Lídři zaváhali, Kněžpole v čele

Slovácko Sport 30 / 08 / 2011

Ořechov - O.N.Ves 1:1 (0:1)
Už ve 2. min. rukou zachraňoval na brankové čáře Blatecký, uviděl červenou kartu a hosté kopali penaltu. Tu však neproměnili, ale chuť si spravili už ve 14. min., kdy dal Píštěk vedoucí branku. Po přestávce byli domácí i v oslabení bojovnější a v 50. min. vyrovnal Trlida.
Újezdec - Prakšice 4:3 (4:1)
Dramatické a zajímavé utkání, které se muselo divákům líbit. Domácí vedli po dvaceti minutách 3:0, a i když hosté ve 45. min. snížili na 4:1, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Ale po přestávce domácí vyklidili pole a soupeři dovolili v 70. min. snížit na 4:3. V závěru se oba celky snažily o vstřelení branky, ale ani jednomu mužstvu se to už nepovedlo. Branky: Slinták 2, Šmíd, Vacula - Kadlček, Zálešák, Dynka
Chropyně - Nedachlebice 2:1 (1:0)
Domácí začali náporem a na dvacet minut soupeře řádně zatlačili, ale branku nedali. To se jim povedlo až ve 44. min., kdy se trefil Šimek. Druhá půle byla ve znamení převahy domácích, ale hostující Mikulčík z ojedinělé akce v 57. min. vyrovnal. Domácí se dlouho nemohli střelecky prosadit, i když k tomu měli výborné příležitosti. Až v 77. min. to byl opět Šimek, který vsítil vítězný gól.
1.FC Slovácko C - Kněžpole 0:2 (0:1)
V celku  vyrovnaném souboji byli zkušení hosté důraznější v koncovce a zvítězili brankami Cingela ze 25. min. a Bělašky z 83. min. U domácích byl vyloučen v 84. min. Řepka.
Příluky - Březolupy 0:3 (0:0)
Hosté byli po celý zápas lepší, po přestávce se prosadili i brankově a odčinili tak neúspěch z minulého kola. Branky: Kundrt, Chaloupka, Zelík.
Žalkovice - Mladcová 1:0