Branky: 34. (p) Machálek J. - 66. Surový E., 68. Širůčka M., 71. Mařák R.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - Martin Strapina, Josef Šrámek (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Vacula P. (76. Vydrman T.), Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Lux R., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Surový E., Prekop D. (46. Širůčka M.), Mařák R. (87. Vondráček V.), Laciga R. (46. Kubíček P.), Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
První poločas byl ovlivněný vyloučením hostujícího Tyla již ve 14. minutě a domácí měli celý první poločas navrch. Skóre otevřel ve 34. minutě Machálek, který z pokutového území vymetl šibenici. Do druhého poločasu nastoupili hosté ve velkém stylu a trvalým tlakem nutili domácí obranu k chybám. Rozdhodující byla pětiminutovka mezi 66. až 71. minutou, kdy hosté vstřelili tři branky. Nejprve v 66. minutě po samostatné akci Surový srovnal na 1:1. V 68. Mařák obešel dva hráče a z levé strany odcentroval zcela volnému Šiřůčkovi a ten se nemýlil - 1:2. V 71. minutě Mařák obešel oba dva stopery a pojistil vítězství. Do konce poločasu se již nic nezměnilo, hosté byli naopak aktivnější.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Adam Janků

Hluk B - Uh. Ostroh 1:0 (0:0)
Branky: 47. Konečný R.
ŽK: 62. Dufka J., 82. Chytil R. - 46. Herák K., 61. Rinaldi M., 88. Kovařík M., 90. Knotek Ant.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Karel Vaculík (laik), Petr Zajíc (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka T., Šimčík P., Straka J., Miroš J., Jurásek Š. (46. Konečný R.), Janča P. (90. Ratajský J.), Chytil R., Horák Z., Dufka J. Trenér:  Zdeněk Horák.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Rinaldi M., Raštica M., Kunovjánek M., Kropáček M., Kovařík M., Kočiš P., Herák K. (80. Mrkva T.), Durna M. (70. Knotek Ant.), Čápek J. Trenér:  Pavel Vlk.
Utkání se hrálo ve svižném tempu a hosté byli zpočátku aktivnější. V 34. minutě se hostující Vlk ocitl sám před Kovaříkem, ale ten se překvapit nedal a skvěle zachránil. Ve 41. minutě hlavičkoval domácí Jurásek z malého vápna, tentokrát byl na místě hostující Mrkva, který míč vyrazil před sebe, překvapený Straka však ve vyložené situaci nastřelil pouze tyč. Domácí nastoupili do druhé půle velmi aktivně a ve 47. minutě střídající Radim Konečný pohotovou střelou dal jedinou a tím pádem vítěznou branku utkání. Skóre se mohlo v závěru utkání měnit na obou stranách, ale oba brankáří svá mužstva podrželi.
Nejlepší hráči: Filip Kovařík - Jakub Mrkva

Kostelany n. M. - Břestek 2:3 (0:3)
Branky: 79. Dvouletý R., 93. Dvouletý J. - 1., 10. Zámečník M., 39. Hotař M.
ŽK: 20. Horký L., 73. Chmelař D., 88. Ventrča J. - 77. Surový M., 85. Zámečník M.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Tomáš Řezníček, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra V., Šťastný P. (46. Chmelař D.), Šimík D., Němec M. (46. Dvouletý J.), Němec J. (64. Dvouletý R.), Mojžíš Ju., Marek D., Horký L. Trenér: Martin Vávra.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Vojtek Z., Surový M. (79. Lahola I.), Plevák L., Martinák R., Hotař M., Hostýnek D. (71. Slavík Z.), Frühauf  R., Dvořáček R., Daňhel T. Trenér: Petr Sonntag.
Hosté potřebující body začali dobře a už v 1. minutě otevřel skóre střelou ve vápně Zámečník. V 6. minutě mohl zvýšit Hotař, ale Vávra ho vychytal. V 10. minutě poslal ideální pas Hotař na Zámečníka a ten sám proti Vávrovi střelou k tyči zvýšil na 0:2. V 16. minutě měl šanci Marek, ale jeho průnik a následná střela skončila na boční síti. Ve 31. minutě si pohrál se třemi obránci Zámečník, ale Vávra jeho následnou střelu chytil. Ve 39. minutě dostal přihrávku na půlce Zámečník, který přeloboval Vávru a zvýšil na 0:3. V 52. minutě se domácí snažili snížit, ale střela Vojtěcha Vávry šla nad. V 79. minutě se podařilo snížit Dvouletému. V 88. minutě střílel Slavík, ale Vávra jeho šanci zneškodnil. Na rozdíl jedné branky domácí snížili v nastaveném čase Jakubem Dvouletým. Hosté svůj tříbrankový náskok z prvního poločasu přece jen udrželi.
Nejlepší hráči: Vojtěch Vávra - Michal Zámečník

Os. Lhota - Nezdenice 0:2 (0:2)
Branky: 14. Sviták P., 45. Skočovský D.
ŽK: 76. Jurčeka J., 77. Štergenich P. - 74. Kociňák J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Ondřej Píža, David Krátký (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Valštýn A. (62. Krátký E.), Štergenich P., Pešík E., Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Halač J. (46. Štergenich D.), Doležal M., Bachan O. (77. Machala J.). Trenér: Josef Dominik.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Skočovský D., Mikliš M., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Gabrhel R. (88. Janík D.). Trenér: Lubomír Valtr.
Hosté udeřili hned ve 14. minutě, kdy si na centrovaný míč naběhl Sviták P., který přízemní střelou dal na 0:1. Hosté tlačili i dál a mohli se dočkat i navýšení, ovšem Skočovský těsně minul. Zdrcení domácí si nevěděli rady s útočníkem Skočovským, který si v 45. minutě naběhl na centrovaný míč a hlavou překonal domácího gólmana - 0:2. Začátek druhého poločasu se nesl ve znamení náporu domácích, kteří zatlačili hosty a dočkali se i šance, kdy v 58. minutě Pešík mohl snížit, ale svoji šanci nedokončil. Domácí mohli snížit ještě jednou, kdy Jurčeka z malého vápna trefil mimo. A proto šikovní hosté s dobrou defenzivou ubránili náskok a záslouženě si odvezli 3 body.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Tibor Malaska

Polešovice - H. Němčí 2:0 (1:0)
Branky: 40. Pavela M., 64. Martykán M.
ŽK: 39. Březina P., 62. Janík Z., 67. Martykán M. - 31. Tureček M., 42. Cmol M., 63. Malík T., 74. Kadlček V.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jaroslav Bednařík (laik), Roman Mácalík (laik).
Polešovice: Jančařík J. (45. Tringela J.) - Pavela M., Martykán M., Kotek Z. (81. Kučera F.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Březina P., Běhávka J. (87. Andrýsek J.). Trenér: Radek Svoboda.
H. Němčí: Rybnikář P.(83. Váňa E.) - Zámečník Ji, Zámečník J., Tureček M., Tinka A., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bobčík D. (65. Tureček P.). Trenér: Petr Rybnikář.
Na nerovném terénu se hrála první poločas spíše kopaná než fotbal. Hned v 5. minutě se ocitl sám před brankou Zámečník, ale Jančařík chytil. V 10. minutě z 20 metrů krásně vystřílel Cmol, ale Jančařík nezklamal. V 30. minutě Svatbík střílel z velkého vápna, ale Březina na brankové čáře zachránil a míč skončil na rohovém kopu. První vážnější šance domácích skončila brankou, když Pavela hlavou otevřel skóre - 1:0. Pavela zastoupil Jančaříka v bráně kvůli zranění a podal bravůrní výkon. V 53. minutě mohlo H. Němčí dát branku, když Svatbíka vychytal Pavela. V 64. minutě po chybě obrany po rohu zvýšil na 2:0 Martikán. V 70. minutě Zámečník utíkal sám na gólmana, ale opět Pavela jeho šanci zlikvidoval. Hostující nevyužili své šance a domácí zaslouženě získali 3 body.
Nejlepší hráči: Marek Pavela - Petr Rybnikář

Traplice - Košíky 0:2 (0:0)
Branky: 56. Ovsík J., 81. Šlechta Z.
ŽK: 64. Gelien R., 66. Štefka P., 67. Býček L. - 23. Večeřa T., 40. Přílučík M.
Diváci: 202.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jan Houdek, Petr Žlábek.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Štefka P., Slavík J., Pekárek R., Merta Z., Matoušek M., Kolínský T., Kamarád J., Gelien R., Čevela O. (29. Býček L.). Trenér: Ladislav Blecha st.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z. (82. Vojtek P.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (76. Mucha P.), Poháněl J. (90. Mařák P.), Ovsík J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: neuveden.
V sousedském derby se na velmi nerovném terénu utkala mužstva, která bojují o záchranu v soutěži. V prvním poločase toho hráči přítomným divákům moc neukázali a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Druhý poločas už byl o něčem jiném. V 56. minutě po chybě gólmana otevřel skóre hostující Jiří Ovsík. Domácí se snažili o vyrovnání, ale kromě dvou hlaviček Kolínského branku hostí vážněji neohrozili. V 81. minutě pečetil výsledek na 0:2 Šlechta. V samotném závěru zahrávali domácí po ruce ve zdi pokutový kop, naložili s ním však prachbídně, neboť Ondruch vytěsnil střelu na tyč své branky.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Zdeněk Bémer

Vlčnov - Nivnice 0:5 (0:3)
Branky: 16., 24., 78. Ligas L., 40., 70. Máčalík J.
ŽK: 32. Bartošek J. (Vlčnov).
Diváci: 140.
Rozhodčí: Roman Bednář - Igor Ševčík, Marcel Solík (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Velecký J., Mikulec M., Křapa L. (54. Mikulec K.), Koníček J., Kameník Jan (64. Leško I.), Kameník J., Hlahůlek M., Bída I., Bartošek J., Hořejší P. Trenér: Vít Bělohlávek.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R. (71. Ryšávka F.,), Michalec J., Máčalík J., Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Bortel L. (76. Krajčovič Z.), Boďa M., Holboj M. (78. Bachůrek P.). Trenér: Ladislav Kalina.
Do utkání nastoupili domácí odhodlaně a již ve 2. minutě zahrozil hlavičkou Velecký, který však přestřelil. V 16. minutě již vzali utkání do svých rukou hosté, kdy ostrý centr Straňáka bez přípravy usměrnil do brány Ligas. Ve 24. minutě se hrubé chyby dopustil gólman, který si nerozuměl s obránci čehož využil Ligas - 0:2. Ve 40. minutě Ligas našel v pokutovém území Máčalíka, ten chytře přeloboval brankaře a nádherným gólem upravil na 0:3. Druhý poločas se utkání spíše dohrávalo a čekalo se na konečnou formu výsledku. Hosté upravili ještě na V 70. minutě Máčalíkem, který hlavou po přímém volném kopu zvýšil na 0:4. Konečnou podobu výsledku stanovil Ligas, který skóroval po rohovém kopu hlavou na 0:5.
Nejlepší hráči: Miroslav Hlahůlek - Libor Ligas