Matulka vítězem o chlup

Matulka vítězem o chlup
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 16 / 08 / 2022

Další tipér z Uherského Hradiště si může přijít do redakce DOBRÉHO DNE pro dvě láhve vynikajícího vína od Moja vinotéka. Kdyby vítěz Jaroslav Matulka věřil i Starému Městu, mohl mít bodů mnohem více!

11 J. Matulka (UH).
10 V. Volčík (UH), D. Marášek (Nedachlebice), F. Rýc (Svárov).
9 I. Kučík (Jankovice), R. Holásek (UH), M. Šurmánek (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), T. Doležal (UH), O. Bláha (Mistřice), J. Hřib (Šumice), DDK, J. Horký (Nedakonice), M. Omelka (Jar.), M. Kotásková (UH), O. Adamík (Huštěnovice), S. Vrzala (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), L. Hanáček (UB), A. Sojáková (Nedakonice), L. Kocábová (Nedachlebice).
8 A. Pauřík (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná), M. Doležalová (UH), L. Bartoňová (Buchlovice), J. Schneider (UH), J. Čech (UH), Z. Mahdalík (Korytná), A. Kolaja (Svárov), M. Schön (Mistřice), D. Adámek (Jar.), P. Ševčík (UB), M. Janůšek (UH).
7 A. Bánovský (Kněžpole), D. Hykl (Jar.), M. Kundera (SM), J. Mazůrek (Kun.), L. Fiala (UH), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), L. Lekeš (Bánov), A. Ševčíková (UB), V. Hruboš (Břestek), V. Vlk (Jalubí), L. Kalinová (UB), M. Bartošík (UH), L. Kovařík (UO).
6 A. Zpěvák (Sady), M. Jakšík (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), V. Remeš (Kněžpole), J. Medek (Topolná), Z. Rýc (Svárov), A. Trávníčková (Traplice), V. Kadlčíková (Popovice), V. Marášek (Nedachlebice), J. Šurmánek (UH), K. Garžík (UH), V. Popelka (Strání).
5 S. Soukup (Nedachlebice), L. Kalina (UB).

Celkově po dvou kolech

21 A. Zpěvák (Sady).
20 D. Marášek (Nedachlebice), L. Fiala (UH).
19 F. Rýc (Svárov), M. Doležalová (UH).
18 L. Bartoňová (Buchlovice), M. Omelka (Jar.), V. Hruboš (Břestek), M. Janůšek (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Horký (Nedakonice), J. Hřib (Šumice).
17 O. Bláha (Mistřice), Z. Mahdalík (Korytná), J. Šurmánek (UH), V. Volčík (UH), M. Schön (Mistřice), J. Schneider (UH).
16 L. Kocábová (Nedachlebice), A. Kolaja (Svárov), M. Kotásková (UH).
15 M. Jakšík (Nedachlebice), L. Hanáček (UB), L. Kalinová (UB), V. Vlk (Jalubí), J. Čech (UH), I. Kučík (Jankovice), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kovařík (UO), L. Lekeš (Bánov), O. Adamík (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole).
14 T. Doležal (UH), L. Kalina (UB), F. Kocáb (Nedachlebice), V. Popelka (Strání), F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB), S. Soukup (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), R. Holásek (UH), M. Šurmánek (Jar.).
13 DDK, D. Adámek (Jar.), M. Kundera (SM), D. Hykl (Jar.), J. Mazůrek (Kun.), V. Kadlčíková (Popovice), J. Medek (Topolná), M. Bartošík (UH).
12 V. Remeš (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), V. Marášek (Nedachlebice), S. Vrzala (UH).
11 J. Matulka (UH), A. Bánovský (Kněžpole), A. Sojáková (Nedakonice), A. Ševčíková (UB).
10 Z. Bělovský (Kněžpole).
9 M. Jančová (D. Němčí).
6 K. Garžík (UH), A. Trávníčková (Traplice).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace