tři tyče. Naopak v 55. minutě vstřelil třetí branku Josef Janošík. V 66. minutě kopal Soldán penaltu, kterou s přehledem proměnil. Jenže hned po rozehrání Roman Janošík vstřelil čtvrtou branku utkání. V 75. minutě uzavřel brankový účet pěknou střelou Vogl. V 90. minutě kopali hosté penaltu, kterou však brankář domácích zneškodnil.
Nejlepší hráči: Richard Chmel - Roman Janošík

Bánov - Buchlovice 5:1 (2:0)
Branky: 38. (p) Pavlíček A., 40. Dalajka M., 49. Vaňhara J., 60. Mahdalíček J., 72. Guryča R. - 69. Strakoš S.
ŽK: 70. Vaňhara J., 70. Gajdůšek M. - 33. Dvořák J., 63. Hlůšek R.
ČK: 71. Vaňhara J. (Bánov).
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Pavel Šupina (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Bánov: Franc P. - Velecký J. (66. Bulejko P.), Vaňhara J., Polanský T., Pavlíček A., Mahdalíček J., Mahdal L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (60. Horňák L.), Dalajka M. (76. Mahdalík J.). Trenér: Karel Kopeček.
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z. (75. Hančík J.), Šarata R., Strakoš S., Prášilík P., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Hlůšek R. (80. Kořínek M.), Hlůšek P. (73. Jurča A.), Dvořák J. Trenér: Jiří Surý.
Od počátku utkání domácí hosty přitlačili k jejich pokutovému území a vypracovali si spoustu brankových příležitostí. Hosté se sice snažili, ale domácí branku neohrozili. Ve 38. minutě hostující kapitán fauloval domácího útočníka, když ho podržel za dres ve vyložené šanci. Následně byl nařízený pokutový kop, který přesněumístil Pavlíček. Ve 40. minutě zvýšil Dalajka na 2:0, tak skončil první poločas. Domácí ve 49. minutě zvýšili na 3:0 a v 60. minutě Mahdalíček zvýšil na 4:0. V 70. minutě domácí Vaňhara dostal za kritiku hlavního rozhodčího žlutou kartu a vzápětí opět za kritiku rozhodčího druhou žlutou kartu a následně červenou kartu. Z ojedinělého útoku hosté snížili na 4:1. V 72. minutě domácí Guriča završil konečných na 5:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Marek Bedřich

Boršice u Bl. - Kněžpole B 2:5 (2:2)
Branky: 4. Nožička J., 13. Gál J. - 33., 37. Palčík R., 63., 82. Kašný R., 72. Varga R.
ŽK: 5. Husenda P. - 58. Krejčiřík M., 76. Pastyřík R.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Martin Strapina - Jaroslav Vávra (laik), Václav Lapčík (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Tureček M. (54. Slaník J.), Šimeček R., Polášek M., Nožička J., Němeček R., Huspenina M., Halík M., Gál J., Husenda P. (70. Bilík V.). Trenér: Vladimír Bilík.
Kněžpole B: Brázdil O. - Pastyřík R., Palčík R., Křen B. (76. Mazůrek A.), Krejčiřík M. (82. Dostálek A.), Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Haša M., Flíbor T., Varga R. Trenér: Martin Haša.
Již ve 4. minutě utkání zahráli domácí brejk, kdy domácí útočník utekl obránci a dal na 1:0. V 13. minutě domácí ještě zvýšili otáčky a ve 13. minutě překvapil z půlky brankáře Gál, který zvýšil na 2:0. Ve 33. minutě prokličkoval Palčík mezi obranu a snížil na 2:1. Po této brance přestali domácí hrát a hosté vyrovnali opět Palčíkem na 2:2. Ve druhém poločase již Kněžpole plně přebralo taktovku hry a v 63. minutě šlo poprvé do vedení - 2:3. Po pěkné akci z rohu hlavičkou v 72. minutě Varga navýšil skóre na 2:4. V 82. minutě Kašný po centru udělal pěknou kličku a zvýšil na konečných 2:5.
Nejlepší hráči: Martin Halík - Radim Palčík

Huštěnovice - St. Město 1:1 (0:1)
Branky: 73. Vaverka T. - 35. Hastík O.
ŽK: 72. Puškáč L., 87. Černý P. - 81. Trávník R.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Pavel Čechmánek (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Silný F. (59. Vaverka T.), Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
St. Město: Adamík T. - Vlček P. (80. Hastík R.), Trávník R., Šopík R. (65. Kubík L.), Šobáň P. (59. Žajdlík J.), Svoboda O., Smělík M., Hastík O., Daťko J., Andrýsek M., Abrahám R. Trenér: Milan Višenka.
V Huštěnovicích se hrál zápas dopoledne, jelikož hráči se chystali na prvoligové utkání na Slovácku. Celých devadesát minut se hrál rychlý fotbal s minimem šancí. První poločas patřil Starému Městu. Ve 31. minutě centroval z pravé strany Šopík a hlavou nad bránu zakončoval Ondřej Hastík. O čtyři minuty později opět centroval Šopík a z velkého vápna střílel k pravé tyči Ondřej Hastík - 0:1. Po změně stran byli domácí lepším týmem a hned ve 46. minutě ze dvaceti metrů střílel Silný, Adamík však jeho střelu se štěstím nohou vyrazil. V 53. minutě krásně vystřelil Smělík, ale míč skončil vedle levé tyče. V 66. minutě Trávník přihrál Hastíkovi, ten střelou z velkého vápna gólmana nepřekvapil. V 73. minutě se dostal k míči Vaverka a střelou z malého vápna srovnal na 1:1. V 76. minutě Vaverka ze třiadveceti metrů vystřelil, ale Adamík si s míčem poradil. Zbytek utkání se tak dohrával v rychlém tempu.
Nejlepší hráči: Jan Petrželka - Milan Andrýsek

Jarošov - Tupesy 1:1 (0:0)
Branky: 62. Kováč P. - 77. Gejdoš M.
ŽK: 15. Vyorálek J., 52. Šácha J. - 75. Gejdoš J.
ČK: 87. Gejdoš J. (Tupesy).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Štěpán Štrunc (laik), Zdeněk Martinák (laik).
Jarošov: Kaňovský P. - Vyorálek J., Vaculík M., Staroba R., Omelka M. (62. Janík V.), Malina J. (46. Sedláček V.), Kováč P., Grebeníček P., Dujka J., Bartoň P., Šácha J. (83. Kamočai L.). Trenér: Radek Vyoral.
Tupesy: Madzia D. - Vávra P., Vávra O. (90. Mikula F.), Tříska M., Nožička R. (66. Gejdoš M.), Molek S., Maňásek M., Gejdoš J., Bureš R., Burda T. (75. Drška M.), Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
V Jarošově se hrlo oboustranně bojovné utkání, kdy už ve 3. minutě se před gólmanem ocitl Staroba, ale stoprocentní šanci nevyužil, Madzia míč v pádu vykopl. V 7. minutě střílel domácí Omelka do boční sítě, ve 14. minutě byl sám před gólmanem hostující Bureš, ale svou šanci nevyužil. Ve 26. minutě střílel hostující Bureš těsně vedle branky. O minutu později hlavičkoval hostující Vávra k tyči, ale Kaňovský bravúrně vytáhl míč na roh. Ve 34. minutě hotující Gejdoš sám před Kaňovským otálel, až mu obrana míč vykopla na roh. Ve 47. minutě vyslal střelu domácí Dujka, ale Madzia jeho šanci zneškodnil. Z následného protiútoku utekl Vávra, ale jeho střela šla těsně vedle branky. V 62. minutě se domácí dočkali, kdy si na centr Grebeníčka naběhl Kováč a míč proti pohybu brankáře skončil v síti. V 77. minutě se hosté Matějem Gejdošem dočkali vyrovnání. V 87. minutě byl po druhé ŽK vyloučen hostující Jan Gejdoš, domácí převahy v poli nevyužili, i když mělí mírný tlak.
Nejlepší hráči: Patrik Kaňovský - Dominik Madzia

Kunovice - Korytná 8:2 (5:0)
Branky: 19., 45. Polášek R., 32., 36. Remeš M., 79. z pen., 90. Kučera M., 14. Balaštík A., 50. Petřek V., 58. vlastní - 86. Flasar J.
ŽK: 69. Střelec T. - 41. Navláčil O.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Zdeněk Černý (laik), Jakub Vacula (laik).
Kunovice: Uhlík R. - Šebák O., Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (60. Kučera M.), Polášek R., Petřek V., Mareček M., David T. (56. Abrhám F.), Černý L. (46. Lahodný J.), Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Korytná: Málek Mi. - Zámečník M. (80. Flasar J.), Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Janík D., Bublík I., Bartoš A., Bublík D. (25. Suchý R.), Macíček J. (73. Persona P.). Trenér: Pavel Pinka.
Domácí už od začátku měli navrch před hosty a ve 14. minutě padl první gól Balaštíka. Na Korytnou se valily ze všech stran šance od domácích přičemž hosté byli velmi indisponování ze sobotní bujaré zábavy. Po celou dobu se hrálo pouze na jedné polovině hřiště. Další gól vstřelil v 19. minutě Polášek. Ve 32. minutě dal Remeš třetí a o 4 minuty později i čtvrtý gól. Poločasové skóre uzavřel Polášek ve 45. minutě, když se trefil z přímého kopu a dal na 5:0. V 50. minutě nevychytal brankař střelu Petřeka a v 58. minutě si domácí vstřelili vlastní gól. Za domácí se následně v 79 a v 90. minutě trefil Kučera. Prosadil se i hostující Flasar, který se střelou z přímého kopu trefil do branky a korigoval alespoň trochu výsledek.
Nejlepší hráči: Ladislav Petřek - Michal Málek

O. N. Ves B - Pitín 2:3 (0:0)
Branky: 61. Slezák V., 89. Nikl R. - 48. Maňas M., 65. Martínek V., 80. Kavka P.
ŽK: 37. Drechsel M., 83. Kusák M., 85. Franěk P., 85. Nikl R., 87. Jurásek D. - 17. Voda M., 44. Martínek V., 54. Kocurek K.
Diváci: 50.
Rozhodčí: David Šimoník - Radek Kvapil (laik), Pavel Berčík (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. (72. Hlůšek J.) - Štěrba J. (68. Tvrdoň M.), Slezák V. (61. Čápek J.), Pokorný L., Nikl R., Kusák M., Kreisl M., Jurásek D., Hábl O., Franěk P., Drechsel M. Trenér: Michal Kusák.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Martínek V., Maňas M., Lukáš D., Kocurek K., Kavka P., Bureš M., Berčík P. Trenér: Lukáš David.
Úvod utkání patřil domácím ovšem dvě slibné příležitosti zůstaly nevyužiy. Od 20. minuty se začali osmělovat i hosté, kteří hrozili nebezpěčnými střelami z dálky. Jinak první poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Hned v úvodu druhé půle hosté vstřelili branku, když se trefil Maňas. Za nedlouho domácí vyrovnali poté co se ve  skrumáži nejlépe zorientoval Slezák. Domácí se z vyrovnání neradovali dlouho, neboť o 4 minuty později se hlavou prosadil Martínek. V 80. minutě zvýšil Kavka na 1:3, z čehož se už domácí nevzpamatovali když dokázali pouze snížit Niklem. Utkání by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: Marek Kreisl - Petr Kavka