Kunovjanky potrápily favorita

Kunovice Sport 07 / 03 / 2012

Prvoligové házenkářky Kunovic prohrávaly s druhým celkem tabulky celý zápas, nakonec však málem sahaly po bodu.
Kunovice  - Liberec 21:23
Kunovjanky nastoupily proti favoritovi zakřiknutě a dlouho se jim nedařilo nalézt skulinu kudy poslat míč do liberecké branky. Výsledkem bylo, že ve 12. minutě svítilo na tabuli skóre 1:7. Až pak se domácí zklidnily a začaly postupně z manka smazávat jednotlivé góly. V poločase prohrávaly Kunovice čtyřbrankovým rozdílem a ve druhém poločase se snažily s výsledkem ještě něco udělat. „Naším problémem však je, že když už si vypracujeme nějakou vyloženou šanci, tak ji častokrát neproměníme, a to nás sráží,“ uvedla hrající trenérka Kunovic Jarmila Štěrbová.
Přesto se dokázaly domácí házenkářky čtyři minuty před koncem dostat do zajímavé situace, když snížily na dvoubrankový rozdíl. Vzápětí totiž Kunovice založily rychlý brejk na Štěrbovou, který sudí zastavili až v okamžiku, kdy již zkušená kanonýrka naskakovala z křídla do brankoviště. Z opakovaného postupného založení útoku se pak domácím již měnit skóre nepodařilo.
Poločas: 10:14
Kunovice: Polášková, Pavlíčková M. - Hrabalová 4, Brablcová 1, Šnajdrová, Sklenářová 4/1, Horáková 5, Kosinková 1, Křeháčková, Štěrbová 5, Pavlíčková K., Hanáková 1. Branky ze sedmiček: 2:1. Vyloučení: 3:5. Rozhodčí: Kosa, Švidernoch. Diváci: 64.