Medaili už mají v kapse

Uherské Hradiště Sport 05 / 05 / 2015

Dvouletý půst skončil. Prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko mají čtyři kola před koncem nadstavbové části o mistra ligy jistou medaili. Už zbývá rozluštit, z jakého kovu bude. Ze stříbra, nebo bronzu?
Bohemians 1905 - SLOVÁCKO 0:2
Hned zkraje podržela Slovácko gólmanka Bednaříková, která si poradila s brejkem domácí útočnice, a následnou dorážku z brankové čáry vykopla Paz. Otevřít gólový účet zápasu mohla Fabová, ale z dobré pozice minula. Ve 39. minutě zahrávaly Pražanky pokutový kop, ale vyhořely. Skóre se tak změnilo až v 51. minutě, kdy po přihrávce od Fabové usměrnila Kubicová míč do sítě. Slovácko si dokázalo vytvořit tlak, který v 62. minut zužitkovala opět Kubicová.  Další šance už ale zůstaly nevyužity. Branky: Kubicová 2. Poločas 0:0.
SLOVÁCKO: Bednaříková - Sedláčková (46. Kristýnová), Strnadelová, Paz, Janků - Chlumová, Strnadová, Kubicová (74. Lysáková) - Strožová, Fabová (69. Daňková), Sedlačíková (46. Horáčková).