Kunovice vyzvou ve finále fotbalisty Buchlovic

Slovácko Sport 14 / 03 / 2013

Částkov si přivezl z Malenovic patnáctibrankový debakl

Ve Veselí skončil zimní turnaj, který vítězné Boršice zakončily kanonádou proti poslední Velké. Ani pět vstřelených branek ale Klvaňovi nestačilo na posun do čela tabulky střelců, dosud vedoucí Veselan Pollák totiž nasypal bůra do sítě Dolního Němčí.
ZT Veselí nad Moravou
Boršice - Velká n. Vel. 8:0
Boršice měly ještě v 1. půli problém s proměňováním šancí, a tak šly do šaten za stavu 1:0. Po změně stran se pak zápas proměnil v exhibici vítěze turnaje. Branky: Klvaňa D. 5, Činčala, Konrád, Mikulčík.
Boršice: Kučík - Vašek, Klvaňa T., Hromada, Mušálek, Dufek, Šustr, Mikulčík, Konrád, Kuzma, Klvaňa D. Střídali: Činčala, Náplava, Daněk.
Veselí - Dolní Němčí 6:2
O výsledku rozhodl už první poločas, který domácí vyhráli 5:1. Ve druhé půli se hra srovnala. Branky: Pollák 5 - Krchňáček, Stojaspal T.
D. Němčí: Hájek - Cmol, Pochylý, Kadlček L., Světinský, Šmehlík, Zimčík M., Krchňáček M., Krchňáček P., Stojaspal T., Kadlček T.. Střídali: Stojaspal K., Richtr, Zimčík L..
Nedachlebice - Ostr. Nová Ves 3:3
Novoveští třikrát v utkání vedli, ale Nedachlebice dokázaly vždy odpovědět, dvakrát z toho z penalty. Mírně navrch měli asi Novoveští, ale remíza je pro oba týmy spravedlivá.
Branky: Zoubek, Brzica, Urban - Jurásek 2, Hůsek
Nedachlebice: Tomáš - Pisklák, Šuranský, Kaňovský, Perutka, Bartoš, Ryška, Zoubek, Nožička, Brzica, Urban. Střídal: Tureček.
Ostr. Nová Ves: Boček - Šálek B., Máčala, Franta (Ťok), Slezák, Jurásek, Šálek R., Zálešák, Galuška, Hel (Húsek).
Ořechov - Hluk 1:2
Oběma týmům chybělo z různých důvodů mnoho hráčů, a tak dostali prostor hráči lavičky a B-týmu. V první půli měl mírně navrch Ořechov. Po změně stran byl ovšem fotbalovější Hluk, který po zásluze vyhrál.
Branky: Trlida - Hrdina, Miroš.
Ořechov: Maňák - Váňa, Rezek, Žák, Pavlíček, Vavrinec, Chudý, Konečný, Kokta, Zukič, Trlida. Střídali: Krys a Nedvídek.
Hluk: Fojtík - Horák, Říha, Klabačka, Zelinka, Masařík, Biháry, Miroš, Machala, Hdina, Šimčík, Bachánek, Straka.
8. Velká nad Veličkou    1    0    6    9:28    3
Pořadí střelců: 1. Pollák (Veselí) 15, 2. Klvaňa D. (Boršice) 13, 3. Dohnal (Hluk) 7.
Branky: Svoboda - J. Silný 4, V. Silný
Zápasy o konečné umístění, sobota 16. března - o 7. místo: Uh. Ostroh - Košíky (9 hod.), o 5. místo: St. Město - Polešovice (11), o 3. místo: Drslavice - Jankovice (13), finále: Buchlovice - Kunovice (15)
Slavkov - D. Němčí B 3:3 (1:2)
Branky Polášek 2, Zimčík - Mi. Stojaspal, L. Daněk, Ma. Stojaspal z pen.
Kunovice - Blatnice 3:7 (1:3)
Branky: O. Brim 2, M. Lahodný
Kostelany n/M - Huštěnovice 5:3 (2:2). Branky: Horký 2, Marek, Jul. Mojžíš, Šimík - Umlauf 2, Černý
Újezdec - Provodov 6:8
Domácí vedli už 3:0, ale hosté přidali na obrátkách a dovedli utkání do vítězného konce.
Branky: Gregor 2, Velecký 2, Kobzinek 2
Újezdec: Zábranský - Šmíd, Kobzinek, Brulík, Vystrčil, Gášek, Uher, Coufalík, Vacula, Gregor, Velecký.
Os. Lhota - Hluk B 5:0 (2:0)
Branky: D. Štergenich 2, M. Kusák 2, M. Zalubil z pen.
Os. Lhota: Šícha - Kuban, M. Zalubil, O. Kotačka, Hanák - Jurčeka, P. Štergenich, Radoch, Minařík - D. Štergenich, Kusák. Střídal: Pešík.
Hluk dor.- Strání dor. 0:2, Březolupy - Chocholná 1:1 (0:1)

autor: sal, bri