Makedonci neuspěli, prosadí se Srbové?

Makedonci neuspěli, prosadí se Srbové?
Foto: sho  /  Goran Dragovič
Uherské Hradiště Sport 25 / 01 / 2010

Už minulý týden opustilo trio makedonských hráčů Slovácko bez naděje na angažmá. Vedení ale nelenilo a už ve středečním duelu proti Zlínu představilo dvojici stoperů - tentokráte ze Srbska.
A jak devětadvacetiletý zkušený bijec Goran Dragovič, tak i techničtější, o osm let mladší Aleksandar Ignjatovič mají zhruba týden na to, aby ukázali, že mají na českou nejvyšší soutěž a že budou platnými posilami zachraňujícího se Slovácka. „Zatím je nechci nijak podrobněji hodnotit a dělat konečné soudy. Zůstanou u nás na testech minimálně do středy, prozradil Miroslav Soukup, který ale naznačil, že by mohli mít větší šanci než předchůdci z Makedonie. „První dojmy byly určitě dobré, o jejich setrvání ale budeme ještě jednat,“ dodal.
Samotní hráči jsou na Slovácku spokojeni. „Určitě bych rád zůstal, jsou tu určitě lepší podmínky než v Srbsku, ale vše záleží na vedení klubu,“ prozradil Goran Dragovič. Ten bral výsledek vážněji než jeho srbský kolega Ignjatovič. „Nevím, jak bych hodnotil zápas. Určitě umím hrát líp, ale prohráli jsme, tak se vše hodnotí hůř. Zvlášť, když jsem jen na testech. Je to sice jen přátelák, ale záleží, jak výkon bude hodnotit vedení,“ dodal Dragovič. Ignjatovič bral naopak výsledek s rezervou a humorem sobě vlastním. „Myslím, že se v zápase trochu projevila únava hráčů. V týmu je několik starších hráčů a těm se nechce makat tolik v přáteláku, ale až v ostrých zápasech,“ hodnotil s nadsázkou zápas proti Dubnici. „Tenhle tým má ale potenciál a věřím, že v lize bude hrát mnohem líp,“ říká. Na otázku svého působení na Slovácku odpověděl hráč, naposledy působící ve Feyenoordu Rotterdam, jednoznačně. „Pokud mě bude chtít vedení a domluvíme se na podmínkách, velmi rád zůstanu. Mně osobně se tady líbí a rád bych hrál za Slovácko. Mám mnohem radši styl fotbalu, kterým se tady hraje. V Holandsku se hrálo hodně technicky, ale mně vyhovuje spíš silovější styl - souboje, hlavičky a tak,“ dodává.
Následující dny tak rozhodnou, zda ten který hráč zůstane v klubu, nebo se připojí k útočníku Nulíčkovi, který Slovácko svými výkony nepřesvědčil.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace