Branky: 23. Puškáč L., 57. Střítecký M.
ŽK: 51. Straka P. - 65. Koutný D. Diváci: 75.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Zdeněk Hruboš (laik), Martin Martykán (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Tománek D., Střítecký M., Straka P. (70. Kanyza P.), Silný F., Puškáč L. (84. Vašíčka M.), Petrželka J., Černý P., Adamík O. Trenér: neuveden.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Stašek J., Mangl R. (80. Sluka T.), Koutný D., Korvas R., Kordula T., Hasoň J., Černoch M., Bernatík T., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Za velmi velkého větru se hrál vyrovnaný fotbal až do 25. minuty, kdy pokutový kopu za podražení ve vápně se štěstím proměnil kapitán Puškáč. I nadále byla hra vyrovnaná, hosté mohli srovnat minutu před půlkou, ale gólman domácích střelu zneškodnil. Ve druhé půli dominovalo pouze jedno mužstvo, a to domácí. Svou převahu dokázali zúročit v 57. minutě po brejku díky Stříteckému. V 67. minutě domácí nastřelili horní tyč branky hostí. Do konce utkání již šance vyšly naprázdno a proto utkání skončilo 2:0.
Nejlepší hráči: Jan Petrželka - Roman Mangl

Mařatice - Částkov 2:0 (0:0)
Branky: 49. Zbořil S., 51. Zbořil F.
ŽK: 47. Mrva M., 91. Janků A. - 33. Poul D., 46. Pospíšil P. Diváci: 123.
Rozhodčí: Tomáš Svoboda - Luboš Bartoš  (laik), Svatoslav Kubíček (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zedek J. (77. Horák Z.), Zbořil S., Zbořil F., Vaněk R., Tomšic M., Širůčka M., Prekop D. (18. Lukašík A.), Mrva M., Kubíček P. (58. Ižo. F), Janků A.
Trenér: Ondřej Matoušek.
Částkov: Maňásek V. - Zvonek J., Řezníček R., Roubal J., Poul D. (84. Vlčnovský J.), Pospíšil P., Pindryč R., Martinec P., Haveta P., Flekač J., Belant L. (53. Hejda M.).
Trenér: Jiří Veselý.
První poločas byl vyrovnaný, hosté zahrozili z několika protiútoků, ale mírnou převahu měli domácí, kteří si také vytvořili šance, které ale nedokázali proměnit. Proto nastal bezbrankový poločas. Druhou půli začali lépe domácí, kdy po rohovém kopu ve 49. minutě se prosadil Stanislav Zbořil. O dvě minuty později přidal druhou branku domácích opět Zbořil, ale tentokrát Filip. V 63. minutě mohli hosté snížit z pokutového kopu, ale míč zastavila Kuriálova tyč. Ani v 83. minutě nedokázali hosté snížit z penalty, Haveta dal míč do středu branky, kde stál Kuriál. Zápas se hrál v poklidném tempu a výsledek 2:0 je zcela zasloužený.
Nejlepší hráči: Martin Širůčka - David Poul

Mistřice - Popovice Nehráno
Mistřice: Hančík F. - Špičák M., Šnajdar M., Lapčík V., Krupa J., Huňka M., Horňák M., Červinka M., Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J.
Trenér: Michal Huňka.
Popovice: Mikel J. - Tvrdoň J., Tetera T., Šácha P., Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V., Masaryk L., Hladný T.
Trenér: Lukáš Mimránek.
K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí Michal Rychlík. Oba týmy se ale na tom, kdo utkání bude řídit jako laik, nedohodly. O novém termínu utkání rozhodne STK. Rozhodčí Rychlík bude předvolán ke komisi rozhodčích, aby vysvětlil, proč se k utkání nedostavil.

Traplice - Babice 2:3 (1:1)
Branky: 20. Urbanovský M., 89. Čevela A. - 17. Horsák A., 53. Horsák D., 77. Forro M.
ŽK: 52. Štefka P. (Traplice). Diváci: 160.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Roman Obdržálek (laik), Antonín Poisel (laik).
Traplice: Vávra J. - Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (74. Blecha L. ml.), Štefka P., Michalec T., Kolínský T. (88. Kleinedler J.), Gelien R., Čevela O. (79. Dostál D.), Beneš R. (80. Čevela A.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Babice: Harásek M. - Maňásek Z. (60. Lahola T.), Litoš F., Liška J., Chybík R. (88. Tomaštík R.), Horsák D., Horsák A., Horníček E., Harásek M., Forro M., Bělíček K.
Trenér: Antonín Poisel.
V průběhu prvního poločasu se hrál oboustranně bojovný a vyrovnaný fotbal s minimem brankových příležitostí. Hosté se ujali vedení v 17. minutě, brankou z trestného kopu díky Horsákovi, 0:1. Domácí vyrovnali hlavičkou ve 20. minutě, hráčem Urbanovským 1:1. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu až do druhé branky hostí, kterou dal v 53. minutě David Horsák, 1:2. Od té chvíle hosté drželi víc míč na svých kopačkách, což vyústilo třetí brankou, kterou dal Forró, 1:3. Poté hosté polevili a domácím se podařilo snížit v 89. minutě Čevelou, 2:3. Utkání oboustranně velmi slušné, hosté si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - David Horsák

Kněžpole - Košíky 6:0 (4:0)
Branky: 14., 26., 29. Kozelek O., 41. Brázdil O., 55. Blaha K., 76. Belák. M
ŽK: 35. Flíbor T., 42. Belák. M - 51. Večeřa T., 51. Šlechta Z. Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Dušan Viktora (laik), Robert Šopík (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Remeš V., Palčík R., Malina T. (46. Kučera M.), Kozelek O. (47. Blaha K.), Hruboš P., Hruboš L. (31. Brázdil O.), Hančík D., Flíbor T. (76. Mazůrek A.), Belák. M.
Trenér: Radim Palčík.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Večeřa M., Večeřa L. (46. Pól R.), Šlechta Z., Silný P., Přílučík L., Poháněl J., Ovsík M., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Od začátku se hrál rychlý a důrazný fotbal. Ve 14. minutě se dostali domácí do šance a tuto šanci využili. Branku vstřelil nejlepší hráč domácích Kozelek, 1:0. Ve 26. minutě tentýž hráč přidal další branku, 2:0. Ve 29. minutě tento hráč dal hattrick, 3:0. Do poločasu se ještě domácí jednou prosadili, kdy ve 40. minutě zvýšil po rohovém kopu domácí Brázdil, 4:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, míč více drželi na svých kopačkách domácí. V 55. minutě navýšil domácí Blaha na 5:0. V 76. minutě uzavřel na 6:0 Bělák.
Nejlepší hráči: Ondřej Kozelek - Zdeněk Šlechta

Kostelany n. M. - Topolná 1:3 (0:2)
Branky: 88. Marek D. - 2. Foltýn Jan. ŽK: 38. Šimík D., 83. Marek B. - 29., 73. Zelinka D., 81. Hoferek O. ČK: 73. Zelinka D. (Topolná). Diváci: 109.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Libor Procházka (laik), Miloslav Stuchlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Zelinka L., Ventrča J. (77. Vávra M.), Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek D., Horký L. (46. Marek Bedřich), Frühauf R. (64. Vávra A.), Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
Topolná: Lapčík A. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Stuchlík M. (50. Vašek P.), Pavlica A., Ostrožík D. (78. Rozsypálek P.), Hoferek O., Hoferek J., Foltýn Jan (88. Jurčík T.), Foltýn Jakub (71. Gabrhelík T.).
Trenér: Roman Leitner.
Bojovné utkání, ve kterém se hrál otevřený fotbal a hosté dali domácím lekci z produktivity. V 16. minutě Jan Foltýn střelou z hranice šestnáctky otevřel skóre zápasu. Ve 38. minutě krásně zakroutil přímý kop Ostrožík a hosté vedli 0:2. Ve 46. minutě mohl zdramatizovat utkání Julius Mojžiš, ale z hranice malého vápna trestuhodně přestřelil. Ve 49. minutě si s domácí obranou pohrál Jan Foltýn, který zahrál gólmanovi na housle 0:3. O několik minut později byl na malém vápně osamocený Josef Mojžiš, ale míč dobře nezpracoval. Hosté měli několik brejků, brankově se však neprosadili. Domácím se nakonec podařilo snížit v 88. minutě, kdy zblízka doklepl Marek 1:3.
Nejlepší hráči: Roman Frühauf - Radek Vašťák