Medek zvítězil po sedmi letech

Medek zvítězil po sedmi letech
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 14 / 11 / 2019

Vítězem Aquapark Slovácké sedmy se stal Josef Medek z Topolné. Podobnou větu už čtenáři DOBRÉHO DNE mohli zaregistrovat přesně před sedmi lety. Jak se říká, historie se opakuje, a tak tomu bylo i v tomto případě. I před sedmi lety zvítězil ve Slovácké sedmě Josef Medek a také s nejtěsnějším náskokem jednoho bodu. Přesně jako v právě skončeném ročníku. Aby byl výčet úspěchů kompletní, tak přesně před rokem obsadil třetí místo. V letošním zápolení o bod porazil druhou v pořadí Ladu Kalinovou z Uh. Brodu. Třetí místo pak po telefonickém rozstřelu patří Josefu Hřibovi ze Šumic, čtvrté Radimu Masaříkovi z Uh. Hradiště. Páté místo pak obsadil Viktor Volčík z Uh. Hradiště. Telefonický rozstřel rozhodl i o vítězi třináctého kola, kterým se stal Jaroslav Mazůrek mladší z Kunovic, který přeněji tipnul minutu, kdy padne první branka v utkání Č. Budějovic a Slovácka. Branka padla ve 29. minutě. Jeho tip byl 18. minuta, soupeř Karel Blaha tipoval minutu 56.  
Před posledním kolem měl Josef Medek Medek v čele celkového pořadí pětibodový náskok. Na první pohled by se dalo říct, že pohodlný, ale nakonec z toho bylo drama a netrpělivé čekání na pondělní vydání DOBRÉHO DNE, kde byly zveřejněny aktuální výsledky. „Poslední kolo bylo z mé strany naprostá bída, uhrál jsem jenom čtyři body. V neděli jak jsem se postupně dozvídal ostatní výsledky, tak jsem to začínal vidět černě. V pondělí ráno jsem čekal, co bude napsáno v novinách. Všichni mi říkali, že mám docela dobrý náskok, takže to musí vyjít,“ směje se šťastný výherce. Nakonec to opravdu Josefu Medkovi vyšlo. V čele průběžného pořadí zakotvil v osmém kole a dokázal první místo udržet až do samotného konce.
„V jarní části Slovácké sedmy jsem ale skončil v propadlišti, se ztrátou asi třiceti bodů na první místo. Manželka mi už říkala, abych to zabalil, že už mi to tipování vůbec nejde. Ale to nejde, hraji to pravidelně. Hlavně je to o štěstí,“ říká Josef Medek, který okresní přebor sleduje pravidelně a zápasy Topolné navštěvuje jak doma, tak jezdí i na venkovní zápasy. „O týmech v přeboru mám docela přehled, ale sleduji i ostatní soutěže. Nejvíce jsem ale ztrácel na utkáních Slovácka, tam je to opravdu těžké tipovat,“ odhalil slabinu tipování vítěz z Topolné. A právě Topolná mu aktuálně také dělá svými výkony radost. „Hrajeme o špici okresního přeboru, takže na jaro očekávám velmi zajímavé souboje,“ dodává Medek.
Hlavní výhru v podobě voucheru do Aquaparku v Uherském Hradišti využije celá rodina. „Doma budou rádi, že budeme chodit plavat,“ uzavírá Josef Medek, bývalý fotbalista Ajaxu Mistřice. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace