Lídra táhnou Šipka s Janečkou

Slovácko Sport 23 / 12 / 2019

Futsalisté Master Fachmani vévodí po třech kolech Futsalové lize Uherskohradišťska, když mají stejně jako druzí Jebat Haters plný počet bodů. Borci Jebat však mají o zápas méně. Na dně tabulky se drží FC Banda.
Fachmany táhne za triumfem dvojice Jan Šipka, Martin Janečka, futsalisté SKUP Olomouc, kteří po podzimní části kralují druholigovému pelotonu a mají nakročeno mezi českou smetánku. V souboji s Kopáči tandem zařídil 11 gólů a vítězství 17:8.
„Jebat nastříleli ještě o dva góly více, když se půltuctem branek blýskli Ondica se Salayem. Souboj druhého s posledním rozhodl už první poločas. Favorit diktoval tempo hry a na rozdíl od soupeře proměňoval šance,“ uvedl Roman Bilavčík, jeden z organizátorů ligy. Poslední duel mezi Financesta a Efektem byl vyrovnaný až do poslední minuty, prim totiž hráli gólmani, kteří se lví měrou postarali o dělbu bodů. Více na www.futsaluh.blog.cz
Zrcadlo výsledků: Banda - Jebat Haters 4:19, Horsák, Hyrák, Hořínka, Maňásek - Ondica 6, Salay 6, Chaloupka 4, Belant 2, Hostínek, Kopáči - Master Fachmani 8:17, Řihák 3, Bartošík 2, Oslzla, Lukeštík, Trlida - Šipka 6, Janečka 5, Ohnutek 3, Svízela 3, BG Financesta - Efekt 4:4, Kalmus 2, Flek, Haša - Červinka, Mikula, Vaďura, Ježek.
1. Master Fachmani    3    0    0    44:21    9
2. Jebat Haters        2    0    0    29:6    6
3. BG Financesta        1    1    1    12:18    4
4. Kopáči        1    0    2    18:26    3
5. Caramba        1    0    1    16:19    3
6. Efekt        0    1    2    10:19    1
7. Banda        0    0    2    7:27    0