Branky: 25. Orlovský M., 74. Mikulinec R., 83. Pijáček L.
Rozhodčí: Roman Bednář - Roman Obdržálek (laik), Martin Hroch (laik).
Traplice: Konečný M. - Trávníček Vá., Švejcar L., Slavík J., Říha D. (68. Trávníček Vo.), Polách O., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Blecha L. ml. (60. Růžička J.), Bemer Z. (77. Růžička J.).
Trenér: Ladislav Blecha.
Drslavice: Kočica J. - Vystrčil M., Vidrman T. (74. Sehnal J.), Věrný R. (70. Pijáček L.), Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
V Traplicích se hrál rychlý a bojovný fotbal. V prvním poločase byli nebezpečnější hosté. Ve 25. minutě krásnou přihrávkou našel Věrný Orlovského a ten poslal míč k levé tyči domácího gólmana - 0:1. Ve druhém poločase se hra domácích zlepšila. Po dvacet minut měli tlak a v 65. minutě mohli vyrovnat, když rozhodčí nařídil pokutový kop za ruku bránícího hráče, kterou ovšem Kolínský neproměnil. Pak se ovšem projevili techničtější hosté a v 74. minutě prostřelil Konečného Mikulinec a zvýšil na 0:2. V posledních patnácti minutách měli drslavičtí hru pod kontrolou a na konečných 0:3 zvyšoval po dorážce Pijáček. Hosté si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Miroslav Konečný - Vladimír Hroch

St. Město - Kudlovice 6:0 (3:0)
Branky: 22., 70., 90. Vlček P., 9. Hastík O., 39. Smělík M., 61. Trubačík M.
ŽK: 80. Vlček P. - 10. Mikulík L., 30. Dujka J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Jiří Stuchlík (laik), Petr Pekař (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J. (66. Josiek M.), Vlček P., Trubačík M. (74. Hastík R.), Šopík R., Svoboda O., Smělík M., Sháněl R., Kovács T. (66. Trubačík V.), Hastík O., Doseděl K. (72. Melichárek D.).
Trenér: Roman Haša.
Kudlovice: Grebeníček J. - Straka P., Pekárek R., Mikulík L., Koutník P., Ježek P. ml., Chmelař P., Dujka J., Bořuta T. (81. Benedikt M.), Bohun P., Bělíček K.
Trenér: Petr Ježek st.
Obě mužstva si v prvním poločase vytvořila několik šancí, rozdíl však byl v tom, že domácí byly produktivnější. První branku vstřelil v 9. minutě Hastík, kterému pomohla hrubka gólmana, který neudržel střelu z dálky. Ve 22. minutě prošel domácí Vlček přes pět hráčů hostů a zavěsil pod břevno - 2:0. Účet poločasového skore na 3:0 upravil ve 39. minutě Smělík. Druhý poločas byl obrazem úvodní půle, kdy domácí navyšovali postupně skóre až na 6:0. V 61. minutě Trubačík vsítil čtvrtou branku staroměstských. V 70. minutě takzvaným gólem z půlky vstřelil pátou branku domácích Vlček. Kdo viděl reklamu asi ví, jakým způsobem šťastný střelec skóroval. V poslední minutě dovršil brankový účet na 6:0 opět Pavel Vlček
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Jan Dujka

Slovácko C - Jarošov 0:3 (0:1)
Branky: 42. Bobčík P., 67. Jančík V., 75. Šipka J.
ŽK: 26. Huráb J., 41. Heger D., 70. Žůrek A. - 44. Vaculík M., 58. Bobčík P., 60. Omelka Martin
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Zdeněk Horák (laik), Oldřich Šipka (laik).
Slovácko C: Červinka M. - Šišák V., Remeš M. (76. Chmelař T.), Králík V. (57. Salajka L.), Huráb J., Heger D. (51. Žůrek A.), David T., Bučák M., Blažek T. (30. Paška L.), Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Jarošov: Gajarský M. - Zedek J. (79. Jančík M.), Vaculík M., Šipka J. (82. Kolaja L.), Staroba R., Omelka Martin, Mikulka P. (85. Kováč O.), Malina L. (62. Omelka Marek), Kaštánek M., Jančík V., Bobčík P.
Trenér: Radek Vyoral.
Zpočátku se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale nikdo si nevytvořil žádnou brankovou příležitost. Až ve 42. minutě se po rychlém brejku prosadil Petr Bobčík - 0:1. Domácí mohli utkání srovnat ve 44. minutě, kdy zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky, ale tuto přiležitost neproměnili. Po přestávce se evidentně nabuzení domácí snažili vyrovnat, nicméně jejich kombinace končila před pokutovým územím hostů, čehož hosté využili a po dalším povedeném brejku zvýšili na 0:2, když se v 67. minutě prosadil Vojtěch Jančík. Po této brance neměli domácí co ztratit a podle toho vypadala jejich hra. Díky tomu zvýšil na konečných 0:3 Jan Šipka.
Nejlepší hráči: Michal Červinka - Jan Šipka

Slavkov - Šumice 1:2 (1:0)

Branky: 3. Švardala L. - 84. Pilka I., 88. Žampach Jan
ŽK: 48. Stojaspal R. - 9. Kelíšek M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Fišera - Tomáš Tureček, Pavel Pochylý (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Švardala Z., Švardala L., Šimek P. (80. Ondra P.), Stojaspal R., Polášek B., Mančík M., Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J.
Trenér: Karel Kopeček.
Šumice: Šidlo M. - Žampach V. (85. Kreisel J.), Žampach Jan, Šmíd L., Pilka St. (60. Machálek P.), Pilka I., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M., Juřeník M. (65. Ondřej T.).
Trenér: Josef Janíček.
Domácím vyšel úvod zápasu, když už ve 3. minutě otevřel skóre Libor Švardala. Hosté nebyli ve své kůži, jejich přihrávky byly nepřesné a v koncovce byli nedůslední. Domácí zvyšovali tlak, ovšem bez gólového efektu, a tak první poločas skončil 1:0. Ve druhém poločase šli hosté do sebe a hra se přelévala ze strany na stranu. S ubývajícím časem se stupňovala nervozita na obou stranách. Hosté ovšem nepropadli panice a zápas se jim podařilo ke konci zápasu obrátit. Nejprve v 84. minutě Pilka vyrovnal na 1:1 hlavou po rohovém kopu a v 88. minutě potvrdil výhru hostů Jan Žampach střelou k pravé tyči.
Nejlepší hráči: Bronislav Polášek - Milan Šidlo

Nezdenice - Košíky 0:0
ŽK: 44. Kolínek L. - 46. Kaštánek J., 58. Šlechta Z.
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Polášek, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Voda M., Valter L. (77. Liška M.), Uličník J., Sviták P. (72. Adámek R.), Mikliš M. (70. Kandrnál P.), Martinec R. (87. Jančařík J.), Kolínek L., Kociňák J., Holík L.
Trenér: Lubomír Valtr.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M. (62. Vojtek P.), Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Pól R., Poháněl K., Ovsík M., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Utkání bylo v prvním poločase ovlivněno silným větrem, který pomáhal spíše domácím. Ovšem ti si za celý poločas vytvořili pouze dvě šance. Ve 12. minutě se překvapivě po chybě obrany k míči dostal Zýka, ale ten mířil mimo bránu. Ve 43. minutě se dostal do šance Martinec, ale jeho prudkou střelu Ondruch vyrazil na rohový kop. Druhý poločas byl spíše bojovný než pohledný, dění se odehrávalo především ve středu hřiště. Domácí byli zjevně spokojeni s remízou a ani jedno z mužstev se nedostalo do žádné střelecké příležitosti. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Marek Přílučík

Hluk B - Buchlovice 1:3 (0:1)
Branky: 80. Miroš J. - 27. Belant L., 47. Křiva D., 48. vlastní.
ŽK: 18. Tinka T., 37. Chytil R. - 25. Mrkus J., 40. Mikula J., 86. Kořínek M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Martin Fišera - Pavel Šafařík (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Hluk B: Bachan L. - Vojtěšek P. (54. Šuránek D.), Tinka T., Straka J., Miroš J., Minařík M., Loutocký E., Janča P., Chytil R., Dufka J., Bachánek O.
Trenér: Vlastimil Marek.
Buchlovice: Valeš P. - Vrtal N. (62. Michálek D.), Procházka J., Mrkus J., Mikula J., Křiva D., Kořínek M., Jurča A. (69. Kamočai L.), Hostínek D., Belant T. (63. Šarata R.), Belant L.
Trenér: Josef Křiva.
Utkání začalo svižně. Diváci viděli technický fotbal na obou stranách. Hosté si vypracovali ve 27. minutě první branku postupným útokem, na jehož konci zasunul míč za záda Bachana Belant. Pokusy domácích o srovnání většinou mířily hodně mimo. Po vypjatém konci prvního poločasu se tak odcházelo do kabin za stavu 0:1. Po změně stran domácí v úvodu zaspali, když se trefil ve 47. minutě Křiva a o minutu později v nepřehledné situaci v pokutovém uzemí si domácí dali vlastní branku. Skore korigoval v 80. minutě Miroš po brejku na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - David Křiva

Bánov - Mařatice 2:2 (2:1)
Branky: 10, 16. Lux R. - 6. vlastní, 64. Šenk P.
ŽK: 44. Mahdalíček P. - 58. Prekop D.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Šupina (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Bánov: Franc P. - Suchánek P., Polanský T. (64. Bulejko P.), Polák V. (5. Horňák P.), Petrůj L., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R., Kočica M. (26. Velecký R.), Guryča R., Dalajka M., Šopík J.
Trenér: Břetislav Polanský.
Mařatice: Matoušek O. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Surový M. ml. (82. Juřička D.), Prekop D., Mrva M., Michalec T. (25. Vaněk R.), Kroča M., Janků A.
Trenér: Václav Chvojka.
Lépe do utkání vstoupili hosté, po jednom z centrů do malého vápna si Guryča v 6. minutě srazil míč do vlastní branky - 0:1. Bánovské tato branka nedeprimovala a již v 10. minutě po úniku z pravé strany zakončil zkušeně Lux - 1:1. Domácí pokračovali náporem a již v 16. minutě se ujali vedení, kdy po přihrávce z levého křídla na hranici pokutového území zakončil opět s přehledem Lux - 2:1. Pak se hra vyrovnala a do poločasu už branka nepadla. Po bouřce v kabině hostů byli lepším mužstvem a podařilo jim v 64. minutě vyrovnat Šenkem, který po rohu vsítil hlavou na 2:2. Hosty to dostalo jetě do vyšších obrátek a domácím zle zatápěli. V tomto tlaku šli ale domácí 3x sami na Matouška, s koncovkou však byli na štíru. A tak už se do konce utkání nepodařilo ani jednomu mužstvu skórovat a utkání skončilo spravedlivou remízou.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Petr Šenk