Kuzma rozhodl v poslední minutě

Slovácko Sport 09 / 05 / 2012

Všechny regionální týmy dokázaly bodovat

Dol. Němčí - Kateřinice 2:1 (1:1)
Domácí ze dvou úvodních šancí dali vedoucí branku Zimčíkem už v 7. min. Hosté vyrovnali ve 14. min., kdy po standardní situaci na centrovaný míč domácí zadáci nevyskočili a Ondra pohodlně vyrovnal. Po přestávce se kvalita hry o málo zvedla, z počátku druhé půle hosté trefili tyč a domácí břevno M. Krchňáčkem. Vítězný gól dal v 68. min. opět domácí Zimčík. Závěr utkání byl zbytečně nervózní, hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí hráči byli vždy na místě a těsné vedení uhájili. Rozhodčí Kozubík, 80 diváků
Dol. Němčí: Hájek - Grabec, Šmehlík, Zimčík, Krchňáček P., Kadlček T., Pochylý, Cmol, Krchňáček M.,  Škařupa, Jančář. Střídali: T. Stojaspal, K. Stojaspal, Hlaváček
Vigantice - Boršice 0:1 (0:0)
 Zápasu by spíše slušela remíza, ale hosté v prvním poločase předvedli parádní fotbal, ve druhém se jim domácí herně vyrovnali, ale šťastná trefa Kuzmy v 90. minutě rozhodla o vítězství favorita. K odraženému míči se za šestnáctkou dostal Kuzma a trefil šibenici. Domácí tak mohli litovat, že některá ze šancí neskončila gólem. Rozhodčí Slavík, 100 diváků
Boršice: Blažek - Hromada, Vašek, Martinec, Mikulčík, Kuzma, Kopčil, Vlček, F. Brzica, Činčala, Konrád. Střídali: Náplava, Daněk, Remeš
Uh. Brod - Hluk 1:0 (1:0)
 V první půli měli hosté optickou převahu, častěji kontrolovali míč, ale k přímému ohrožení branky se nedostali, vyrobili několik závarů v šestnáctce, obrana domácích byla vždy na místě. Domácí vsadili na pozornou obranu a využívali každou možnost k rychlému protiútoku. Ve 27. min. po přihrávce Nevařila dal F. Hruboš vedoucí gól. V samém úvodu druhé půle se do vyložené šance dostal Zlínský, ale jeho placírka se do brány nevešla. O pár minut později zahrozil z rychlého protiútoku Zelinka, ale domácí obrana včas zasáhla. Na druhé straně po rychlé akci se dostal Josefík před golmana, jeho lob ale skončil pouze na břevně.  V závěru utekl obraně Hluku střídající Indra, ale jeho přihrávku na F. Hruboše v poslední moment zmařila obrana hostí. Rozhodčí Mičkal, 150 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek - Nevařil, David, Solařík, Zemánek, Galuška, Josefík, Dvořák, Dolina, Hruboš F., Popelka. Střídali: Kudela, Indra, Uherek
Hluk: Fojtík - Tinka, Zelinka, Machala A., Masařík, Machala J., Kachlík, Zlínský, Zalubil Martin, Machala O., Říha. Střídali: Zalubil Michal, Minařík, Hrdina
Vsetín - 1. Valašský FC 1:3 (1:0), Bystřice p/H.- Luhačovice 3:1 (2:1), Slušovice - Morkovice 1:0 (1:0), Holešov - Vel. Karlovice 4:0 (1:0), Val. Meziříčí B - Provodov  2:3 (2:1)
30. kolo předehrávky:
Uh. Brod - Vsetín 2:0 (0:0)
 Branky: 58., 81. Hruboš
Uh. Brod: Ondrůšek - Píštěk, David, Solařík, Zemánek, Josefík, Dvořák, Dolina, Nevařil, Hruboš F., Popelka. Střídali: Jindra, Uherek, Galuška
Hluk - Dol. Němčí 1:0 (1:0)
Branka: 32. Masařík
Hluk: Fojtík - Tinka, Zelinka, Machala A., Masařík, Machala J., Kachlík, Zlínský, Zalubil Martin, Machala O., Říha. Střídali: Minařík, Hrdina, Zalubil Michal
Dol. Němčí: Kadlček R. - Grabec, Šmehlík, Zimčík, Krchňáček P., Kadlček T., Pochylý, Cmol, Stojaspal M., Krchňáček L., Škařupa. Střídali: Tinka, Jančář
Boršice - Luhačovice 5:0 (0:0)
Branky: 52., 61. Konrád, 58. Vlček, 76. Brzica, 83. Kopčil
Boršice: Remeš - Hromada,Vašek, Martinec, Mikulčík, Kuzma, Kopčil, M. Dufek, Zach, Činčala, Konrád. Střídali: Brzica,  Vlček, Náplava
Vel. Karlovice - Morkovice  5:2 (3:1), Kateřinice - Holešov 0:4 (0:4), Vigantice - Slušovice 1:0 (0:0), Val. Meziříčí B - Bystřice p/H. 2:3 (0:2), Provodov - 1.Valašský FC 1:1 (1:1)