Lebánek se postaral o šok kola ve Strání

Branky: 5. Polanský L., 52. Vaňhara J., 86. Mahdal Da.
ŽK: 5. Kočica M., 58., 65. Polanský L., 64. Gorčík L. - 90. Vítek F.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Břetislav Polanský (laik), Petr Luks (laik).
Bánov: Franc P. (43. Popelka A.) - Velecký R., Vaňhara J., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal L. (53. Mahdal Da.), Lux R. (88. Kotil R.), Kočica M. (46. Suchánek P.), Gorčík L., Dalajka M. (85. Kopták J.). Trenér: Karel Kopeček.
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Straňák L., Plessner O., Máčalík M., Král V. (25. Smetana K.), Král Š., Krajčovič Z., Kliment T. (68. Král F.), Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: neuveden.
Do zápasu vstoupili lépe domácí, když se v 5. minutě dostali do vedení zásluhou Polanského. Zbytek poločasu se hrálo většinou ve středu pole a oba týmy se snažily hrát technickou hru ovšem bez potřebné efektivity. V 52. minutě vstřelil druhou branku Vaňhara, který po krásné kombinaci sám zakončoval přízemní střelou k tyči a nedal Gazdíkovi šanci - 2:0. Hru ovlivnilo vyloučení Polanského v 65. minutě, když obdržel po druhé žluté kartě červenou. Domácí se více stáhli ve vlastní šestnáctce a bránili vítězství. Hosté se snažili, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Naopak domácí z brejku pečetili konečný výsledek na 3:0, když se prosadil střídající Mahdal.
Nejlepší hráči: Jan Vaňhara - Marek Máčalík

Boršice u Bl. - Záhorovice 1:0 (1:0)
Branky: 41. Nožička J.
ŽK: 32. Surý M. (Záhorovice).
Rozhodčí: Miloslav Knot - Bohuslav Vávra (laik), Jan Kubáň (laik).
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Nožička J., Kusenda P. (54. Bilík V. st.), Ježek T. (60. Svítinský L.), Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Doležal R., Daněk L. (87. Stodolák M.), Ježek P. Trenér: Antonín Šimon.
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J. (70. Polanský I.), Surý M., Michalčík R. (61. Kročil T.), Kočí Z., Jál J. (58. Šabršula V.), Gřunděl J., Dvořák P. (76. Mikeska M.), Denemark J., Bahrytsevitch S., Varga P. Trenér: Miroslav Andrlík.
Utkání začalo větší aktivitou domácích, ale s proměňováním šancí byli na štíru. Ve 25. minutě byl ve vápně faulován hostující hráč a hosté kopali penaltu, ale hostující kapitán Michalčík ji neproměnil. Domácí se gólu dočkali až ve 41 minutě, kdy vedoucí branku vstřelil Jaroslav Nožička. Druhý poločas začali znovu aktivněji domácí, ale jejich šance zůstaly nevyužity. Postupem času začali přebírat aktivitu hosté a vytvořili si několik slibných šancí, ty ale zůstaly nevyužity. Domácí ve velmi vypjatém závěru své vedení udrželi.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Jiří Gřunděl

Březová - Popovice 2:0 (1:0)
Branky: 3. Plášek V., 56. (p) Křeháček M.
ŽK: 46. Uher J., 46. Majer J., 70. Plášek V., 84. Smítal Jo., 90. Bartoš A. - 30. Kadlčík J., 41. Prajza M., 54. Mikulčík R.
ČK: 46. Prajza M. (Popovice).
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Josef Janků (laik), Robert Kaňovský (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal Jo. (88. Čaňa T.), Plášek V. (87. Moravčík D.), Miškář V., Majer J. (74. Smítal Ja.), Křeháček M., Čaňo P. (83. Čaňo L.), Čaňo D. (49. Ševčík T.), Bartoš A. Trenér: Ladislav Kalina.
Popovice: Mikel J. - Šácha P. (68. Michelfeit V.), Prajza M., Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L., Mikulčík R., Kadlčík J. (46. Tetera T.), Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se dokázali prosadit už ve 3. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Plášek - 1:0. Po této brance se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. Jediná zajímavost se ale stala až v nastavení, kdy hostující Prajza neudržel nervy na uzdě a inzultoval hostujícího hráče, za což si zasloužil červenou kartu. Do druhého poločasu šli hosté oslabeni o jednoho hráče, což se projevilo, když domácí Plášek prošel hostující obranou až do pokutového území, kde ho nedovoleně zastavil Roman Mikulčík. Následný pokutový kop chladnokrevně proměnil Křeháček - 2:0.
Nejlepší hráči: Vlastimil Plášek - Lukáš Mimránek

H. Němčí - Orel Uherský Brod 1:0 (0:0)
Branky: 47. Holboj M.
ŽK: 84. Cmol M. - 56. Kočica M., 83. Machala R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Roman Macalík (laik), Vladimír Huňka (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček P. (46. Cmol M.), Tureček M., Svadbík J. (88. Ježek V.), Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J., Holboj M. Trenér: Petr Rybnikář.
Orel UB: Maršálek M. - Šmíd J., Slovák J., Meindlschmid P., Machala R., Kubiš D., Kočica M., Gášek L., Durďa V. (76. Skřivánek V.), Bujáček P., Polášek M. (46. Jančář Z.).
Trenér: Milan Juřeník.
První střelu na bránu viděli diváci až v 15. minutě, kdy se o to pokoušel domácí Josef Zámečník. Ve 30. minutě se dostali k míči hosté, když si Gášek pořádně potáhl míč podél lajny a s následnou střelou si Rybníkář poradil a vyrazil na roh. Do druhého poločasu vstoupili domácí jako uragán. Ve 47. minutě se jim povedla gólová akce, kdy nahrával Zámečník a z velkého vápna poslal domácí do vedení. O 3. minuty později měli Horněmčané znovu příležitost, ale Svadbík hlavičkoval pouze do tyčky. V 70. minutě se i hosté dostali k šanci, ale střela Kočici nijak nepřekvapila domácího brankáře. V 76. minutě hostující Machala zahrál přímý kop, ale Rybníkář vyrazil špičkami prstů na břevno.
Nejlepší hráči: Jakub Svadbík - Libor Gášek

Komňa - Pitín 3:4 (2:1)
Branky: 36. Kala M., 40. Varaďa M., 53. Dolina M. - 44., 59. Domorád P., 61. Lukáš D., 81. Krahula L.
ŽK: 48. Glatch M. - 50. Krahula L.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jiří Šašinka (laik), Pavel Berčík (laik).
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M. (83. Matoušek M.), Trllo Z., Staník M., Sochor L., Pospíšil L. (87. Špíšek M.), Králík M., Kala M., Hanke T. (75. Ridoško M.), Dolina M., Glatch M. (56. Prchlík J.). Trenér: Ladislav Krpálek.
Pitín: Salvet L. - Pokorný R., Mlček T., Lukáš D. (88. Urbánek P.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Hrnčář S., Domorád P., Čuč R., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Utkání se hrálo na těžkém terénu, což se projevilo na předvené hře obou mužstev. Týmy si během třiceti minut žádnou šanci nevytvořily. Ve 36. minutě přišel centr do pokutového území a Kala hlavou otevřel skóre. O čtyři minuty později domácí založili rychlý protiútok a Varaďa do prázdné branky zvyšoval na 2:0. Ve 44. minutě hosté zahrávali trestný kop a po skrumáži v pokutovém území Domorád snížil na 2:1. Ve druhém poločase se hra zlepšila a mužstva začala hrát kombinační fotbal. V 53. minutě domácí zahrávali rohový kop a Dolina zvyšoval na 3:1. V 59. minutě zahrával Lukáš trestný kop, míč propadl v pokutovém území a Domorád snížil na 3:2. V 61. minutě z 18 metrů vystřelil Lukáš a trefil přesně pravý horní roh Urbánkovy branky - 3:3. V 81. minutě hostující útočníci rozebrali domácí obranu a Krahula vsítil vítězný gól hostů.
Nejlepší hráči: Michal Králík - Pavel Domorád

Strání B - St. Hrozenkov 0:2 (0:1)
Branky: 15. Juriga V., 47. Gabrhel J.
ŽK: 88. Zámečník L. - 35. Lebánek L., 36. Janíček P.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Tóth (laik), Josef Vaculík (laik).
Strání B: Popelka M. - Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J. (63. Popelka Mi.), Pavluš M., Janík D., Houšť V., Grebík M. (40. Adámek R.), Bušo M. (71. Zámečník L.). Trenér: Pavel Tinka.
St. Hrozenkov: Köszeghy F. - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Gabrhel J. (65. Ostravský R.), Breznický R. (90. Antál T.), Blaho T. Trenér: Václav Juriga.
Domácí začali aktivněji, ale do první šance se dostali hosté v 5. minutě Lebánkem, který mířil těsně vedle pravé tyče. V 15. minutě se skóre měnilo poprvé, po rohovém kopu se Juriga hlavou nemýlil. O čtyři minuty později Lebánek střílel z 18 metrů a jeho tečovanou střelu Popelka vyrazil na roh. Ve 40. minutě vybojoval aktivní Lebánek míč před pokutovým územím,  jeho střela skončila těsně vedle. Ve 47. minutě Lebánek založil rychlý protiútok na polovině hřiště, nahrál osamocenému Gabrhelovi a ten za pomocí pravé tyče vstítil druhou branku hostí. Hosté Lebánkem vytvořili ještě několik šancí, ale na výsledku se už nic nezměnilo.
Nejlepší hráči: Václav Šidlo - Lukáš Lebánek