ŽK: 85. Vystrčil M. - 67. Kunovjánek M., 87. Mrkva T.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Fišera - Bohumil Čikl, Antonín Věrný (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vydrman T. (69. Indra T), Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Ševčík P., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Rinaldi M., Raštica M., Procházka Z. (67. Knotek Ant.), Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Herák K. (89. Vlk P.), Durna M. Trenér: Pavel Vlk.
Obě mužstva nastoupila za velkého horka, a tomu odpovídala i předvedená hra, která se odehrávala v poklidném tempu. Už ve 12. minutě se radovali domácí, když Vydrman utekl z půlky hřiště celé obraně a nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Ve 24. minutě kapitán Šobáň střílel z šestnáctky a Mrkva neměl šanci to chytit - 2:0. Po těchto dvou brankách se hra přelévala z jedné strany na druhou. Druhý poločas se odehrával uprostřed hřiště bez výraznějšího ohrožení branek jak na jedné, tak i na druhé straně. Domácí byli výrazně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Jan Šobáň - Jakub Mrkva

Hluk B - Traplice 3:1 (2:0)
Branky: 9. Jurásek Š., 13. Zalubil M., 63. Miroš J. - 60. (p) Slavík J.
ŽK: 34. Žajdlík O., 73. Tinka T. - 38. Štefka P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Martin Fišera, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O. (61. Loutocký E.), Zalubil M., Tinka Z. (88. Mikeska J.), Tinka T., Šimčík P., Miroš J., Jurásek Š., Janča P., Chytil R. (59. Straka J.), Hanák R. Trenér: Zdeněk Horák.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Štefka P. (65. Býček L.), Slavík J., Polách O., Pekárek R., Merta Z., Matoušek M., Kolínský T., Kamarád J. (46. Gelien R.), Čevela O. Trenér: Ladislav Blecha.
Lépe začali domácí když již ve 3. minutě zahodil vyloženou šanci Tinka, který netrefil prázdnou branku. O šest minut později už ale domácí slavili, situace se opakovala a o gólové zakončení se postaral Jurásek. Ve 13. minutě to už bylo 2:0 pro domácí, když míč poslal do sítě Zalubil. I nadále byli domácí lepším týmem a hosté hrozili pouze sporadicky. Na začátku druhé půle hlučtí polevili, Trávníček se probojoval do vápna, Kovařík jej fauloval a následující penaltu s přehledem Slavík proměnil. Domácí ovšem žádné drama nepřipustili a o tři minuty později zásluhou Miroše zvýšili opět na dvě branky. I v samotném závěru se mohl stav měnit, střelci na obou stranách však už štěstí neměli.
Nejlepší hráči: Michal Zalubil - Václav Trávníček

Kostelany n. M. - Košíky 1:3 (0:2)
Branky: 78. Němec M. - 5. Šlechta Z., 20. Poháněl J., 55. Uherka Z.
ŽK: 41. Šimík D., 63. Mojžíš Ju., 65. Dvouletý R., 77. Vávra V. - 57. Uherka Z., 77. Ovsík J.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka (8) - Tomáš Hanáček (8), Josef Rychlík (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J. (64. Chmelař D.), Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Němec J. (45. Němec M.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D. (45. Dvouletý R.), Horký L., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L. (80. Janováč Z.), Poháněl K. (58. Mucha P.), Poháněl J., Ovsík J., Fedor J. (74. Mařák P.), Bémer Z. Trenér: neuveden.
Za krásného počasí a silného větru předváděly Košíky překrásný fotbal, kde hned v 5. minutě z pravé strany přihrál míč Uherka a Šlechta střelou z velkého vápna otevřel skóre na 0:1. Ve 20. minutě Josef Poháňel zvýšil na 0:2, když z velkého vápna vymetl šibenici Hrabocovy brány. Ve 38. minutě měli domácí jedinou šanci, když Vávra střílel z 28 metrů, Ondruch však bravůrně vyrazil konečky prstů míč na tyč. Do druhého poločasu vystřídali domácí dva hráče, a měli prvních 10 minut převahu. V 55. minutě po chybě kostelanských obránců se dostal k míči Uherka, který krásnou střelou zvýšil na 0:3. Tečku udělal po chybě Lukáše Přílučíka Němec, který rozvlnil Ondruchovu síť a upravil skóre na 1:3. Hosté si z Kostelan zaslouženě odvezli všechny 3 body.
Nejlepší hráči: Michal Němec - Zdeněk Uherka

Nivnice - H. Němčí 6:0 (4:0)
Branky: 7., 58. Ligas L., 15., 90. Boďa M., 23. Lukeš P., 35. Máčalík J.
ŽK: 77. Ryšávka F. - 31. Kadlček V., 45. Zámečník Ji., 55. Tureček M.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Václav Tomanec (laik), Roman Macalík (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Michalec J., Máčalík J. (70. Krajčovič Z.), Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Karlík J., Bortel L., Boďa M., Bartoš A. (60. Ryšávka F.). Trenér: Ladislav Kalina.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Velecký D. (35. Tureček P.), Tureček M., Tinka A., Svadbík J., Srnec D., Malík T., Kadlček V., Cmol M., Bahula L. Trenér: Petr Rybníkář.
Vedoucí celek okresního přeboru exceloval od prvních minut. Už v 7. minutě se ujal vedení, když si Libor Ligas zpracoval v šestnátce míč a poslal přízemní střelu - 1:0. Pak domácí otevřeli brankostroj a začali sázet hostujícím jednu pěknější branku za druhou. V 15. minutě Boďa z malého vápna zvyšoval na 2:0. Ve 23. minutě naběhl na roh Lukeš a hlavou skóroval na 3:0. V 35. minutě zvýšil hlavou Máčalík na 4:0. Ve druhém poločase domácí i nadale excelovali. V 58. minutě si Ligas ťukl s Liborem Ligasem a ten zvýšil na 5:0. Domácí ještě v 90. minutě dali gól na 6:0, kdy si Bortel naběhl a hlavou skóroval.
Nejlepší hráči: Petr Lukeš - Marek Tureček

Os. Lhota - Mařatice 0:2 (0:1)
Branky: 29. Kubíček P., 64. Zedek J.
ŽK: 63. Bachan O., 72. Jurčeka J., 76. Pešík E. (Os. Lhota).
Rozhodčí: Josef Tomanec - Tomáš Řezníček, Bohumil Čikl.
Os. Lhota: Šicha Z. - Valštýn A. (59. Machala J.), Štergenich P., Štergenich J. (78. Halač J.), Radoch P., Pešík E., Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Doležal M., Bachan O. (84. Krátký E.). Trenér: Josef Dominik.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Surový E., Mařák R. (80. Kroča M.), Laciga R. (70. Širůčka M.), Kubíček P. (56. Prekop D.), Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
V prvním poločase měli překvapivě mírnou převahu hosté z Mařatic a po zásluze se ve 29. minutě ujali vedení zásluhou Kubíčka, který prošel přes tři hráče domácích a nedal Šichovi šanci. Zbytek prvního poločasu se odehrával převážně ve středu hřiště. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hosté se častěji dostávali  před domácí branku a zahodili hodně šancí. V utkání nastřelili čtyřikrát tyč branky. V 64. minutě se trefil krásnou střelou Zedek a upravil tak výsledek utkání na konečných 0:2. Hosté vyhráli zcela zaslouženě.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Jakub Zedek

Polešovice - Břestek 4:0 (1:0)
Branky: 52., 73. Korvas Z., 34. Běhávka J., 83. Pavelka M.
ŽK: 40. Korvas Z., 41. Březina P. - 79. Slavík Z.
ČK: 40. Březina T. (Polešovice).
Rozhodčí: Michal Kubíček - Miloslav Knot, Jaroslav Bednařík (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J., Pavelka M., Martykán M., Korvas R., Kordula T., Dvouletý L., Březina T., Březina P., Běhávka J., Šišák O. Trenér: Radek Svoboda.
Břestek: Koryčánek V. - Vojtek Z., Surový M., Slavík Z. (82. Bumbálek R.), Plevák L., Martinák R., Lahola I., Hostýnek D., Frühauf  R., Dvořáček R., Daňhel T. Trenér: Petr Sonntag.
Utkání se hrálo za silného větru čehož v první půli využívali domácí, když prvních 15 minutách nepustili hostující družstvo na svoji půlku. Ve 34. minutě kopaly Polešovice roh,  k odraženému míči se dostal Běhávka a mířenou střelou k tyči překonal golmana - 1:0. Do druhého poločasu nastoupili lépe hostující, kteří si vytvořili i několik příležitostí, ale nedokázali je využít. Brzy však přišel tlak domácích, kteří v 52. minutě po rychlé akci zvýšili na 2:0. Tím převzali otěže zápasu do svých rukou zcela a v 73. minutě skóroval opět Korvas - 3:0. Tečku za zápasem udělal domácí útočník Pavelka, kdy po samostatné akci po pravé straně pěkným lobem překonal hostujícího gólmana - 4:0.
Nejlepší hráči: Tomáš Kordula - Milan Surový

Vlčnov - Nezdenice 5:0 (2:0)
Branky: 35. Palinek J., 38. Bída I., 56. Matějíček M, 61. Kameník Jan, 86. (p) Hlaváček V.
Diváci: 95.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Josef Podškubka (laik), Petr Vápeník (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (76. Křapa L.), Palinek J., Matějíček M, Koníček J., Kameník J., Hořejší P., Hlahůlek M., Bída I., Bartošek J. (69. Mikulec K.), Podškubka V. Trenér: Vít Bělohlávek.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Skočovský D., Kukuča L. (70. Janík D.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. (66. Adámek R.), Bušo J. (57. Krčma L.). Trenér: Lubomír Valtr.
Pro domácí v důležitém záchranářském utkání měli zpočátku větší střelecké příležitosti hosté, ale branku nedokázali vstřelit. Ve 35. minutě z přímého kopu otevřel skóre Palinek, ve 38. minutě přidal druhou branku Bída. Druhý poločas začali domácí s podporou větru lépe, v 56. minutě uklidnil domácí třetí brankou Matějíček. V 61. minutě v ponechané výhodě s přehledem proměnil samostatný nájezd Kameník. Aby toho nebylo pro hosty málo, kopali domácí po jasném faulu v šestnástce penaltu. K té se postavil brankář Hlaváček, který ji s přehledem proměnil. O tom, že neumí jenom kopat penalty, ale i chytat se přítomní diváci přesvědčili v 80. minutě, kdy konečky prstů vytěsnil střelu Skočovského na roh. To také byla jediná vážnější šance Nezdenic.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Libor Kolínek