Mařatice ztratily doma vedení 3:0

Slovácko Sport 01 / 11 / 2012

Okresní přebor 12. kolo

Břestek - Šumice 1:5 (0:2)
Branky: 62. Lahola I. - 19., 43. Žampach Jan, 46. Kelíšek M., 67. Žampach Jos., 76. Machala P.
ŽK: 16. Zámečník M., 41. Dvořáček R. - 45. Kelíšek M., 59. Durďa M., 61. Šmíd L., 66. Kunovský R.
ČK: 83. Durďa M. (Šumice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Patrik Blažek (7,9) - Monika Blažková (7,9), Zdeněk Tománek (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Vojtek Z., Surový M. (68. Bedřich M.), Strakoš S., Plevák L., Lahola I., Kříž Jar., Kříž Jan (46. Zelinka P.), Frühauf R., Dvořáček R. Trenér: Petr Sonntag.
Šumice: Janíček J. - Žampach Jos., Žampach Jan, Vykydal M., Šmíd L., Pilka I. (43. Šidlo M.), Machala P., Kunovský R., Kelíšek M. (89. Juřeník M.), Kandrnál M. (51. Žampach V.), Durďa M. Trenér: Josef Janíček.
Utkání se hrálo na podmáčeném hřišti, které více svědčilo hostujícím hráčům, kteří již od prvních minut měli více ze hry. V 19. minutě vstřelil první branku Jan Žampach. V závěru první půle zvýšil tentýž hráč na 0:2. Do druhé půle vlétli hosté ještě s větším odhodláním a hned z prvního útoku navýšil Kelíšek na 0:3. V 62. minutě se domácím podařilo snížit, kdy se hlavou trefil Lahola. O pět minut později byl opět tříbrankový rozdíl, když se po pěkné individuální akci prosadil Josef Žampach. Hosté byli i nadále aktivnější a v 76. minutě uzavřel skóre utkání na konečných 1:5 Machala.
Nejlepší hráči: Igor Lahola - Radim Kunovský

Drslavice - Vlčnov 2:2 (1:2)
Branky: 17. Mikulinec R., 84. Kňazeje T. - 7., 39. Velecký J.
ŽK: 16. Mikulinec R., 60. Přecechtěl P. ml. - 18. Bída I., 57. Kameník Jan
Diváci: 70.
Rozhodčí: Michal Kubíček (8) - Roman Bednář (8), Zbyněk Vlčnovský (8). Delegát utkání: Ivan Šimon.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T. (46. Kňazeje T.), Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Velecký J., Miroš J., Mikulec M., Mikulec K., Koníček J. (48. Kameník Jan), Kameník Jak., Hlahůlek M., Flasar J., Bída I. Trenér: Vít Bělohlávek.
Utkání o první místo se odehrávalo za velmi nevlídného počasí, které se podepsalo na výkonu obou mužstev. Už v sedmé minutě se blýskl krásnou střelou po zemi k tyči Jakub Velecký, který hostům zajistil vedení 0:1. O deset minut později vyrovnal také krásnou střelou Mikulinec - 1:1. I nadále se hrálo bojovné utkání, avšak na obou stranách vynikaly výborné výkony gólmanů. Ve 39. minutě se ke střele dostal Jakub Velecký a podruhé překonal domácího gólmana - 1:2. Do druhé půle vstoupilo lépe domácí mužstvo, které postupně přebíralo taktovku nad hrou. Hosty doslova zavřeli na jejich polovině, ovšem branku nedokázali vstřelit. To se povedlo až v 84. minutě, kdy střelou po zemi vyrovnal Kňazeje. Dělba bodů v neustálém děšti tak byla spravedlivá pro obě mužstva.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Ivo Bída

Košíky - Kudlovice 1:0 (1:0)
Branky: 8. Kaštánek J.
ŽK: 63. Poháněl K. - 75. Ježek P. ml.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Dušan Sýkora, Antonín Janošek.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Surovec M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík J., Mařák P. (58. Ovsík M.), Kaštánek J., Fedor J. (87. Janováč Z.), Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Kudlovice: Grebeníček J. - Kraváček L., Klajn P., Ježek P. ml., Chmelař P., Hruška M., Hložný Š., Grebeníček O., Bohun P., Bělíček K., Bednařík M. Trenér: Petr Ježek st.
Utkání na těžkém terénu začali lépe domácí, když hned v 8. minutě po pěkné akci Ovsík nacentroval z levé strany a v šestnáctce se nejlépe zorientoval Jakub Kaštánek - 1:0. Domácí měli i nadále převahu a byli lepším týmem. Hosté si za 1. poločas nevytvořili žádnou příležitost. V 53. minutě střílel po pěkné akci Martin Hruška z šestnáctky, ale domácí gólman bravúrnim zákrokem střelu zachránil. Hosté se snažili nadále domácí zatlačit na vlastní polovinu, ale bohužel bez gólového efektu. V 72. minutě se Jiří Ovsík objevil na malém vápně před hostující brankou, ale hostující gólman Grebeníček bravúrním zákrokem odvrátil na roh. V 80. minutě pak hostující Petr Ježek zahrál rukou v šestnáctce, k nařízenému pokutovému kopu se postavil Petr Mařák, ale hostující gólman opět odvrátil na roh.
Nejlepší hráči: Jiří Ovsík - Štefan Hložný

Kunovice - Bánov 1:0 (1:0)
Branky: 7. Černý L.
ŽK: 36. Baný J. - 20. Vaňhara J., 32. Suchánek P., 65. Mahdalíček Pe. I., 80. Gajdůšek M.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Igor Ševčík, Patrik Blažek.
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Polášek R. (78. Uhlíř D.), Lahodný M. (83. Škrášek D.), Lahodný J., Kučera M., Krček L., Hřibňák M., Černý L., Brim O., Baný J. (70. Petřek V.). Trenér: Dušan Klvaňa.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Vaňhara J., Suchánek P. (70. Polanský L.), Ryšávka F., Popelka P., Mahdalík J. (37. Gorčík L.), Mahdalíček Pe. I., Mahdalíček J., Gajdůšek M., Durďák V. Trenér: Břetislav Polanský.
V nedělním dopoledni se odehrálo utkání na umělé trávě a pro diváky s ne moc pohledným fotbalem. Hned v 7. minutě jedinou brankou rozhodli domácí, když Michal Lahodný střílel z malého vápna, Popelka míč vyrazil před sebe a Lukáš Černý hlavou rozvlnil síť - 1:0. Ve 33. minutě zahrával Kučera přímý volný kop z 25 metrů, ale jeho střela skončila vedle levé tyče. Ihned po poločase z velkého vápna střílel Jaroslav Baný dělovku, ale Popelka vyrazil na rohový kop. V 70. minutě z 25 metrů střílel Mahdalíček, ale Uhlík jeho střelu vychytal. V 75. minutě poslal krásnou střelu Michal Lahodný, Popelka opět vyrazil míč před sebe a Radim Polášek střílel nad bránu. Zbytek utkání se dohrával v poklidném tempu. Domácí byli lepším týmem a tak zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Radim Uhlík - Antonín Popelka

Mařatice - Nezdenice 4:4 (3:0)
Branky: 13. Zedek J., 29. Janků A., 34. Vaněk R., 82. Kroča M. - 74., 75., 85. Kukuča L., 49. vlastní.
ŽK: 85. Janků A. - 83. Uličník J., 85. Adámek R.
Diváci: 40.
Rozhodčí: David Šimoník - Miloslav Knot, Dalibor Jirásek (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vondráček D., Vaněk R., Širůčka M. (77. Slavík M.), Surový E., Mrva M., Kubíček P. (81. Měrka R.), Kroča M., Janků A. Trenér: Vladislav Kieryk.
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Sviták P., Skočovský D., Mlček T. (46. Adámek R.), Mikliš M., Kukuča L., Krčma L. (79. Janík D.), Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valter.
Na težkém terénu začali lépe domácí, když se ve 13. minutě prosadil kapitán Zedek. Mařatice i nadále diktovaly tempo hry a po individuální akci zvyšoval na 2:0 Janků. O 5 minut později zvyšoval na 3:0 Vaněk. Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivně a ve 49. minutě je nakopla vlastní branka domácího Zbořila. V 74. snižoval Kukuča na 4:2 a o minutu později z přímého kopu už to byla opět z jeho kopačky remíza. Domácí se ale nevzdali a po chybě obrany skóroval v 82. minutě Kroča. Ovšem o tři minuty později se k volnému přímému kopu postavil opět Kukuča který dokonal hattrick - 4:4.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Lukáš Kukuča

Polešovice - Hluk B 1:3 (1:2)
Branky: 14. Svoboda O.  - 17. (p) Loutocký E., 44. Machala O., 78. Horák T.
ŽK: 21. Svoboda O., 30. Černoch M., 56. Kordula T., 63. Březina P. - 18. Loutocký E., 29. Horák Z., 65. Málek J.
ČK: 84. Horák Z. (Hluk B).
Diváci: 40.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Karel Vaculík, Jaroslav Bednařík.
Polešovice: Pavela M. - Šudoma O. (72. Bernatík R.), Svoboda O. , Peprnik S., Martykán M., Korvas R. (70. Tringela J.), Kordula T., Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J. Trenér: neuveden.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Olexa M., Machala O., Loutocký E., Janča P. (88. Tinka T.), Horák Z., Horák T., Hanák R. (77. Straka J.), Botek Z., Bachánek O. (57. Málek J.). Trenér: Vlastimil Marek.
V Polešovících se domácí ujali vedení ve 14. minutě Svobodou - 1:0. Hosté se oklepali hned po obdržené brance domácích, kdy zaútočili po pravé straně. Na centrovaný míč si naběhl Tomáš Horák, potáhl si míč do šestnáctky, kde byl faulován. Penaltu kopal Erik Loutocký, který s přehledem vyrovnal na 1:1. Krátce před koncem poločasu si zpracoval Ondřej Machala míč před šestnáctkou, potáhl jej a poslal hosty do vedení na 1:2. V 78. minutě si zpracoval míč Tomáš Horák, který střelou zvýšil na 1:3 pro hosty. Domácí tlačili, ale získali jen početní výhodu. Pod sprchy šel totiž v 84. minutě Zdeněk Horák.
Nejlepší hráči: Pavel Březina - Tomáš Horák

Slovácko C - Kostelany n. M. 4:4 (1:1)
Branky: 24. Remeš M., 67. Zemánek J., 71. Paška L., 82. Mikulka L. - 15. Panáček R., 65. (p) Vávra V., 68. Dvouletý J., 72. Horký L.
ŽK: 27. Abrhám F., 87. Blažek R. (Slovácko C).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Čeněk Milar (laik), Josef Rychlík (laik).
Slovácko C: Urbánek F. - Žůrek A. (46. Mikulášek R.), Zemánek J. (81. Mikulka L.), Šišák V., Remeš M., Paška L., Mareček M., Huráb J., Blažek T. (58. Paška O.), Blažek R., Abrhám F. Trenér: Ladislav Pochylý.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Vávra M. (74. Jaroš J.), Panáček R., Němec M., Mojžíš Ju., Mikulčík P., Chmelař D., Horký L., Facalka R., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
V 15. minutě se k míči dostal Roman Panáček a pohotovou ranou poslal hostující celek do vedení - 0:1. Ve 24. minutě chyboval hostující gólman, toho využil Martin Remeš a srovnal - 1:1. V 65. minutě si míč na své kopačky vzal Julius Mojžíš, vnikl do pokutového území, kde byl faulován a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Vojtěch Vávra - 1:2. Hosté se však neradovali dlouho, o dvě minuty později domácí srovnali Zemánkem - 2:2. V 68. minutě Julius Mojžíš obešel obránce, nahrál před prázdnou bránu a Jakub Dvouletý opět strhl vedení na stranu Kostelan - 2:3. O dvě minuty později se v pokutovém území nejlépe zorientoval Lukáš Paška, prostřelil klubko hráčů a opět byl nerozhodný stav - 3:3. Šok domácímu týmu připravil Lukáš Horký, který si o minutu narazil se spoluhráčem - 3:4. Za domácí v 82. minutě srovnal na 4:4 Lukáš Mikulka. V závěru ještě domácí vstřelili gól, ale pro postavení mimo hru nebyl uznán.
Nejlepší hráči: Roman Mikulášek - Vojtěch Vávra