Mařatice viděly Ronaldovu penaltu

Slovácko Sport 23 / 06 / 2016

OS A

Huštěnovice - Kněžpole 0:8 (0:5)
Branky: 19., 24., 77 (p), 84. Belák. M, 35., 85. Blaha K., 14 (p) Vyorálek J., 22. Kozelek O.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - David Večeřa, Ondřej Adamík (laik)
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Tománek D., Šimčík M., Straka P., Silný F., Řehůřek J., Puškáč L. (61. Silný J.), Petrželka J., Melichárek J., Kanyza P..
Trenér: neuveden.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M. (46. Haša M.), Remeš V. (46. Malina T.), Palčík R., Otáhal D. (63. Brázdil J.), Kozelek O. (46. Grebeníček P.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor D. (64. Flíbor T.), Blaha K., Belák. M.
Trenér: Radim Palčík.
Utkání v Huštěnovicích mělo od prvních minut jasný směr. Skóre otevřel ve 14. minutě hostující gólman Vyorálek, který se trefil z penalty. Po rohu v 19. minutě zvyšoval na 0:2 Belák. Ve 22. minutě si pohrál s gólmanem Kozelek a dal na 0:3. O dvě minuty později prostřelil gólmana Huštěnovic z nulového úhlu Belák. Krásným sólem přes půlku hřiště se blýskl v 35. minutě Blaha 0:5. Penalta se kopala i ve druhém poločase a to v 77. minutě, proměnil ji Belák. V 84. minutě si vzal míč Belák, obešel tři obránce, i samotného gólmana a zvýšil na 0:7, byl to jeho čtvrtý gól v tomto utkání. Gólovou tečku za utkáním udělal Blaha, prudkou střelou k tyči.
Nejlepší hráči: František Silný - Mário Belák

Topolná - Babice 5:2 (4:1)
Branky: 29., 37., 38., 55. Foltýn Jan, 19. Hoferek J., - 44 (p) Horsák A., 56. vlastní
ŽK: 18. Harásek M. (Babice). Diváci: 258.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Cyprian Blaho (laik), Michael Bartoň (laik)
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Pavlica A. (57. Mikulka M.), Ostrožík D. (82. Rozsypálek P.), Lapčík A. (50. Zelinka D.), Hoferek P. (80. Gabrhelík T.), Hoferek O., Hoferek J., Foltýn Jan (70. Stuchlík M.), Foltýn Jakub.
Trenér: Roman Leitner.
Babice: Harásek M. - Liška J., Chybík R., Horsák D., Horsák A., Horníček K., Horníček E., Harásek Michal, Fusek I., Forro M., Býček L.
Do utkání vstoupili domácí nervózně, o čemž svědčí i neproměněný pokutový kop z 11. minuty. V 18. minutě hostující brankář peprně okomentoval verdikt rozhodčího a z nařízeného nepřímého kopu otevřel Jaroslav Hoferek gólový účet utkání. To domácí uklidnilo, převzali otěže zápasu a střelecky disponovaným Janem Foltýnem navýšili skóre zápasu až na 4:0. Těsně před koncem poločasu hosté z pokutového kopu snížili Horsákem. V 55. minutě přidal Jan Foltýn svůj čtvrtý gól a v 56. minutě se trefil domácí Pavlica do vlastní sítě 5:2. Protože panovalo velké horko, rozhodčí přerušil utkání na občerstvení. V tom domácí hráč Stuchlík za pomoci svých spoluhráčů požádal o ruku svou přítelkyni. Utkání, v němž Topolná slavila postup do okresního přeboru, tak skončilo jednoznačným vítězstvím domácích.
Nejlepší hráči: Jan Foltýn - Erik Horníček

Polešovice - Částkov 7:3 (3:3)
Branky: 26., 38., 78. Černoch M., 48., 70., 77. Koutný D., 6. Hasoň J. - 31. Kameník J., 33. Hubáček L., 36. Belant L. ŽK: 39. Černoch M., 58. Martykán M. - 44. Hubáček L., 48. Martinec P.
Diváci: 100. Rozhodčí: Roman Bednář - Jiří Běhávka (laik), Petr Pospíšil (laik)
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Struha R., Martykán M., Koutný D., Korvas R., Hrabala J., Hasoň J., Černoch M. (83. Kordula T.), Bernatík T., Běhávka J. (80. Tringela J.).
Trenér: Radek Svoboda.
Částkov: Maňásek V. - Zvonek J., Skovajsa M., Pospíšil P., Pindryč R., Novotný R., Martinec P., Kameník J., Hubáček L., Haveta P., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Hrál se pohledný, útočný fotbal z obou stran, avšak obrany k tomuto zápasu přistoupily poněkud laxněji. Již v 6. minutě se ujali domácí vedení Hasoňem. Ve 26. minutě po chybě gólmana již vedli domácí 2:0. Ve 31. minutě snižoval hostující Kameník, o dvě minuty později již bylo srovnáno Hubáčkem. A ve 36. minutě se trefil Belant.Opět o dvě minuty později Černoch srovnal na 3:3 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhý poločas byl již v jednoznačné režii domácího celku. Ve 48. minutě zvyšoval domácí Koutný, v 70. minutě se prosadil tentýž hráč a v 77. minutě dovršil hattrick. O minutu později stanovil konečné skóre Černoch, který taktéž zkompletoval hattrick.
Nejlepší hráči: Jiří Hasoň - Jiří Zvonek

Mařatice - Mistřice 2:0 (2:0)
Branky: 25. (p) Kuriál R., 40. (p) Zedek J.
Diváci: 99.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Luboš Bartoš (laik), Pavel Vyoral (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zedek J. (57. Rídl L.), Zbořil S., Zbořil F., Tyl V., Širůčka M. (66. Vyorálek D.), Mrva M., Kubíček P. (57. Prekop D.), Janků A. (74. Ižo F.), Bída L., Andrýsek R. (28. Lukašík A.).
Trenér: Ondřej Matoušek.
Mistřice: Hančík F. - Špičák M., Šnajdar M. (11. Janečka T.), Nesázal P., Mažgút T., Krupa J., Huňka M., Červinka M. (68. Malina R.), Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J. (46. Sklenář P.).
Trenér: Miroslav Šnajdar.
Kdyby v předposledním kole Mistřice proměnily pokutový kop a zvítězily nad Huštěnovicemi, mělo by utkání v Mařaticích docela jiný náboj. Protože se tak nestalo, hrálo se poklidné, slušně vedené utkání, ve kterém diváci viděli tři pokutové kopy. Nejprve fauloval Šnajdar pronikajícího hráče domácích a penaltu s přehledem proměnil domácí gólman Kuriál. Ve 40. minutě se k penaltovému puntíku postavil Zedek a prakticky do stejného místa upravil na 2:0. Tím pádem dostal ráz utkání jasný směr a ve druhém poločase se hosté nedokázali střelecky prosadit ani z pokutového kopu, který v 89. minutě střelou a la Ronaldo ze zápasu s Rakouskem jeden z mistřických hráčů neproměnil.
Nejlepší hráči: Roman Kuriál - Filip Hančík

Kostelany n. M. - Popovice 7:2 (4:2)
Branky: 15., 51., 57., 86. Mojžiš Ju., 34., 42. Horký L., 11. Plevák L. - 17. Obal M., 21. Omelka J.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Tomáš Koryčánek (laik), Zbyněk Obal (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Zelinka L., Ventrča J. (60. Marek B.), Vávra M., Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Marek D., Chmelař D. (32. Procházka L.), Horký L., Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
Popovice: Mikel J. - Viktora R. (46. Tureček P.), Tvrdoň J., Rychtrmoc M., Prajza M. (53. Šácha P.), Omelka J., Obal M., Mikulčík R., Masaryk L. (46. Mikulčík L.), Kadlčík J., Hladný T.
Trenér: Neuveden.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se radovali v 11. minutě, kdy se trefil Plevák. Hned v 15. minutě zvyšoval domácí Mojžíš na 2:0. Hosté odpověděli v 17. minutě, kdy snížil Obal. Hosté se dočkali vyrovnání ve 21. minutě, kdy se trefil Omelka. Domácím však vrátil vedení ve 34. minutě Horký. Ve 42. minutě upravil skóre domácí Horký. Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí a hned v 51. minutě vstřelil Mojžíš gól. Tentýž hráč zvýšil v 57. minutě již na 6:2. V 86. minutě vstřelil poslední gól domácích Mojžíš.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Jakub Mikel

Traplice - Košíky 0:4 (0:2)
Branky: 41., 59., 70. Večeřa T., 32. Přílučík M.
Diváci: 233.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Roman Obdržálek (laik), Miroslav Čagánek (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T. (89. Bičan M.), Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A., Škrabal P. (57. Blecha L. ml.), Michalec T., Kolínský T., Gelien R., Čevela O., Beneš R. (80. Kleinedler J.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Večeřa M. (77. Janováč Z.), Šlechta Z., Silný P. (46. Pól R.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (25. Poháněl J.), Ovsík M., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V posledním utkání se hrálo sousedské derby, které se více povedlo hostujícímu celku. Ve 32. minutě hostující otevřeli skóre, kdy skončila dělovka Přílučíka v brance. Dvě gólové příležitosti měl domácí Čevela, ale jeho šance vždy zlikvidoval Ondruch. Ve 41. minutě zvyšovali hosté hráčem Večeřou, který přešel celou obranu a zvýšil na 0:2. V 59. minutě centroval Přílučík, centr našel Večeřu, který zvýšil na 0:3. V 70. minutě se opět opakovala akce Přílučík-Večeřa z půlky hřiště přihrál Přílučík a na 0:4 uzavřel skóre utkání opět Večeřa.
Nejlepší hráči: Ondřej Čevela - Marek Přílučík