Lapač: Čtyři zápasy, 35 gólů!

Slovácko Sport 04 / 03 / 2016

Fotbalové přípravy nabírají obrátky, premiérově se fanouškům představil Hluk, Vlčnov nebo Jarošov. Gólové hody nabídl brodský Gambrinus Cup, kde se ve čtyřech zápasech urodilo 35 branek! Hattrickem se blýskli Ježek (Dol. Němčí), Janků (Březová), Omelka (Popovice) a Černoch (Polešovice).

Přípravná kopaná
UH. BROD - Kroměříž 1:1
Divizní fotbalisté Uh. Brodu v zimní přípravě zaznamenali další cenný výsledek, kdy uhráli remízu s třetiligovou Kroměříží. Hanáci šli do vedení v 66. minutě, o dvě minuty později srovnal z pokutového kopu Pacl. Další šance zůstaly na obou stranách nevyužity. Branka: Pacl. Poločas 0:0.
NIVNICE - BOJKOVICE 3:2
Nivnice vyhrála i čtvrté přípravné utkání, na jejím štítě zůstaly o třídu výš hrající Bojkovice. Skóre otevřel gólem do šatny domácí Máčalík, který po přestávce přidal druhý gól a prakticky rozhodl. Bojkovičtí už porážku odvrátit nedokázali. Branky: Máčalík 2, Ryšávka - Krahula, Kříž. Poločas 1:0.

Stará Turá - STRÁNÍ 3:2
Straňané odehráli zvláštní zápas. Jelikož neměli nikoho na střídání, po zranění Križáka dohrávali v deseti.
Se sebezapřením dohrával Mimochodek. I tak byli lepší, ale doplatili na neproměňování šancí. Branky: Frühauf, Straňák. Poločas 1:0.

ÚJEZDEC - Kolačno 4:1
I když domácí postrádali pět hráčů, které skolila chřipka, lídra 6. slovenské ligy k ničemu nepustili a vysoko vyhráli. Branky: Vacula 3, Kobzinek. Poločas 2:0.
HLUK - VLČNOV 3:0
V prvním herním testu změřili Hlučané ve St. Městě síly s Vlčnovem, který hraje 1. A třídu. Více než polovinu utkání se hrál vyrovnaný fotbal, ovšem nakonec byli střelecky úspěšnější spartakovci, kteří ještě další příležitosti neproměnili. Branky: Bihári 2, Miroš. Poločas 0:0.
Zbylé výsledky: Hluk B - Suchov 5:3, Hrdina 2, Jurásek, Tinka, Straka, Kunovice - FC Matzen (Rakousko) 1:2 (0:1), Lahodný, Mistřice - Sušice 2:1 (1:1), Bilavčík, Huňka - Janošek, Jarošov - Kněžpole 4:4 (4:1), Vyorálek 2, Blaha, Slaný - Belák, J. Vyorálek (z pen.), Kašný, vlastní, Staré Město - Bzenec 0:5, Veselí n/M - Staré Město 4:2 (0:2), P. Vlček, M. Trubačík, Strážnice - Nedakonice 4:1 (1:0), M. Cigoš.

Zimní turnaj Dubňany
OSVĚTIMANY - Milotice 5:0
Fotbalisté Osvětiman si připsali druhé vítězství v turnaji, když bez větších problémů deklasovali Milotice. Branky: T. Ondrůšek 2, Zýbal, Novotný, Dobeš.

Gambrinus Cup Uh. Brod
Skupina A: Uh. Brod B - Prakšice 4:0 (1:0), Sedláček, Hulín, Michalec, Josefík, Dol. Němčí A - Havřice 8:3 (4:0), Ježek 3, Světínský 2, Šmehlík 2 (jedna z pen.), L. Kadlček - Franc 2, T. Rachůnek, skupina B: Březová - Biskupice 6:2 (3:1), Janků 3, Smýkal, Uher, Pomajbík, Popovice - Polešovice 6:8 (1:2), Omelka 3, Tetera 2, R. Mikulec - Černoch 3, Koutný 2, Mangl, Svoboda, Vaculík.

Zimní turnaj Napajedla
Topolná - Napajedla dor. 3:3 (2:2), branky Topolné: P. Hoferek, Jan Foltýn, M. Mikulka.

autor: ceh, sal, sch