ŽK: 6. Kovačovič M., 83. Sedlář A. (Slavkov). Diváci: 70.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Martin Tokoš, Libor Šimek (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Šimek P. (59. Švardala Z.), Sedlář A., Salát J., Peter O. (46. Plšek J.), Mančík M., Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M.
Trenér: Karel Kopeček.
Zlámanec: Melichárek J. - Váňa M., Šurmánek M., Svízela P., Smolka F., Sadil L., Mimránek M. (53. Chmela J.), Křen M., Hubáček A., Duda R., Damborský M.
Trenér: Roman Bureš.
Hned ve 3. minutě chybovala domácí obrana Petrem Zimčíkem a Šurmánek nastřelil pouze břevno. Ve 20. minutě z pravé strany v půli hřiště běžel na bránu Duda, centroval Šurmánkovi a ten z malého vápna otevřel skóre utkání. Zbytek prvního poločasu už vážnější šanci divákům nenabídli, hra se odehrávala převážně od šestnáctky k šestnáctce. Od 65. minuty byli domácí lepším celkem, když Sedlář přihrál míč Plškovi, ale jeho střelu z velkého vápna Melichárek bravurně vychytal. Hosté se nakonec ubránili a odvezli si tři body ze Slavkova.
Nejlepší hráči: Marek Mančík - Martin Šurmánek

Nezdenice - D. Němčí B 6:1 (3:1)
Branky: 4 (p), 85. Šašinka O., 29., 50. Struhař P., 13. Voda M., 75. Jančařík J. - 39. Stojaspal Mi.
ŽK: 2. Vystrčil J., 17. Uličník J., 30. Voda M., 32. Martinec R. - 52. Stojaspal Mi. Diváci: 83.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Martin Sípek, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Struhař P. (56. Gabrhel R.), Mikliš M. (64. Jančařík J.), Martinec R. (46. Sviták P.), Kociňák T., Kandrnál P.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
D. Němčí B: Ondra L. - Tinka T., Světinský L. (64. Bršlica Z.), Stojaspal T., Stojaspal Mi., Pochylý M., Mahdal A., Kadlček R., Ježek Vít, Ježek Václav, Daněk K.
Trenér: Marek Pochylý.
Už ve 4. minutě domácí zahrávali pokutový kop a Šašinka otevřel skóre zápasu. V 11. minutě přidal hlavou druhý gól Voda. V tomto úseku zápasu měli hráči Dolního Němčí i smůlu, kdy dvakrát nastřelili tyč. Ve 29. minutě zvyšoval Šašinka pěknou střelou na 3:0. Stejnou mincí odpověděl i Michal Stojaspal, který ve 39. minutě snižoval na 3:1. Hned v úvodu druhého poločasu měli hosté další tutovku, kterou ale neproměnili. Naopak v 50. minutě přidal Struhař čtvrtou branku domácích. V 75. minutě Jančařík zvyšoval už na 5:1. Brankový účet zápasu uzavřel v 85. minutě střelecky disponovaný Šašinka, 6:1.
Nejlepší hráči: Petr Kandrnál - Tomáš Tinka

Košíky - Kudlovice 2:5 (0:2)
Branky: 62. Ovsík J., 78. Přílučík M. - 9., 60. Forro M., 32., 89. Koutník P., 91. Turoň T.
ŽK: 30. Přílučík L., 41. Fedor J. - 31. Dujka J., 40. Mikulica A., 79. Blaha K. Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Mařák (laik), Petr Pekař (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M. (70. Janováč Z.), Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Pól R., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítěslav Kaštánek.
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T., Mikulica A. (88. Štulíř M.), Maňásek M. (68. Blaha K.), Kraváček L., Koutník P. (90. Bohun P.), Ježek P., Chmelař P., Forro M. (75. Hruška M.), Dujka J., Bednařík M. Trenér: Petr Ježek.
Již v 9. minutě zůstal sám v pokutovém území Forro a střelou k levé tyči otevřel skóre utkání. Ve 32. minutě se domácí obrana dopustila chyby, Koutník zvyšoval již na 0:2. Ve druhém poločase domácí svou hru zlepšili, ale v 60. minutě si míč narazil Forro a zvyšoval na 0:3. Zdálo se být rozhodnuto, ale hostující obraně zamotával hlavu Marek Přílučík, přenechal míč Ovsíkovi a ten krásným angličanem snižoval na 1:3. Utkání ještě zdramatizoval v 78. minutě Přílučík, snížil na 2:3 a Košíky se dostaly do utkání. V 89. minutě proskákal míč celou domácí obranou až ke Koutníkovi a ten neměl problém zvýšit na 2:4. V nastaveném čase dal konečnou podobu výsledku Turoň střelou z 25 m. Hosté vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Jiří Ovsík - Tomáš Turoň

Jarošov - Traplice 1:3 (1:1)

Branky: 18. Blaha D. - 44., 53. Kolínský T., 54. Štefka P.
ŽK: 63. Omelka Martin - 32. Štefka P., 57. Gelien R., 63. Beneš R. Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jaroslav Smetka (laik), Ladislav Blecha (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (80. Šmíd M.), Staroba R. (74. Jelínek D.), Polanský T. (64. Jančík V.), Omelka Martin (80. Snopek A.), Omelka Marek, Malina J., Laga D. (50. Stojaspal M.), Bobčík P., Blaha D., Abrhám R. Trenér: Oldřich Šipka.
Traplice: Konečný M. - Trávníček Vo., Trávníček Vá., Štefka P., Polách O., Michalec T., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Blecha L. ml., Beneš Radim (86. Verbík T.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Až v 18. minutě zahráli domácí rychlý protiútok, na jehož konci byl Blaha a otevřel skóre. Vedoucí branka domácí nabudila a začali si vytvářet příležitosti. Ve 25. minutě Bobčíkovu „jedovku“ z dvaceti metrů vyrazil na roh Konečný. Když už se zchylovalo k odchodu do kabin, hosté zahráli rychlý protiútok a Kulínský srovnal. Ve druhém poločase se hra zlepšila a diváci viděli řadu šancí. V 53. minutě byl v pokutovém území faulován Štefka a následnou penaltu Kulínský proměnil. O minutu později chybovali domácí a Štefka zvyšoval na 1:3. Do konce zápasu si obě mužstva vytvořila několik šancí, ale na skóre se už nic nezměnilo.
Nejlepší hráči: Petr Bobčík - Václav Trávníček

Bílovice - Hluk B 5:1 (3:1)
Branky: 10. Bernatík P., 23. Čechmánek O., 32. Zlámal J., 60. Vyorálek J., 70. Raichel V. - 39. Chytil R. Diváci: 130.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Karolína Jílková, Petr Valeš (laik).
Bílovice: Strapina R. - Zlatý I., Zlámal Z., Zlámal J. (71. Hanák M.), Vyorálek J. (79. Mokráš M.), Raichel V., Otáhal L., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O. (61. Matějík J.), Bernatík P. Trenér: Erik Gajdošík.
Hluk B: Janča P. - Vagai T. (46. Kostelanský J.), Tinka Z., Tinka T., Straka J., Miroš J., Minařík M. (66. Vaculík K.), Loutocký E., Chytil R., Dufka J., Abrhám R. (70. Marek Vlastimil). Trenér: Vlastimil Marek.
Domácí si vědomi toho, že když zvítězí, tak se zachrání, na hosty z Hluku vlítli a výsledkem byl už v 10. minutě první gól. Hosty nepustili k balónu a ve 23. minutě dával v ponechané výhodě na 2:0 Čechmánek. Poté se i hosté usměrnili, kdy ve 31. minutě nastřelili břevno a v protiútoku zvyšovali na 3:0. V 39. minutě domácí obránce nesmyslně fauloval v pokutovém území hráče hostů a Chytil penaltu bez problémů proměnil. Druhý poločas začal stejně jako první náporem domácích a v 60. minutě se štěstím dostal míč do sítě Vyorálek. Hosté moc domácího gólmana neohrozili, a tak se znovu k míči dostali domácí a Rajchl s přehledem v 80. minutě dal na konečných 5:1.
Nejlepší hráči: Jakub Vyorálek - Robin Chytil

Šumice - Slovácko C 1:2 (1:2)
Branky: 8. Kelíšek M. - 13. Vašek O., 20 (p) Remeš M.
ŽK: 30. Žampach Jan - 30. Tesař D., 49. Petrucha M., 69. Paška O., 86. Remeš M., 90. Mareček M.
Diváci: 253. Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Pavel Moravanský.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Valášek P., Šmíd L., Pilka S. (46. Šidlo V.), Pilka I., Pančocha J. (78. Marek V.), Ondřej V., Mach M. (50. Machálek P.), Kunovský R., Kelíšek M. Trenér: Josef Janíček.
Slovácko C: Sedláček L. - Vašek O., Šišák V. (60. Huráb J.), Sánchez F. (27. Tesař D., 89. Mareček M.), Remeš M., Petrucha M., Paška L., Palička M., Heger D., David T., Holek M. Trenér: Ladislav Pochylý.
Úvod zápsu vyšel lépe domácím, už v 8. minutě chytře přehodil vybíhajícího gólmana Kelíšek 1:0. V 15. minutě pěknou střelou z hranice šestnáctky srovnal hostující Vašek. O pět minut později byl ve vápně domácích nedovoleně zastaven Holek a z nařízené penalty Remeš poslal hosty do vedení. Do druhé půle opět vstoupili lépe domácí, ale jejich vyložené příležitosti zlikvidoval výborný Sedláček. V 80. minutě mohl pojistit vítězství hostů Holek, ale z pokutového kopu netrefil branku. Domácí byli zkušenější hostům více než vyrovnaným soupeřem.
Nejlepší hráči: Michal Kelíšek - Lukáš Sedláček