Branky: 28., 60. Bilík V. - 10. Konečný R.
ŽK: 33. Nožička J., 67. Ježek P. - 55. Krystýn T., 63. Martinák R., 74. Bednařík M., 90. Frühauf R.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Bohuslav Vávra (laik), Zdeněk Tománek (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R. (89. Polášek M.), Šimek R., Nožička J. (71. Ondra P.), Němeček R., Ježek P., Huspenina M., Halík M., Gál J., Cmol M., Bilík V.
Trenér: Vladimír Bilík.
Břestek: Hurdes V. - Zelinka P., Martinák R. (85. Stuchlík J.), Krystýn T. (78. Koryčánek V.), Frühauf R., Čagánek P., Crla M., Bednařík M., Sedlář O., Konečný R., Lahola I. Trenér: Pavel Franěk.
Utkání se hrálo za pěkného slunečného počasí. Hosté začali aktivně, neustále obléhali hostující branku a v 10. minutě po centru z levé strany se ujali díky Konečnému vedení na 0:1. Fotbalisté Břestku byli až do 28. minuty lepší. Domácí postupně vyrovnali hru, začali více obsazovat hráče hostů a ve 28. minutě vyrovnali Bilíkem. Hosté se po poločasu snažili střelit druhou branku, kterou se jim, ale nepodařilo střelit. Ve 2. poločase domácí více běhali, hra byla již vyrovananá a v 60. minutě poslal Bilík domácí do vedení. I když hosté po této brance zvýšili svou snahu a snažili se vyrovnat, ale to se jim nepodařilo. A tak skončilo utkání. Hosté byli techničtější a prohrát si nezaloužili.
Nejlepší hráči: Vladimír Bilík - Pavel Zelinka

H. Němčí - Traplice 4:1 (2:0)
Branky: 41., 76. Bahula L., 6. Hanák D., 74. Tureček M. - 88. (p) Kolínský T.
ŽK: 27. Jančařík F., 33. Srnec D., 45. Bahula L. - 21. Škarek L., 33. Košař J., 65. Trávníček Václav
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Roman Macalík (laik), Roman Obdržálek (laik).
H. Němčí: Váňa E. - Zimčík T., Tureček M., Svadbík J. (72. Postolka T.), Srnec D., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Hanák D. (77. Tureček P.), Fábry J. (84. Huňka V.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Traplice: Vávra J. - Vaverka L., Trávníček V., Škarek L. (80. Blecha L. st.), Slavík J., Merta Z., Kolínský T., Kamarád J., Čevela O. (25. Polách O.), Březina P., Košař J. (62. Daněk O.). Trenér: Karel Světnička
V Horním Němčí se od prvních minut hrál krásný fotbal. Ve 3. minutě kopali domácí roh a Fábry už mohl dát první branku, ale z čáry míč vykopla hostující obrana. Hornoněmčané se dočkali o tři minuty později, kdy kopali další roh, na roh si naběhl Hanák, který nedal Vávrovi žádnou šanci - 1:0. Domácí tlačili i nadále, ale z tlaku byly jenom přímé kopy a rohy, kde hostující obrana vždy stála pěvně na svých nohou. Ve 41. minutě si naběhl na centr Bahula, zpracoval si míč a zvýšil na 2:0 pro domácí. Druhý poločas chtěli hosté zkorigovat a dostali se i do šancí, ale Trávníček a Kolinský je nevyužili. Pravidlo nedáš dostaneš se prosadilo v 74. minutě, kdy domácí kopali přímý volný kop, k míči se postavil Tureček a nádhernou střelou do levého růžku nedal golmanovi šanci - 3:0. Domácí ještě v 76. minutě zvýšili, Na 4:0 zvýšil v 76. minutě přízemní střelou Bahula.Hosté se dočkali alespoň korekce výsledku v 88. minutě, poté co pronikajícího Kolinského fauloval domácí hráč a sám faulovaný z pokutového kopu upravil na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Jaroslav Slavík

Nedakonice - Os. Lhota 5:1 (1:1)

Branky: 60., 85. Klečka J., 6. Petek M., 52. Lukůvka M., 87. Trubačík M. - 14. Štergenich P.
ŽK: 77. Klečka J., 83. Beránek T. - 12. Doležal M., 61. Štergenich J., 81. Bachan O., 85. Kotačka O.
Diváci: 220.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Miloš Knot, Petr Hanáček (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Šoustek P., Stupka J., Petek M. (78. Bartošík J.), Lukůvka M., Král T. (45. Belák M.), Klečka J., Hladký J. (72. Trubačík M.), Čagánek R., Bilavčík R., Beránek T. Trenér: Roman Sklenář.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kuban V. (65. Horák K.), Kotačka O., Doležal M., Bachan O., Žejdlík M. (77. Machala J.), Zalubil O. Trenér: Josef Dominik.
Od první půle bylo utkání vyrovnané a plné brankových příležitostí. V 6. minutě poslal Lukůvka míč Petkovi a ten z se velkého vápna nemýlil - 1:0. Ve 14. minutě zahrával Patrik Štergenich přímý volný kop a jeho střelu zastavila až síť - 1:1. Ve 27. minutě udělali nedakoničtí závar před brankou hostů, když Klečka a Lukůvka vystřelili na bránu, ale Šicha stál na místě. Ve 41. minutě z pravé strány založil akci Beránek, poslal jej  Lukůvkovi, ale míč skončil nad bránou. Od druhé půle domácí začali hosty přehrácat a za hlasité podpory svého fanklubu se dočkali v 52. minutě, když cetr Klečky využil Lukůvka - 2:1. V 60. minutě zvýšil po chybě obrany Klečka na 3:1 . V 85. minutě se hostující celek dožadoval ruky, ale sudí posodil ruku jako nastřelenou. Vzápětí Klečka přidal svou druhou branku a zvýšil na 4:1. V 87. minutě kanonádu domácích dokončil Trubačík, který uzavřel stav na 5:1.
Nejlepší hráči: Radek Čagánek - Patrik Štergenich

Nivnice - Drslavice 2:1 (0:0)
Branky: 64. Boďa M., 83. Skočovský D. - 87. Šrámek M.
ŽK: 68. Suchý R. - 19. Mikulinec R., 89. Kňazeje T.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Václav Tomanec (laik), Josef Šrámek (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V. (55. Máčalík M.), Suchý R., Skočovský D., Plessner O. (84. Hladiš M.), Michalec J., Karlík J., Holboj M. (90. Popelka P.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P. (75. Věrný R.), Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kupec M., Kopták R. (60. Šrámek M.), Kňazeje T., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Derby se dlouho odehrávalo mezi šestnáctkami když si až do 31. minuty ani jedno družstvo nevytvořilo šanci. Poté domácí hráč Bortel pěkně nacentroval z pravé strany na hlavu Skočovskému, který mířil do šibenice, ale hostující brankař Hroch zachránil. O chvíli později centroval opět Bortel ale Velecký střílel těsně nad. Hosté ohrožovali domácí bránu z větších vzdáleností, a proto poločas končil 0:0. Ve druhé půli přidali domácí na kombinační hře a měli vetší převahu. To se začalo projevovat na šancích, kdy v 64. minutě centoval Bortel přes celou šestnáctku, Skočovský hlavičkou prodloužil na Boďu, který se nemýlil - 1:0. Domácí tým citelně oslabilo zranění Veleckého v 55. minutě, ale na hře to nebylo znát. V 83. minutě utekl domácí Skočovský, řítil se na gólmana a zvýšil na 2:0. O 2. minuty později se znovu zjevil Skočovský, ale pouze razítkoval břevno. Pak se dostali ke slovu hosté, kteří Šrámkem snížili ze standartní situace na 2:1. Zbytek utkání se odehrál bez větších šancí.
Nejlepší hráči: Petr Bachůrek - Martin Orlovský

Polešovice - Kostelany n. M. 6:2 (3:1)
Branky: 3., 47. Běhávka J., 7. Lubojacký M., 35. Martykán M., 63. Svoboda O., 80. Černoch M. - 42., 90. Marek D.
ŽK: 33. Korvas R., 58. Hasoň J. - 35. Mojžíš Josef, 82. Chmelař D.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jiří Běhávka (laik), Josef Rychlík (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Martykán M., Lubojacký M., Korvas R., Janík Z., Janík M., Hasoň J. (64. Hasoň D.), Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J. (51. Dvouletý J.), Šťastný T., Šopík R., Šimík D., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Gabriel P. (67. Šťastný P.), Dvouletý R. (70. Chmelař D.). Trenér: Martin Vávra.
Za slunečného počasí nastoupili hosté s odhodlaním, ale branky dávali domací. Skóre zápasu otevřel ve 3. minutě Běhávka. O chvilku později, v 7. minutě zvýšili domácí již na 2:0. V 35. minutě docílili domácí branky z pokutového uzemí. Hosté skorigovali nádhernou střelou ve 42. minutě Markem Dušanem. Nástup do druhého poločasu vyšel lépe opět domácím, kdy Běhávkou zvýšili ve 47. minutě na 4:1. V 63. minutě přidal pátou branku do sítě Svoboda. V 80. minutě zvýšil vedení domácích kapitán Černoch - 6:1. Konečnou podobu výsledku stanovil hostující Marek na 6:2. Domácím vyšlo utkání perfektně, do čeho kopli jim skončilo v bráně. Hostům se nedařilo vstítit další branku díky břevnu a tyčce. Domácí zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Jiří Běhávka - Julius Mojžíš

Uh. Ostroh - Nezdenice 3:1 (1:1)
Branky: 39. Čápek J., 66. Jurčeka J., 92. Kolář M. - 21. Kolínek R.
ŽK: 54. Vlk M., 85. Kovařík M. - 18. Šašinka O., 63. Lux R.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Pavel Bogár (laik), Petr Vápeník (laik).
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Procházka Z. (84. Knotek A.), Kunovjánek M., Kovařík M., Kolář M., Jurčeka J., Hlůšek Š., Durna M. (90. Mrkva T.), Čápek J., Raštica M. (64. Boček L.). Trenér: Petr Zajíc.
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J. (79. Kandrnál P.), Šmíd J., Šašinka O. (64. Kadlček J.), Mikliš M., Lux R., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kalina P., Bachůrek M. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Utkání bylo do 21. minuty oboustranně bojovné, ale hrané pouze mezi šestnáctkami. Ve 21. minutě zatáhl míč po pravé straně hostující Kolínek, míč mu na noze skočil a ke vší smůle Ostrožanů a k jeho překvapení skončil v domácí síti. Domácí hráči se nevzdávali a mohli se dočkat vyrovnaní ve 36. minutě, kdy rozhodčí ponechal výhodu, ale Vlk nevyzrál na vyběhnuvšího golmana a ten mu míč vyrazil. Domácí po sérii rohových kopů vyrovnali ve 39. minutě, kdy dorážel hlavou Čápek. Ve druhém poločase domácí přidali a chtěli strhnout vedení  na svoji stranu. Dočkali se v 66. minutě, kdy Vlk poslal pas na volného Jurčeku a ten pomocí teče hostujícího obránce poslal domácí do vedení - 2:1. Hosté ke konci bojovali alespoň o vyrovnání, ale domácí ze všech sil odolávali. Třetího gólu docílili v 92. minutě, kdy střelu Koláře nedokázala obrana zastavit a míč skončil v síti - 3:1.
Nejlepší hráči: Martin Kovařík - Josef Šmíd

Vlčnov - Jarošov 2:1 (1:1)
Branky: 13. (p), 90. Kameník J. - 6. (p) Lukašík O.
ŽK: 45. Kolaja L. (Jarošov).
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Josef Podškubka (laik), Petr Hanáček (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Vlček P., Tomala K., Mikulinec P. (63. Chmelina M.), Křapa L. (75. Koníček J.), Kašpařík P., Kameník J., Havlík R., Bartošek J. (90. Indra J.). Trenér: Ivo Šimčík.
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Malina L., Kováč P., Kolaja L. (46. Sedláček V.), Dujka J. (81. Janča R.), Zelinka L., Pekárek R., Hotař M., Lukašík O. (46. Malina J.). Trenér: Radek Vyoral.
Ve Vlčnově se představila mužstva z rozdílných pólů tabulky, ale na předvedené hře bodový rozdíl nebyl vůbec znát. V první šanci se už ve 2. minutě představila posila Vlček, hlavou se však netrefila. V 6. minutě fauloval v pokutovém území domácí Zemek a Lukašík se z nařízené penalty nemýlil 0:1. Tentýž hráč se připletl do podobné situace, ale před vlastní brankou a domácí Kameník rovněž z penalty srovnal. Hra byla až do konce poločasu vyrovnaná, hostující obrana dirigovaná s přehledem hrajícím Pekárkem domácí do vážnější šance nepustila. Ve druhé půli, zvláště v její druhé polovině jarošovským jakoby docházely síly a do rozhozené obrany nebezpečně pronikali jak Kameník, tak i Vlček, který trefil tyč. Dvě minuty před koncem mohl vstřelit hostující kapitán Kováč gól za tři body, ale střela olízla pouze břevno. V 90. minutě se obrana Jarošova nepochopitelně rozestoupila při průniku Kameníka z poloviny hřiště a ten s přehledem vstřelil vítězný gól.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Ladislav Zelinka