Lídr naděloval

Uherské Hradiště Sport 18 / 05 / 2011

Rezerva prvoligového týmu lídra ze Slezska příliš nepotrápila a doma vysoko prohrála
Vedoucí Opava se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti s béčkem Slovácka moc nenatrápila. Po devadesáti minutách si odvezla výhru v podobě 0:5, a to ještě gólman Heča v několika případech svůj tým podržel.
Slovácko B - Opava 0:5 (0:1)
V první půli drželi domácí fotbalisté, za které nastoupili i hráči, kteří si ve třetí lize odbyli premiéru, s hosty krok. Zlom nastal těsně před koncem první a na začátku druhé půle, kdy Opavané vsítili do domácí svatyně dva góly. Ty domácím mladíkům jak po herní, tak psychické stránce zlomily vaz.  Ve zbyvající části utkání již na hřišti jasně dominovali hosté, kteří přidali ještě další tři přesné zásahy.
Po prohře na HFK Olomouc je to teprve druhá jarní porážka. „Z obou zápasů si hráči vezmou ponaučení v tom, že stále mají co zlepšovat. Doufám, že se z prohry oklepeme, už ve středu totiž v Uh. Hradišti opět hrajeme. Tentokrát proti Líšni,“ uvedl po utkání trenér Anton Mišovec.
Slovácko: Heča - Habanec, Hesek, Ruman, Chytil - Ohnutek, Franta, Kleiber (70. Juřenčák), Borusík - Čtvrtníček, Sasín

autor: sal, AM