Mercedes znovu na place

Mercedes znovu na place
Foto: mao
Praha Sport 19 / 10 / 2009

Koneckonců z jeho myšlenky padla rozhodující branka, když se „zašil“ ve stínu tribuny a pak nikým nebráněn přesně našel hlavu Němčického, odkud míč putoval na gólovou hlavu Michala Korduly. Prostě Petr Švancara je zpět.
Zkoušel jsem to už v první půli, ale tam si mě všimli. Před tou brankou jsem si všiml, že se tam rozcvičuje Luděk Zelenka, můj kamarád, tak jsem ho šel pozdravit k čáře. Mrkl jsem do vápna a všiml jsem si, že se mnou nikdo nejde. Řekl jsem Nadi Urbánkové (přezdívka Aleše Urbánka - pozn. red.), ať mně to posune, dal jsem to na Němčického, který to posunul, a Kordula jedinou naši šanci zaplaťpánbůh proměnil.
Zápas byl hodně vyrovnaný a také hodně bolel.
Když nedáte pět kol branku a nevyhrajete, tak si musíte sednout, což jsme udělali. Myslím, že to zabralo, protože jsme si řekli, že budeme bojovat. Věděli jsme, že Bohemka bojovat bude, protože zápasy na bojovnosti postavené mají i díky divákům. V tom jsme se jim snažili vyrovnat. Jestli se nepletu, tak Bohemka neměla jedinou vyloženou šanci. My jsme jednu měli a za to jsme sklidili ovace. Teď máme doma Kladno a jestli to zvládneme, tak se v tabulce posuneme úplně někam jinam. Zvládnout to musíme už kvůli našim fanouškům, kteří za námi přijeli i do Ďolíčku.
Jak ses cítil po šesti zápasech na hřišti?
Asi jste čekali kouzla a čáry, ale někdy to prostě nejde. Musel jsem se přizpůsobit mužstvu. Dnes to nebyla óda na fotbal z obou stran. Na vině byl i těžký terén.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace