ŽK: 43. Lahola I., 52. Vojtek Z. - 32. Velecký J., 52. Ryšávka F.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Tománek (laik), Pavel Šupina (laik).
Břestek: Krystýn T. - Zámečník M., Vojtek Z., Plevák L., Martinák R., Lahola I. (78. Surový M.), Kříž Jar., Kříž Jan, Frühauf R. (46. Slavík Z.), Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Suchánek P., Ryšávka F. (62. Dalajka M.), Polanský L. (70. Popelka P.), Mahdalíček P., Mahdalíček J., Horňák L. (88. Kotil R.), Guryča R., Gorčík L., Gajdůšek M. Trenér: Břetislav Polanský.
Domácí tým se snažil se soupeřem hrát vyrovnanou partii, což se mu dařilo, ovšem utkání rozhodla již 7. minuta, kdy hosté zahrávali rohový kop a nekrytý Pavel Suchánek pohodlně hlavou dopravil míč do branky - 0:1. Poté Břestek zvýšil úsilí a dostával se do několika šancí. Za zmínku stojí zvláště Zdeněk Vojtek, který byl párkrát sám tváří v tvář brankáři, ale neproměnil. Ve druhém poločase se hra přitvrdila, Břestek se snažil vyrovnat, ale vše se neslo ve stejném duchu jako v 1. poločase, kdy domácí tým spálil minimálně 4 vyložené gólové příležitosti a hosty podržel v bráně Antonín Popelka. Naopak potvrdit výsledek mohli hosté, když šli dvakrát sami na bránu, a taktéž nikdo neproměnil. A tak si hosté vezou důležité 3 body z Břestku.
Nejlepší hráči: Roman Dvořáček - Antonín Popelka

Košíky - Drslavice 1:2 (1:0)
Branky: 32. (p) Poháněl J. - 51. Orlovský M., 82. Machálek J.
ŽK: 71. Mucha P., 89. Poháněl J. - 56. Mikulinec R., 74. Machálek J.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Dalibor Hanák (laik), Pavel Hastík.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K. (68. Mucha P.), Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Mařák P. (60. Surovec M.), Kaštánek J. (83. Janováč Z.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Vacula P., Šrámek M. (57. Ševčík P.), Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Domácí tým nastoupil po dlouhé době s Markem Přílučíkem. Ve 27. minutě právě jmenovaný hráč vystřelil z 20 metrů, ale střela skončila vedle levé tyče. Ve 32. minutě hlavní rozhodčí nařídil penaltu, kdy byl Marek Přílučík faulován. K míči se postavil Josef Poháněl a střelou doprostřed brány rozvlnil síť - 1:0. V 51. minutě se odrazil balón od obránců Košíků a Martin Orlovský srovnal střelou k levé tyči na 1:1. V 66. minutě Martin Vystrčil utíkal sám z pravé strany, ale míč orazítkoval břevno. V 82. minutě hlavní rozhodčí ponechal výhodu, kterou zužitkoval z 30 metrů střelou Jan Machálek, který vymetl šibenici - 1:2. Domácí ještě mohli srovnat Janováčem, když mu přihrával Jiří Ovsík. Míč mířil do šibenice, ale Hroch bravúrně vyrazil. Hosté si odvezli 3 body, ale utkání by slušela remíza.
Nejlepší hráči: Jiří Ovsík - Martin Hroch

Kudlovice - Hluk B 4:0 (2:0)
Branky: 53., 88. Maňásek M., 19. Ježek P., 26. Grebeníček O.
ŽK: 39. Ježek P., 42. Hložný Š. - 18. Žajdlík O., 68. Kovařík F.
Diváci: 70.
Rozhodčí: David Šimoník - Antonín Janošek (laik), Karel Vaculík (laik).
Kudlovice: Tomaštík M. - Straka P., Mikulík L., Maňásek M., Klajn P., Ježek P. (83. Škarek L.), Chmelař P., Hložný Š., Grebeníček O., Bohun P., Bělíček K. Trenér: Petr Ježek.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka Z., Tinka T., Straka J. (46. Horák T.), Loutocký E. (71. Machala J.), Klabačka J., Janča P., Gál T., Dufka J. (78. Mikeska J.), Bachánek O. Trenér: Vlastimil Marek.
Obě mužstva v Kudlovicích začala útočně, kdy si domácí vytvořili velký tlak v pokutovém území, ale branku nevstřelili. Na druhé straně se neujala ani tutová střela Bachánka. V 19. minutě branku vstřelil hlavou Ježek 1:0. Ve 26. minutě po rychlém brejku skóroval domácí Grebeníček - 2:0. Do konce poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkama. Domácí vstoupili do 2. poločasu aktivně a výsledkem byla branka v 53. minutě, kdy se prosadil Maňásek - 3:0. Domácí kontrolovali hru a v 88. minutě dal konečnou formu výsledku opět domácí Maňásek - 4:0. V závěru utkání hostující Horák ještě dvakrát orazítkoval tyč.
Nejlepší hráči: Milan Maňásek - Zdeněk Tinka

Mařatice - Slovácko C 2:1 (0:1)
Branky: 64. Kubíček P., 70. Slavík M. - 16. (p)  Abrhám F.
ŽK: 67. Bída L - 13. Blažek T., 60. Heger D., 68. Mareček M., 70. Tyl V.
ČK: 60. Heger D. (Slovácko C).
Diváci: 180.
Rozhodčí: Martin Fišera - Roman Bednář, Patrik Blažek.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D. (88. Ižo F.), Širůčka M. (46,. Kroča M.), Slavík M., Prekop D. (46. Kubíček P.), Mrva M., Janků A., Bída L, Andrýsek M. Trenér: Jan Kuzma.
Slovácko C: Kohoutek Š. - Žůrek A. (75. Huráb L.), Zemánek J., Šišák V., Paška O., Paška L., Mareček M., Blažek T., Blažek R. (55. Heger D.), Abrhám F., Tyl V. Trenér: Ladislav Pochylý.
Hosté začali lépe, kdy v 16. minutě fauloval domácí Bída a byl z toho pokutový kop, který suveréně proměnil Abrhám na 0:1. I do konce prvního poločasu byli hosté lepším týmem, ale skóre se neměnilo. Do druhého poločasu lépe naskočili domácí, kteří hráli nátlakovou hru, která jim přinesla ovoce v 64. minutě, v podobě branky Kubíčka. Oproti tomu se hosté oslabili už v 60. minutě zbytečně o Hegera, který dvakrát za sebou uviděl žlutou kartu, tudíž i červenou. Vstřelená Kubíčkova branka domácí nastartovala. V 70. minutě vystřelil Slavík a jeho tečovanou střelu si srazil brankář za záda. Domácí zvolili nátlakovou ofenzivní hru a zvolená taktika jim přinesla vítězství.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Štěpán Kohoutek

Nezdenice - Vlčnov 2:2 (1:2)
Branky: 2. Mlček T., 88. Valter L. - 6. Miroš J., 42. Kameník J.
ŽK: 49. Valter L., 50. Michalec R., 63. Kociňák J., 80. Šašinka O. - 66. Fibichr J.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - David Šimoník, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (83. Strouhal P.), Skočovský D., Mlček T. (90. Vaculín F.), Mikliš M., Michalec R. (58. Adámek R.), Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valtr.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Velecký J., Palinek J., Miroš J., Mikulec M., Kameník J., Hořejší P. (46. Kameník Jan), Hlahůlek M., Fibichr J. (87. Mikulec K.), Bída I. Trenér: Vít Bělohlávek.
Domácí se hned ve 2 minutě se ujali vedení, a to po fatální chybě Hlaváčka, kdy mu míč propadl mezi nohy a odskákal do brány. Hosty to nezaskočilo a hned v 6. minutě nádhernou střelou Miroš vystřelil pod břevno a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě se po pěkné kombinační akci prosadil Jakub Kameník - 1:2. Do druhého poločasu hosté udělali jednu změnu, kdy nastoupil Jan Kameník, který začal dirigovat zálohu. Hosté se tak dostali k několika brankovým příležitostem, v 60. minutě ji měl Miroš, Velecký v 75. minutě a Bída v 80. minutě, ale nikdo ji nevyužil. Když hosté neproměnili tyto šance, tak musel přijít zákonitě trest, a to v 88. minutě po rychlé kombinační akci nacentroval z levého křídla Skočovský a dobíhající Valter srovnal na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Mlček - Jan Miroš

Polešovice - Kunovice 1:3 (1:1)
Branky: 9. Pavela M. - 2., 75. Kučera M., 54. Brim O.
ŽK: 13. Svoboda O. , 23. Březina P., 30. Kordula T. - 26. Sklenář J., 33. Střelec T.
ČK: 49. Březina P. (Polešovice).
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Jiří Dolinský, Jiří Hasoň (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O. (37. Lanžhotský A.), Pavela M., Omelka M., Náplava P., Korvas R., Kordula T., Černoch M., Březina T. (77. Bernatík R.), Březina P., Běhávka J. (78. Peprnik S.). Trenér: Jakub Pavela.
Kunovice: Noha J. - Šebák O., Střelec T. (80. Lahodný J.), Sklenář J., Petřek V., Lahodný M. (55. Polášek R.), Kučera M., Krček L., David T. (64. Šimek P.), Brim O., Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Utkání začali lépe hosté, když už se ve 2. minutě po centru z prava trefil z voleje Marek Kučera - 0:1. Polešovice dokázali v 9. minutě vyrovnat, kdy hostující brankář Noha podcenil situaci, špatně vyběhl a Pavela ho krásně přehodil hlavou - 1:1. Poté se hrálo více méně mezi šestnáctkami a obě mužstva neměla žádné vyložené šance. Do šaten se tak odcházelo za stavu 1:1. Druhý poločas hodně ovlivila červená karta, kdy domácí Pavel Březina zbytečně fauloval na polovině hřiště. Přesilovku hosté využili, když se v 54. minutě trefil Brim. V 75. minutě zvýšil na 1:3 Kučera, který se krásně uvolnil na šestnáctce a křižnou střelou nedal Andrýskovi šanci. Poté se už utkání dohrávalo v klidu.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Jaroslav Baný