Míč za módní molo nevymění

Míč za módní molo nevymění
Foto: facebook Jan Tauber
Uherské Hradiště Sport 25 / 12 / 2015

Fotbalistka Kristýna Janků, středopolařka 1.FC Slovácko a národního týmu, si vyzkoušela roli modelky. Jedenadvacetiletá rodačka z Horních Moštěnic se totiž společně s Lukášem Váchou z pražské Sparty stala tváří měsíce dubna ve společném kalendáři reprezentací Jsme jeden tým!
Pohledná dívka si focení náležitě užívala. „Už s ním mám nějaké menší zkušenosti, ale profi focení jsem zažila poprvé. Vzaly si nás do parády vizážistky a kadeřnice, bylo to fajn. S výsledkem jsem taky spokojená a zatím mám jen pozitivní reakce, tak se to snad povedlo,“ svěřila se Janků, která na nabídku k focení kývla vlastně okamžitě. „Nemám s tím problém. A navíc se mi líbil nápad skloubit obě reprezentace dohromady a přispět k propagaci ženského fotbalu,“ vysvětlila Janků.
Autorem kalendáře je sportovní fotograf Jan Tauber, který si modely pozval do pražského sídla Fotbalové asociace ČR. Janků dal dohromady se sparťanem Váchou a ani jeden neprotestoval. Fotbalistka Slovácka jako jediná odhalila ženské zbraně... „Fotografie je trošku odvážnější než u ostatních holek, ale vůbec mi to nevadilo,“ usmívala se Janků. „U fotografie jsem se snažil o úspornou barevnost - červená, černá, bílá a původně měla mít Kristýna na nohou kopačky. Ale nebylo to ono, degradovalo to její krásné nohy,“ komentoval měsíc duben na svém facebooku Jan Tauber.
I přes dobrý pocit z fotografování Janků zelený trávník za módní mola nevymění. „To by nebylo nic pro mě, nejlépe se cítím na hřišti s balónem u nohy,“ říká bez váhání Janků, jejímž fotbalovým vzorem je Cristiano Ronaldo.
O nafocení kalendáře se podle DOBRÉHO DNE snažily i fotbalistky 1.FC Slovácko, které chtěly spojit síly právě s mužskými kolegy. Jenže zatím marně... Dočkají se fanoušci?

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace