Mají bod, ale kouče nepotěšily

Kunovice Sport 09 / 10 / 2015

Ani ve třetím vystoupení nové sezony prvoligové házenkářky SHK Kunovice nenašly přemožitelky, nicméně ztratily první bod. Po nemastném neslaném výkonu totiž remizovaly ve Velkém Meziříčí, když byly takřka po celý zápas o jeden dva góly vepředu...
Velké Meziříčí - Kunovice 21:21
I když se potkal průběžně druhý a třetí tým tabulky, předvedená házená nebyla pastvou pro oči. Velké Meziříčí i Kunovice se prezentovaly spoustou technických chyb a spalovaly šance jak na běžícím páse. I přesto měly v prvním poločase navrch hráčky z Bělinky, které si vypracovaly až čtyřbrankový náskok. „Jenže pak nás poslal rozhodčí dvakrát do čtyř a manko domácích se do přestávky zmenšilo na polovinu,“ postěžoval si trošku René Gärtner, kunovický lodivod.
Ani po obrátce se výkon jeho týmu, ale ani domácích, nezměnil. „Obrana stála na pevných základech, ale nedostali jsme soupeřky pod tlak. Holkám chyběla lehkost v koncovce a skřípal i rychlý přechod do útoku,“ všiml si Gärtner, podle kterého se na výkonu podepsaly i zdravotní komplikace několika hráček. Romanová má pochroumané rameno, Štěrbová koleno a Balážová záda. „Remíza je nakonec asi spravedlivá. I když je pravda, že zápas mohl skončit jakkoliv. I když jsme o vítězství přišli půldruhé minuty před koncem, klidně jsme taky mohli prohrát,“ přiznal sportovně trenér. Poločas 10:12.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Kožuchová 6, Vinyatynská 5, Štěrbová 3, Jurasová 2, Balážová 2, Romanová 2, Janásová 1, Gajdorusová, Kratochvílová, Brablcová, Jagošová, Hrabalová.