Kunovičtí měli tři body na dosah

Slovácko Sport 11 / 10 / 2018

Osvětimany - Ořechov 7:1 (4:0)
Ořechov vůbec nezachytil úvod zápasu a od druhé minuty prohrával. Když si hosté vstřelili ve 22. minutě vlastní gól, nevypadalo to s nimi dobře. Na psychickém rozpoložení nic nepřidaly ani další dvě branky, které Ořechovští inkasovali ve zbytku první půle. Po změně stran domácí neubírali na tempu a přidali další tři trefy. Hosté korigovali čestným úspěchem až v nastaveném čase. Branky: Salay 2, Rezek (vlastní), Perůtka 2, Klimeš, Pantič - Sklenka.
Újezdec - Koryčany 1:4 (1:3)
Hosté byli na tento duel lépe připravení, což se projevovalo po celý první poločas, v němž Koryčany zasadily svému soupeři hned tři údery. Po tom druhém sice Újezdec kontroval s odpovědí a snižoval na rozdíl jediné branky, za další čtyři minuty už opět prohrával o dva góly. Ve druhém poločase Koryčany kontrolovaly hru a domácí gólman Pochylý ještě jedenkrát vytahoval míč ze své sítě. Branka: Lekeš J.
Bojkovice - Nivnice 3:2 (2:0)
Hosté se v prvním poločase prezentovali špatným výkonem, čehož domácí využili hned dvakrát, prosadil se Gago a kapitán Varga. Ve druhém poločase přidali bojkovičtí fotbalisté třetí gól a už to vypadalo, že je rozhodnuto. Hosté však ještě zabrali a dvěma góly zdramatizovali závěr utkání. Nivnice měla více jak čtvrthodinu hry na to, aby dosáhla na senzační vyrovnání, to se však nakonec nestalo. Branky: Gago, Varga, Pastorek - Velecký J., Máčalík.
Dolní Němčí - Kunovice 2:1 PK (0:0)
První půle zápasu mezi Dolním Němčím a Kunovicemi branku nenabídla. Vyrovnané utkání pokračovalo také po změně stran, hosté však z jedné nabídnuté příležitosti vstřelili vedoucí branku. S přibývajícím časem už to vypadalo, že si nováček z Kunovic odveze ze soupeřova hřiště všechny tři body. Dolní Němčí však v 92. minutě přetavilo svůj tlak ve vyrovnání. V penaltové loterii byli šťastnější domácí a Kunovice si tak místo třech bodů odváží pouze jeden. Branky: Kadlček - Uhlíř.
Kvasice - Buchlovice 4:0 (1:0)
V prvním poločase odolávali Buchlovičtí až do 40. minuty, kdy se Kvasice prosadily z nařízeného pokutového kopu. Po změně stran už domácí zpřesnili kombinaci a dalšími třemi góly pečetili své přesvědčivé vítězství v poměru 4:0.
Žalkovice - Nedachlebice 1:0 PK (0:0)
Ani jeden z celků nedokázal překonat defenzivu soupeře a utkání tak dospělo do bezbrankové remízy. Nedachlebice tak nedokázaly navázat na své předchozí venkovní vystoupení z Otrokovic a v rozstřelu padly v poměru 4:5.
V. Otrokovice B - Napajedla 2:3 PK (2:1)