Kunovjanky na lídra nestačily, zaspaly první poločas

Kunovice Sport 24 / 11 / 2011

Prvoligové házenkářky Kunovic se o překvapení devátého kola nepostaraly. Na domácí palubovce podle očekávání nestačily na zálohu pražské Slavie, lídra soutěže.
Kunovice - Slavia Praha B 15:24
Kunovjanky se v prvním poločase proti soupeřkám, které bez ztráty jediného bodu vévodí tabulce, prezentovaly až příliš ustrašeným výkonem... „Nedokázaly jsme se vyrovnat s tvrdou hrou soupeře,“ uvedla hrající trenérka Jarmila Štěrbová.
Po změně stran však nastala prudká změna. Kunovice výrazně zkvalitnily hru v obraně a byly rezervě Slavie naprosto vyrovnaným sokem. „Škoda že jsme neproměnily spoustu šancí, mohly jsme favorita ještě více potrápit,“ posteskla si Štěrbová. Kunovice jsou tak dvě kola před koncem podzimní části s osmi body na sedmé příčce. Sedmičky 2:1, vyloučení 2:1, rozhodčí Martiník, Petruška, 68 diváků. Poločas 6:15.
KUNOVICE: M. Pavlíčková, Rajnohová, Omelková, Polášková - Hrabalová 2, Sklenářová 5/2, Křeháčková 1, Kudrová, Štěrbová 6, K. Pavlíčková, Kosinková 1.
1. Slavia B    9    9    0    0    272:202    18
2. Otrokovice    9    7    0    2    252:230    14
3. Liberec    9    7    0    2    256:235    14
4. Olomouc B    9    5    0    4    279:252    10
5. Plzeň    9    5    0    4    212:188    10
6. Zlín B    10    4    1    5    259:231    9
7. Havl. Brod    9    4    0    5    219:242    8