Mazákům nosím tašky a pivo

Mazákům nosím tašky a pivo
Boršice, Uherské Hradiště Sport 10 / 11 / 2012

Jarmil Hubáček (civilním povoláním herec a milovník oblíbených seriálů či spíše milovník z oblíbených seriálů, Ladislav Hampl) přijíždí do Boršic jako nejmladší z týmu Houslic a také hlavní pobočník houslického bosse Matějky. Při plesu bude mít na starost košt vína, který díky boršickým vinařům bude mít velmi vysokou úroveň.
Jarmile, s čím konkrétně přijíždíte na fotbalový ples?
Budu tam mít košt vína a samozřejmě přivezu i své kvalitní víno ze seriálu Okresní přebor. Jestli jste jej sledoval, tak víte, že jsem při návštěvě předsedy Slavoje s paní Hnátkovou a „milenecké“ večeři nabízel naše kvalitní Rulandské šedé a také bažanta. Obé samozřejmě nebude chybět ani v Boršicích. Budu tam mít s sebou i další věci, ale nevím, jestli je vhodné se o nich zmiňovat v tisku, protože by se mohli mezi hosty plesu přimíchat i civilní policisté. Asi znáte moji seriálovou roli, takže každý může ke mně přisednout a „uvidíme, zahulíme.
Takže to bude výjimečný ples i svojí nabídkou?
Nechte se překvapit. Myslím, že pro mladší lidi to taková klasická plesová nabídka je, ale popravdě nevím, jestli se to dostalo i do Boršic. Uvidíme, zahul…, jé pardón, zase jsem se prořekl. To víte. Role v takovém seriálu vás poznamená i v životě. Co ale mohu říci, je, že vyřezávat loutky pro děti do školky nebudeme.
Jakou roli má nejmladší člen mužstva? Nosí starším mazákům tašky, pivo, leští kopačky?
No je to hrozný. Nosit bágl, nosit pivko, připalovat cigára, nechat si nadávat a vlastně vodsírat tu nejtěžší práci.
Jsou starší spoluhráči velcí šikanisté?
Takový boss, když si s sebou vezme ty dva Ukrajince, tak to žádná sranda není.
Takže natočit mu pivo pod míru si nedovolíte?
No... Natočit pivo pod míru a dobře to zamaskovat, aby to host nepoznal, tak to samozřejmě dostanu pochvalu, ale když natočím pod míru bossovi… To je špatný, to je špatný. Tejden bez vodměn.
V Boršicích ale bude mít boss jiné starosti. Bude si muset hlídat svůj stánek s masem…
(skočí do řeči) Já se právě těším, že budu mít skutečně tak trochu volnosti a nebudu bossovi na očích. On si tam bude muset dělat svoji práci a já budu mít trochu svobodu. Vono to taky k tomu 17. listopadu sedí. Že jo.
Na plese budete muset prokázat znalost vína. Boršice jsou vinařskou oblastí, proto je tato role velmi důležitá. Jaké máte s vínem seriálové zkušenosti?
Ano, ano. Měli jsme výborné Rulandské šedé a bylo to k bažantovi při už zmiňované příjemné, romantické večeři. Proto zvu všechny boršické páry ke mně nahoru na decinku toho kvalitního Rulandského šedého a možná přijde i bažant.
Jenže na koštu určitě nebude jen Rulandské šedé. Na to jsou Boršice vinařskou velmocí. Jak si poradíte s tolika vzorky?
To je jasný. Všechny flašky schovám, aby lejt budu jen ten náš krabičák. (smích)
Ples určitě navštíví i mladá generace a také slovácká děvčata. Vy jako blonďák u nich máte určitě velkou šanci. Jaký jste tanečník?
Já po sedmi jointech už jenom poguju (nesourodý tanec - pozn. autora).
A když by ještě před těmi sedmi jointy přišlo na skutečný tanec?
No... Tak to jsem byl kdysi dobrej na polku. Teď už mám ale Češku, a kdyby náhodou přišla Moravanka, tak nám určitě zazpívá. Prostě: Uvidíme, zahulíme.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace