Branky: 12., 90. Hodulík R. - 15., 26., 38. Vojtek J., 82. Janků M.
ŽK: 52. Hanák L., 55. Bezruč M. - 28. Vojtek J., 87. Dubský J. Diváci: 120.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Hynek Šenkeřík (laik), Josef Janků (laik).
Přečkovice: Hart Š. - Valíček B., Urbánek J., Tureček Z., Šenovský M., Semela R., Kunc J. (30. Hanák L.), Kuchař M., Hodulík R., Hamouz L., Bezruč M.
Trenér: Pavel Holík.
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Uher J., Trecha J., Ševčík T. (88. Matějíček P.), Smítal J. (86. Dubský J.), Pomajbík D., Miškář V., Křeháček M., Janků M., Čaňo P.
Trenér: Ladislav Kalina.
Do utkání vstoupili lépe domácí. Ve 12. minutě po nahrávce Turečka se prosadil Hodulík a poslal domácí do vedení 1:0. V 15. minutě vystřelil Vojtek a jeho střela překvapila domácího brankáře, 1:1. Ve 26. minutě po zmatku v domácí obraně se prosadil Vojtek, 1:2. Ve 38. minutě opět střela Vojtka zpoza vápna, který dal na poločasových 1:3. Do druhého poločasu lépe vstoupili opět domácí, kteří ale ztroskotali na hostující obraně a nebo na brankáři. V 82. minutě hosté zahrávali přímý volný kop a Janků zvýšil na 1:4, když jeho střela letěla od břevna do branky. V samotném závěru se domácím podařilo skórovat, když v 90. minutě Hodulík upravil na konečných 2:4.
Nejlepší hráči: Richard Hodulík - Josef Vojtek

Žítková - Os. Lhota 3:3 (2:0)
Branky: 26. Čejka D., 27. Janků J., 49. Krovina Z. - 62., 66. Pešík E., 81. (p) Štergenich P.
ŽK: 61. Panák M., 75. Krovina Z. - 81. Hanák R., 85. Pešík E. Diváci: 63.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Peter Bulko (laik), Petr Hanáček.
Žítková: Šedivý M. - Pollák M., Panák M., Lebánek M. (70. Krajčovič V.), Krovina Z. (90. Gaží P.), Janků J., Hargaš R., Hargaš M., Gálik M., Čejka D., Birás A.
Trenér: Jan Kubáň.
Os. Lhota: Jakoubek P. - Štergenich P., Radoch P., Pochylý J., Pešík D., Lučný O. (80. Opletal J.), Krátký E., Kopeček M. (36. Pešík E.), Horák K., Hanák R., Fantura T. (59. Žajdlík M.).
Trenér: Jiří Jurásek.
V prvním poločase se víc než fotbal hrála kopaná. Náznaky šancí se střídaly na obou stranách a první ze šancí využil Čejka a otevřel skóre, 1:0. O minutu nato Janků navýšil skóre na 2:0. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou otočit výsledek, ale domácí Krovina ve 49. minutě zvýšil po skrumáži v malém vápně na 3:0. V 62. minutě střídající Pešík snížil na 1:3. A ten samý hráč v 66. minutě snížil na 2:3. V 81. minutě hosté vyrovnali z pokutového kopu Štergenichem. V 87. minutě Štergenich nastřelil zpoza vápna tyč a v nastaveném čase postupovali domácí čtyři hráči na jednoho, ale branku se jim vstřelit již nepodařilo.
Nejlepší hráči: Martin Pollák - Erik Pešík

H. Němčí - St. Hrozenkov 2:3 (1:2)
Branky: 10. Pospíšek M., 62. Rybnikář P. - 18., 58. Lebánek L., 31. Breznický P.
ŽK: 60. Rybnikář P., 66. Tureček M. - 60. Breznický R. Diváci: 50.
Rozhodčí: Milan Fury - Lukáš Juračka (laik), Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Váňa E. - Zámečník J., Tureček P. (46. Rybnikář P.), Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Bobčík D., Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
St. Hrozenkov: Vondra M. - Tuharský J., Straka M., Praženec M. (92. Semela P.), Lebánek L. (90. Ostravský F.), Janíček P., Chmelina R., Husařík M., Breznický R., Breznický P. (86. Antál T.), Blaho T.
Trenér: Josef Vaculík.
Utkání se těšilo velkému diváckému zájmu, domácí měli od začátku více ze hry a to se projevilo v 10. minutě, kdy se střelou z hranice vápna trefil Marek Pospíšek 1:0. Odpověď ze strany hostí přišla o osm minut později zásluhou kapitána Lukáše Lebánka. Na poločasových 1:2 upravil v 31. minutě hostující Patrik Breznický. Druhou půli začali lépe hosté a v 58. minutě svoji snahu korunovali třetí brankou, když míč za Váňova záda dopravil opět Lukáš Lebánek. Domácí dali kontaktní branku o čtyři minuty později, když střílel Petr Rybnikář. I přes velkou snahu domácí se vyrovnání nedočkali.
Nejlepší hráči: Marek Pospíšek - Marian Straka

Orel UB - Komňa 5:1 (4:1)
Branky: 9., 20., 86. Konrád P.,  5. Mikláš J., 35. Meindlschmid P. - 23. Dolina M.
ŽK: 77. Machala R. - 56. Varaďa M. Diváci: 87.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Martin Tokoš, Martin Šípek.
Orel UB: Maršálek M. - Smolčák R. (46. Jahoda K.), Skřivánek V. (46. Havlík J.), Mikláš J. (61. Slovák J.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Kočica M., Gureň M., Gášek L. (46. Durďák V.), Bujáček P. (73. Kubiš D.).
Trenér: neuveden.
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M. (82. Vaverka I.), Staník M., Pospíšil L., Lisoněk L., Králík M. (59. Ondrušek M.), Kala M., Hanke T. (71. Ridoško M.), Glajch M. (46. Valter P.), Gago J. (31. Prchlík J.), Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Už ve 2. minutě mohli domácí zahrávat pokutový kop, ale AR2 signalizoval, že míč nejdříve opustil hrací plochu. Domácím to však nevadilo, neboť v 5. minutě otevřel skóre utkání Mikláš. Aby se to nepletlo, tak v 10. minutě přidal druhou branku Konrád. Ve 20. minutě se opět prosadil Konrád. Střeleckou sérii domácích narušil ve 23. minutě Dolina. Ve 35. minutě ale domácí opět uklidnil Meindlschmid, který upravil na 4:1. Druhý poločas se hrál více méně z povinnosti. Domácí si zkušeně hlídali náskok a hosté své příležitosti nevyužili. V 86. minutě zpečetil skóre technickým obloučkem Konrád, který tak završil i svůj hattrick. Hosté, přestože bojovali o záchranu, s předvedenou hrou zklamali.
Nejlepší hráči: Petr Konrád - Lukáš Lisoněk

Pitín - Boršice u Bl. 3:3 (0:1)
Branky: 16. Divila J., 88. Kozubík J., 93. Domorád P. - 40., 55. Rybníkář D., 82. Doležal R.
ŽK: 38. Divila J., 50. Lukáš D., 55. Domorád P., 80. Schäffer P. - 61. Chudík L., 70. Kusenda P., 72. Nožička J., 80. Ondra P. Diváci: 107.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Pavel Berčík (laik), František Motyčka (laik).
Pitín: Berčík P. - Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š. (76. Savara A.), Schäffer P., Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P. (64. Maňas M.), Domorád P., Divila J.
Trenér: David Lukáš.
Boršice u Bl.: Humpula J. - Vítek T., Šimek R., Rybníkář D. (56. Ondra P.), Nožička J., Kusenda P., Chudík L. (70. Tureček M.), Huspenina M., Halík M., Gál J., Doležal R.
Trenér: Vladimír Bilík.
V krásném pitínském areálu se odehrávalo nepříliš pohledné utkání, obě mužstva málo kombinovala a míče pouze nakopávala a věřila v náhodné brejkové situace. Jediná branková situace první půle nastala ve 40. minutě, kdy Dominik Rybníkář střelou z hranice vápna poslal hosty do vedení. V 55. minutě navýšili hosté vedení opět střelcem Ryníkářem. V 70. minutě dali domácí kontaktní branku z penalty Jindřichem Divilou. V 82. minutě se střelecky prosadil hlavou Radim Doležal, když míč uklidil do odkryté branky. Domácí se nevzdali a v 88. minutě Jakub Kozubík snížil. To nebylo vše ze strany domácích, protože jako správný kapitán se zachoval Pavel Domorák a v 93.minutě srovnal na konečných a zasloužených 3:3.
Nejlepší hráči: Pavel Urbánek - Radim Doležal

Záhorovice - Strání B 1:3 (0:1)
Branky: 50. Varga P. - 6. Tomanec P., 76. Žajgla T., 89. Houšť V.
ŽK: 44. Reňák R. (Strání B). Diváci: 76.
Rozhodčí: Martin Fišera - Jiří Gřunděl (laik), Pavel Bruštík (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Varga P., Šabršula V., Polanský I. (23. Kubica D.), Nášel V., Michalčík R., Krč P., Kočí Z., Jál J., Dvořák P. (79. Kročil T.), Denemark J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Strání B: Mimochodek J. - Žajgla T., Zderčík P., Tomanec P., Reňák R. (78. Mahdal D.), Popelka J., Motola J., Janovský M., Houšť V., Grebík M. (28. Janiga V.), Bušo M.
Hosté otevřeli skóre už v 6. minutě Tomancem a šli do vedení. Domácí hrozili střelami zdálky ovšem v prvním poločase bezvýsledně. Po změně stran v 50. minutě domácí srovnali Vargou na 1:1. Závěr utkání už patřil hostům ze Strání, když v 76. minutě zvyšoval Žajgla a v 89. minutě z brejku pojistil vedení Houšť. Hosté si odvezli tři body domů.
Nejlepší hráči: Pavel Krč - Pavel Tomanec