Kunovjankám v závěru zvlhl střelecký prach

Kunovice Sport 06 / 02 / 2015

Start do jarních odvet prvoligové házenkářky SHK Kunovice nezvládly. I když po většinu zápasu vedly, nakonec ze souboje s Kobylisy nevydolovaly ani bodík. V tabulce tak zůstávají na desáté příčce se ziskem devíti bodů.
Kunovice - Kobylisy 21:23
Kunovjanky toužily odčinit domácí porážku s Plzní v podzimní derniéře, ale zůstalo jen u přání. I když po poločase vedly 12:11 a po deseti minutách druhé půle ještě 15:12, po závěrečném hvizdu jim zbyly oči pro pláč. „Holky bojovaly, ale v závěru nás opustilo střelecké štěstí. Kdybychom proměnily jen polovinu zahozených šancí, vyhrajeme,“ posteskla si Jarmila Štěrbová, hrající trenérka Kunovic. Sedmičky 3:6, 90 diváků. Poločas 12:11.
KUNOVICE: Tobiášová, Pauříková - Sklenářová, Kožuchová 1, Romanová 3, Horáková 5/3, Martindale, Janásová 1, Kosinková 3, Jurasová, Fleková 5, Štěrbová 3, Doležalová.