Kunovjanky lídra nezaskočily

Sport 06 / 12 / 2011

Až s příliš krutou porážkou odjely z palubovky rezervního týmu Olomouce prvoligové házenkářky Kunovic. V zápase doplatily především na množství neproměněných šancí.
Olomouc B  - Kunovice 31:22
Vstup do utkání proti hanáckému celku, posílenému o několik hráček interligového kádru, neměly Kunovjanky špatný. Prakticky po celý první poločas držely vyrovnanou partii a až chybami v závěru poločasu umožnily Olomouci vytvořit si pětibrankový náskok. Po změně stran se Kunovicím podařilo dotáhnout až na rozdíl dvou branek. Rozhodčí je však vzápětí poslali čtyřikrát do početní nevýhody, čehož soupeřky mistrovsky využily. Sedmičky 6/3:5/2, vyloučení 1:5. Poločas 16:11.
KUNOVICE: Polášková, Rajnohová, Pavlíčková M., Omelková - Hrabalová 4, Sklenářová 3/1, Beranová 1, Kosinková 4, Křeháčková, Kudrová, Štěrbová 7/1, Pavlíčková K. 3.