Kunovjanky se loučily prohrami

Kunovice Sport 19 / 12 / 2014

Na závěr podzimu Fleková a spol. na Bělince poprvé nevyhrály

Házenkářky SHK Kunovice mají splněno, v roce 2014 dohrály. O víkendu absolvovaly dva zápasy s vedoucím tandemem Zlín B, Plzeň, který byl podle očekávání nad jejich síly. V tabulce tak přezimují nejhůře na desáté příčce.
Zlín B - Kunovice 31:21
Jelikož Zlín nasadil kompletní šestku z interligového áčka, Kunovjanky od prvních minut tahaly za kratší konec. „Držely jsme se asi dvacet minuty, kdy jsme prohrávaly o tři branky (11:8 - pozn. autora), ale postupem času manko narůstalo,“ uvedla Jarmila Štěrbová, hrající trenérka Kunovic, která se ještě do přestávky proměnila v nehrající. Utrpěla totiž těžký výron v kotníku a podzim pro ni skončil o několik hodin dříve.
Když pak ve druhém poločase domácí hráčky nasadily osobku na Lenku Flekovou, sílu Kunovic ještě více otupily. „Za předvedené výkon se ale stydět nemusíme, proti interligovému výběru jsme odehrály slušnou partii,“ je přesvědčená Štěrbová. Poločas 15:10.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Janásová 1/0, Romanová, Horáková 9/5, Doležalová, Jurasová 3, Štěrbová 1, Fleková 7.
Kunovice - Plzeň 22:28
Zápas se měl původně odehrát o týden později, ale Kunovjanky vyhověly žádosti Západočešek o přeložení na včerejší dopoledne. „Plzeň hrála v sobotu v Porubě, takže se nechtěla podruhé trmácet na Moravu a taky se blíží Vánoce,“ vysvětlila Štěrbová.
Její výběr od začátku jen dotahoval náskok soupeřek, který nikdy nesmrskl pod tři branky. „Za bojovnost holky zaslouží poděkování, střelecky se dařilo Romanové,“ dodala trenérka. Poločas 9:13.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Sklenářová 3/1, Kožuchová 1, Romanová 7/1, Horáková 3/1, Jurasová 3, Fleková 5/2., Doležalová.