Kunovjanky předvedly minutové K.O.

Kunovice Sport 23 / 10 / 2014

Neporazitelnost trvá. Prvoligové házenkářky SHK Kunovice potřetí za sebou bodovaly, když na domácí Bělince uštědřily první porážku interligové záloze pražské Slavie. O jejich vítězství rozhodla 46. minuta, v níž Fleková a spol. zaznamenaly čtyři branky!
Kunovice - Slavia Praha B 27:19
Kunovjanky se do soupeřek pustily s chutí a od úvodních minut na palubovce kralovaly, když se prosazovaly převážně z postupného útoku. Hostující tým totiž od začátku vyrukoval s osobní obranou hrající trenérky Jarmily Štěrbové, expresu na pravém křídle. „A postupně si nás přehazovaly s Lenkou Flekovou,“ usmívá se Štěrbová. Ani osobní obrana ale největším hvězdám domácí sestavy nezabránila, aby nastřílely 10 branek.
Cesta k cennému vítězství však nebyla i přes pětibrankový náskok v poločase jednoduchá. Pražanky totiž zvedly hlavu a ve 45. minutě svítily na ukazateli skóre dvě osmnáctky. „Desetiminutovou pasáž jsme prohrály 2:6. Co se stalo? Nevím, trošku nám zvlhl střelecký prach, neproměnily jsme dvě sedmičky a jeden trhák. Ale nikdo nepodléhal panice, věřily jsme si,“ zdůraznila Štěrbová. Slavia živila naději na bodový zisk jen krátce, během minuty jí totiž Kunovjanky zasadily čtyři rány a bylo vymalováno. Poločas 15:10.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Kratochvílová, Kožuchová 2/1, K. Horáková 3, Kosinková 4, Jurasová 4, Fleková 3, Štěrbová 7, Doležalová, Romanová 4.