Branky: 5., 46. Martinec R., 32. Gabrhel R., 78. (p) Kociňák J.
ŽK: 22. Bemer Z., 34., 35. Růžička J. st., 50. Huťka L., 55. Blecha L. ml. - 35. Jančařík J., 52. Sviták P., 53. Gabrhel R.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Roman Obdržálek, Petr Vápeník.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Říha D., Růžička J. ml. (67. Blecha L. st.), Růžička J. st., Polách O., Kolínský T., Huťka L., Gelien R. (46. Obdržálek M.), Blecha L. ml., Bemer Z.
Trenér: Ladislav Blecha.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Voda M., Uličník J., Sviták P., Martinec R., Kolínek L., Kociňák J., Jančařík J., Holík L., Gabrhel R.
Trenér: Lubomír Valtr.
Hned ve 4. minutě centroval Říha, na míč si naběhl Gelien, ale poslal míč vedle levé tyče. O minutu později přihrál Zýka z poloviny hřiště Martincovi, ten šel sám na gólmana a nemýlil se - 0:1. V 17. minutě utíkal sám na bránu Trávníček, ale Juriga vyrazil nohou na rohový kop. Ve 32. minutě se nedohodl Vávra se spoluhráčem, toho využil Gabrhel, který zvyšoval na 0:2. Ve 46. minutě z 22 metrů vystřelil Martinec, Vávra konečky prstů tečoval, ale míč od tyče skončil v brance. V 54. minutě kopali domácí penaltu, ale Říhovu střelu vychytal Juriga. V 74. minutě střílel z 24 metrů Trávníček, ale míč skončil na pravé tyči. V 78. minutě hosté završili skóre na 0:4, když se z penalty nemýlil Kociňák.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - Roman Martinec

St. Město - Slovácko C 1:6 (0:2)
Branky: 71. Trubačík M. - 8., 65. Bučák M., 45., 53. Šišák V., 59., 86. (p) David T.
ŽK: 85. Trubačík V. - 62. Abrhám F.
Diváci: 154.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Martin Polách, Kateřina Součková.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J. (77. Hastík R.), Vlček P., Trubačík V., Trubačík M., Šopík R., Svoboda O., Juráň R., Hastík O., Doseděl K., Daťko J. (65. Šobáň P.).
Trenér: Roman Haša.
Slovácko C: Vitásek R. - Šišák V., Langr S., Králík V., Huráb J., Heger D., David T. (87. Blažek T.), Bučák M. (70. Zemánek J.), Abrhám F., Trajtel O., Vaďura R.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Už ve 4. minutě zahrozil domácí Vlček, ale svoji šanci neproměnil. V 8. minutě pěknou křižnou střelou otevřel skóre utkání Bučák. Na poločasových 0:2 upravil ve 45. minutě Šišák. Stejný hráč přidal v 53. minutě další branku - 0:3. V 59. minutě přidal další branku hostů David a v 65. minutě se opět prosadil hostující Bučák - 0:5. Domácí zkorigovali v 71. minutě Milanem Trubačíkem - 1:5. Konečný účet zápasu stanovil v 86. minutě z pokutového kopu David - 1:6. Domácí nehráli dobře a hosté je ve všech směrech předčili.
Nejlepší hráči: Karel Doseděl - Vlastimil Šišák

Mařatice - Jarošov 3:6 (3:3)
Branky: 1. Beneš R., 26. Širůčka M., 41. (p) Vyorálek D. - 17., 31., 80. Staroba R., 60., 78. Stojaspal M., 37. Šipka J.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Oldřich Šipka (laik), Miroslav Šmíd (laik).
Mařatice: Zdráhal D. - Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M., Šenk P., Surový M., Omelka V. (46. Dočkal O.), Michalec T., Janků A., Beneš R., Uherek D.
Trenér: Václav Chvojka.
Jarošov: Kaňovský P. - Šipka J. (75. Kováč O.), Stojaspal M. (85. Šurmánek J.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Kolaja L. (46. Jančík M.), Kaštánek M., Jančík V., Blaha D., Malina L.
Trenér: Radek Vyoral.
Už ve 30. sekundě si hostující zadáci nerozuměli a Beneš sám před Kaňovským otevřel skóre - 1:0. V 17. minutě přiletěl do pokutového území centrovaný míč a Staroba hlavou srovnal - 1:1. Ve 26. minutě se v pokutovém území uvolnil Širůčka a vrátil vedení na stranu domácích - 2:1. Ve 31. minutě po pěkné akci Staroba srovnal - 2:2. Ve 37. minutě hlavou upravil Šipka na 2:3. Ve 41. minutě zahrál hostující obránce v pokutovém území rukou a z následné penalty vyrovnal Vyorálek na 3:3. V 60. minutě po kombinační akci poslal hosty do vedení Stojaspal - 3:4. V 78. minutě po rychlém protiútoku Stojaspal zvyšoval na 3:5. V 80. minutě se skóre měnilo naposledy, když Staroba upravil skóre na 3:6.
Nejlepší hráči: Milan Surový - Radim Staroba

Kudlovice - Šumice 2:6 (1:2)
Branky: 40. Bohun P., 52. (p) Dujka J. - 6., 78. Kelíšek M., 12., 89. Šmíd L., 50. Machala P., 80. Vykydal M.
ŽK: 75. Maňásek M. - 75. Kunovský R., 89. Janíček J.
Rozhodčí: Martin Fišera - Karel Andrýsek (laik), Roman Horčica (laik).
Kudlovice: Tomaštík M. - Pekárek R., Maňásek M., Kraváček L., Koutník P., Ježek P. ml., Chmelař P., Hruška M. (82. Štulíř M.), Dujka J., Bořuta T. (71. Mikulík L.), Bohun P. (75. Grebeníček O.).
Trenér: Petr Ježek st.
Šumice: Šidlo M. - Žampach Jos. (85. Pančocha J.), Vykydal M. (82. Janíček J.), Šmíd L., Pilka I., Machala P. (75. Ondřej T.), Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M., Juřeník M. (68. Mach M.), Durďa M. (66. Žampach Jan).
Trenér: Josef Janíček.
Už v 6. minutě si hostující Kelíšek zpracoval míč za půlkou hřiště a po kličce na gólmana otevřel skóre - 0:1. Hosté tlačili a ve 12. minutě po centru z pravé strany zvyšoval Šmíd na 0:2. Domácí ještě stačili do poločasu snížit, když se po individuální akci prosadil Bohun - 1:2. Druhý poločas opět rozehráli lépe hosté, když v 50. minutě přidal branku Machala - 1:3. V 52. minutě zahrávali domácí roh, hosté faulovali v pokutovém území Kraváčka a penaltu Dujka zakončil s přehledem k levé tyči - 2:3. V závěru druhého poločasu zaútočili hosté, branky přidali Kelíšek, o dvě minuty na to Vykydal a tečku za zápasem dal Šmíd, když prokličkoval obranou - 2:6.
Nejlepší hráči: Petr Ježek ml. - Michal Kelíšek

Hluk B - Slavkov 1:0 (0:0)
Branky: 62. Bachánek O.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Karel Vaculík (laik), Pavel Šafařík (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Minařík M., Loutocký E., Jurčík D., Janča P., Chytil R., Hrdina I. (80. Vagai T.), Dufka J., Bachánek O. (73. Šuránek D.).
Trenér: Vlastimil Marek.
Slavkov: Kovačovič M. - Zimčík P., Švardala Z., Švardala L., Šimek P., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O., Halík J., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček.
Utkání se hrálo za velkého vedra bez vyložených šancí. Domácí se ujali vedení až ve druhém poločase, když dokázali dorazit Bachánkem střelu zpoza šetnáctky. Největší šance hostujícího mužstva se zrodila poté, co jejich útočník vystihl malou domů Hluku a skoro se mu podařilo překonat Bachana. Domácí hráči se ke konci druhého poločasu snažili rozhodnout utkání sérií střel zpoza šestnáctky, ale jejich snažení končila mimo branku. Tři body zůstaly v Hluku.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Libor Švardala

Buchlovice - Drslavice 3:4 (3:3)
Branky: 14., 24. Mikula J., 12. Kořínek M. - 43., 47. Mikulinec R., 8. Vidrman T., 27. Pijáček L.
ŽK: 43. Hostínek D. - 19. Mikulinec R.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Zdeněk Tomešek (laik), Adam Střelec (laik).
Buchlovice: Valeš P. - Vrtal N., Tomešek Z., Procházka J. (80. Kamočai L.), Mrkus J. (78. Šarata R.), Mikula J., Křiva D., Kořínek M., Hostínek D. (44. Jurča A.), Dvořák J., Belant L.
Trenér: Josef Křiva.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T., Věrný R., Přecechtěl P. st., Pijáček L., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
V Buchlovicích mohli vidět diváci v prvním poločase 6 gólů a jeden hezčí, než druhý. V 8. minutě špatně vyběhl domácí gólman a Vidrman z 35 metrů branku neminul - 0:1. Ve 12. minutě se do míče opřel Kořínek a dráha míče byla břevno-zem-břevno a gól - 1:1. Domácí do vedení poslal Mikula, který ve 14. minutě dával do prázdné branky z malého vápna. Ve 24. minutě si stejný hráč vychutnal gólmana krásným lobem - 3:1. Hosté kontrovali ve 27. minutě Pijáčkem, střelu z velkého úhlu pustil gólman za svá záda a mohl se červenat. Poločasový výsledek 3:3 zajistil Mikulinec, když z přímého kopu vymetl levou šibenici. Domácí se ve druhém poločase nestačili rozkoukat a už prohrávali 3:4, když buchlovické obraně utekl Mikulinec. Buchlovice byly velmi tragické a i podprůměrný výkon Drlavic stačil na zisk tří bodů.
Nejlepší hráči: Jiří Mikula - René Mikulinec

Bánov - Košíky 2:3 (2:1)
Branky: 15. (p) Lux R., 17. Velecký R. - 42. Večeřa T., 70. Přílučík M., 75. Šlechta Z.
ŽK: 50. Mahdal L., 75. Polášek R., 80. Lux R. - 15. Pól R.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Pavel Šupina (laik), Marek Vystrčil (laik).
Bánov: Polanský L. - Velecký R., Vaňhara J., Suchánek P., Mikyska M. (56. Polášek R.), Mahdalíček J., Mahdal L., Lux R., Kotil R. (76. Horňák L.), Guryča R., Gorčík L.
Trenér: Břetislav Polanský.
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ondruch A., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Hosté začali ve vysokém tempu a hned si vytvořili několik příležitostí, ale střely končily buď na konstrukci nebo v rukou domácího brankáře. Domácí se v 15. minutě dostali do brejku a Luxe zastavil až hostující Pól. Lux se postavil k pokutovému kopu a nedal gólmanovi šanci  - 1:0. Hosté se nestačili ještě vzpamatovat, když se o dvě minuty dostal míč až k Veleckému a ten přízemní střelou překonal gólmana - 2:0. Hosté se snižující branky dočkali ve 42. minutě, když Večeřa prostřelil brankáře - 2:1. V 70. minutě hosté vyrovnali na 2:2 po přímém volném kopu, hlavou tečoval Přílučík a gólman nestačil reagovat na změnu směru míče - 2:2. O pět minut později se hosté radovali znovu, když vítězný gól vstřelil hostující kapitán Šlechta - 2:3. Domácí bojovali, ale již bez gólového efektu.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Tomáš Večeřa