Lhoťané znovu hrají o mistrovské fiftýny
Foto: ilustrační foto / SK Ostrožská Lhota
Ostrožská Lhota se vrátila na tenisovou mapu. Tým dospělých na úvod 4. třídy, skupiny D prohrál s Vyškovem 3:6 a s Uherským Brodem po boji 4:5. Nehrajícím kapitánem týmu je Pavel Turčin.
„Už v sobotu se představíme na kurtech Kunovic a věřím, že už uspějeme,“ prohlásil Turčin. Ostrožskou Lhotu reprezentují Ondřej Sucháň, Ondřej Turčin, Viktor Malina, Zdeněk Kotačka, Lucie Pavlasová a Veronika Janásová, mezi náhradníky figurují Tomáš Krchňáček, Rudolf Stindl, Martin Hubík, Táňa Goliášová a Jitka Turčinová.