Mikula si otevřel proti Tupesům střelnici

Branky: 37., 65. Horsák D., 19. Litoš F. - 38., 47., 75. Kroča M., 30. Šenk P.
ŽK: 30. Buksa R., 88. Körber S. - 85. Knapčík M.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jaroslav Říha (laik), Čeněk Milar (laik).
Babice: Kovařík L. - Soldán L., Smělík M., Říha L., Poiselt A. (88. Liška J.), Macháček P., Litoš M., Litoš F., Körber S., Horsák D., Buksa R. (65. Lahola M.). Trenér: Marcel Litoš.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Tyl V. (88. Lžičář M.), Šenk P., Surový M. (70. Knapčík M.), Mrva M. (85. Rídl L.), Kroča M., Kovács L., Janků A., Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Na výborně připravené hrací ploše v Babicích se hrál oboustraně pěkný fotbal s mnoha brankami. Účet zápasu otevřel již v 19. minutě domácí Litoš, kdy hostující obrana zaváhala a Litoš skóroval 1:0. Hosty branka nepoložila a po zaváhání domácího brankaře skóroval z přímého kopu Šenk 1:1. V 37. minutě se domácí ujali vedení, kdy se z otočky krásně prosadil domácí kapitán Horsák 2:1. Minutu na to však Kroča vyrovnal na 2:2 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Do druhého poločasu vztoupili lépe hosté ve 47. minutě po autu si spracoval míč Koroča a výsledek byl 2:3. Dlouhé minuty se na ploše nic nedělo až v 65. minute vyrovnal domácí kapitan Horsák na 3:3. Gólovou tečku udělal hattrikem Kroča a stanovil konečný výsledek 3:4. Utkání bylo vyrovnané, ale domácí nepodržel brankař a tak si hosté odvezli 3 body.
Nejlepší hráči: Davil Horsák - Miroslav Kroča

Bánov - Huštěnovice 0:3 (0:1)

Branky: 16. Vaverka A., 66. Petrželka J., 74. Umlauf M.
ŽK: 35. Mikyska M. - 53. Umlauf M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Šupina (laik), Jan Hruboš (laik).
Bánov: Vacula S. - Vasilijevič J., Vaňhara J. (21. Bulejko P.), Polanský T., Polanský L., Pavlíček A., Mikyska M., Machalík V., Mahdalíček P., Guryča R., Dalajka M. Trenér: Břetislav Polanský.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Silný J. (66. Silný F.), Puškáč L. (75. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Postavení obou týmu v tabulce napovídalo jakým směrem by se mělo utkání vyvíjet. Hostující tým byl od začátku hry aktivnější a už od 16. minuty vedl 0:1 zásluhou Vaverky. Huštěnovice si i nadále připravovaly slibné šance, ale do konce poločasu už branka nepadla a proto se šlo do šaten za stavu 0:1 pro Hustěnovice. V prvních deseti minutách druhé půle se stal Bánov rovnocenným partnerem Huštěnovic a vytvořil si i několik brankových přiležitostí. V 66. minutě se k odraženému míči v pokutovém uzemí domácích dostal Petrželka a zvýšil na 0:2 pro hosty. Bánovu více docházely síly a jeho hráči vůbec nestačili zastavovat hostující tým ve vytváření jejich šancí. Výsledkem byla 74. minuta, kdy na konečných 0:3 upravoval Umlauf. Huštěnovice si zaslouženě odváží z Bánova plný počet bodů.
Nejlepší hráči: Aleš Pavlíček - Lubomír Puškáč

Buchlovice - Tupesy 6:0 (5:0)
Branky: 9., 11., 19., 43., 45. Mikula J., 81. Křiva D.
ŽK: 60. Procházka J., 67. Vojtěšek M., 79. Křiva D. - 61. Brim M.
ČK: 65. Brim M. (Tupesy).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jiří Kotek (laik), Radomír Oslzla (laik).
Buchlovice: Hlůšek P. - Vojtěšek M., Strakoš S., Procházka J. (65. Belant L.), Panáček P. (73. Prášilík P.), Mikula J. (81. Omelka J.), Marek B., Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Hlůšek R. Trenér: Petr Sonntag.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra O. (75. Burda T.), Tříska M., Molek S., Mikula F. (46. Vaculík L.), Gejdoš M. (72. Polášek B.), Gejdoš J., Bureš R., Brim M., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Do první šance se dostali hosté, ale střela Ondřeje Vávry mířila těsně nad. V 9. minutě zahráli domácí rychlý protiútok a Mikula sám před brankářem otevřel skóre utkání. O 2. minuty později zahrávali domácí trestný kop z poloviny hřiště a Mikula hlavou zvýšil na 2:0. V 19. minutě domácí zahrávali rohový kop a Mikula dovršuje svůj hattrick. Po faulu ve 43. minutě v pokutovém území, Mikula dává svoji čtvrtou branku. Ve 45. minutě domácí po dlouhém autu zvyšili Mikulou již na 5:0. Druhý poločas začali lépe hosté a v 50. minutě po trestém kopu Molek natřelil břevno. Postupem času si domácí vytvořili převahu a byli lepším mužstvem. Vzruch přinesla 65. minuta, když byl za hrubou urážku hlavního rozhodčího vyloučen hostující Brim. V 70. minutě mohl svůj gólový učet rozšířit Mikula, ale z malého vápna mířil pouze do nohou brankáře. V 81. minutě založili pohlednou akci domácí a Křiva z 18. metrů za pomoci pravé tyče uzavřel skóre.
Nejlepší hráči: Jiří Mikula - Stanislav Molek

Hradčovice - O. N. Ves B 0:1 (0:1)
Branky: 41. Jurásek D.
ŽK: 61. Urubčík Z., 70. Hlaváč V., 73. Daněk O. - 44. Kadaš T., 58. Slezák Z., 70. Jurásek D., 73. Slezák V.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Vladimír Hlaváč (laik), František Macek (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z. (68. Hostýnek P.), Pavlík J., Mikulec J., Koníček P., Indra T., Horák P., Hlaváč V., Fábry I. (65. Pochylý P.), Daněk O., Cmol M. Trenér: Ludvík Cmol.
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J. (71. Němec M.), Slezák Z., Slezák V., Kvapil R. (28. Kadaš T.), Kusák M., Kosík A., Jurásek D., Jirásek A., Hábl O. (81. Szabo T.), Franěk P. Trenér: Michal Kusák.
Utkání začalo převahou hostujího celku a domácí se chytli po sérii čtyř rohových kopů, kdy v 7. minutě pálil Pavlík přímo do rukavic golmana Bočka. Drtivou převahu měli domácí, kteří měli několik brejkových situací, ale golman Boček je vždy fantasticky vychytal. Ve 41. minutě rozehrál Slezák na Kusáka, který vyslal Juráska na samostatný nájezd a ten proměnil. A tak se hosté ujali vedení 0:1. Do konce poločasu se již nic neudálo, a tak se za takového stavu odcházelo do kabin. Po přestávce začali domácí tlakem, ale ztroskotávali na hostující obraně a na dobře chytajícím Bočkovi. V 75. minutě se kapitán Koníček dostal po skvělé sólové akci k zakončení, ale branku minul. Utkání by slušela remíza, protože většina hry se hrála na hostující polovině.
Nejlepší hráči: Petr Koníček - Aleš Boček

Kněžpole B - Košíky 1:3 (1:1)
Branky: 12. Kašný R. - 60., 62. Vojtek P., 28. Ovsík J.
ŽK: 14. Kašný P., 31. Kašný T., 58. Hubáček D. - 20. Uherka Z., 84. Poháněl J.
Rozhodčí: Milan Czaker (7,6) - Václav Lapčík (laik), Antonín Mikulec (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Kněžpole B: Hančík F. - Křen B. (36. Palčík R.), Kozelek M., Kašný T. (46. Pastyřík R.), Kašný R., Kašný P., Janík V., Hubáček D., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P. (89. Fedor J.), Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Scháněl R., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl J., Ovsík J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Za pěkného podzimního počasí se v Kněžpoli setkaly dva týmy ze středních pater tabulky. Prvních deset minut Košíky nepustily domácí k míči, ale vzápětí z prvního útoku na bránu se trefil Radek Kašný. Košíky vzápětí vyvinuly větší tlak a ve 28. minutě se nádhernou střelou do šibenice trefil Jiří Ovsík. 1:1. Ve 35. minutě po obehrání 5-ti hráčů se trefil pouze do tyče Přílučík. Totéž zopakoval za pět minut, ale tentokrát trefil břevno. Druhý poločas začal být více hektický, až se v 60 minutě po přímém kopu trefil Petr Vojtek. 1:2. O dvě minuty později hostující tým dokonale vyšachoval domácí obranu a opět Vojtek bez problémů zvýšil na 1:3. Košíky již domácí tým do vážnější gólové situace nepustily a zaslouženě si odvezly z Kněžpole 3 body.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Marek Přílučík

Popovice - Pitín 1:0 (0:0)

Branky: 67. Prajza M.
ŽK: 75. Vladár J., 75. Navrátil M. (Pitín).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Ivan Junaštík (laik), Pavel Berčík (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Smolík A. (67. Škrášek J.), Předkovský T. (64. Musil O.), Prajza M., Omelka J., Mikulčík R., Masařík L. (82. Šebesta P.), Knot M., Hladný T. Trenér: Roman Bureš.
Pitín: Urbánek P. - Vladár J., Struhař P., Navrátil M., Maňas M. (64. Urbánek M.), Krahula L., Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. II., Berčík P. Trenér: Lukáš David.
Utkání mužstev ze spodu tabulky nepobralo fotbalové krásy, přestože se už ve 4. minutě před brankou ocitl hostující Berčík, který ovšem svou šanci promarnil. V 10. minutě hostující gólman dlouho otálel s odkopem, až málem dostal branku od Předkovského, který mu do střely nastavil nohu a míč šel vedle tyčky. V 17. minutě hostující Krahula potáhl míč a z velkého vápna vyslal dělovku, ale Šesták vytlačil míč konečky prstů. Ve 23. minutě se ke střele dostali domácí, ale střelu Terery gólman vytlačil na rohový kop. Ve 34. minutě se na malém vápně nejlépe zorientoval hostující Bureš, ale jeho střela našla pouze Šestákovu náruč. V závěru poločasu se po kombinaci domácího Knota, který narazil Masaříkovi, ale ten ideální přihrávku spálil a mířil vedle tyčky. Druhý poločas zahájili domácí mírným tlakem, kdy v 60. minutě vyslal střelu Knot a gólman střelu vyrazil. O 4. minuty později se odhodlal ke střele domácí Musil v 67. minutě se domácí dočkali gólu po akci z pravé strany, kdy míč ideálně nacentroval Mikulčík na Musila a ten hlavou otevřel skóre. V závěru hosté domácí zatlačili, ale k vyrovnání to nevedlo.
Nejlepší hráči: Jiří Omelka - Milan Navrátil

St. Město - Korytná 1:0 (0:0)
Branky: 84. (p) Svoboda O.
ŽK: 89. Botek J. - 57. Navláčil O.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Radim Doležal - Jiří Stuchlík (laik), Josef Flasar (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Vlček P. (70. Rosůlek P.), Vaněk T., Ševčík I., Svoboda O., Müller T. (65. Bouřa R.), Grebeň M. (46. Šopík R.), Daťko J., Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
Korytná: Málek Mi. - Zámečník M., Vacula J. (50. Zetka M.), Popelka D., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J. (68. Popelka L.), Málek Ma., Čaňo B., Bublík I., Mikláš J. Trenér: Patrik Persona.
Na dobře připraveném hřišti na Rybníčku se hrál v úvodních dvaceti minutách slabý fotbal s napřestnostmi na obou stranách. Domácí působili lepším dojmem a vypracovali si několik příležitostí. Především Müller mohl o přestávce zpytovat svědomí, protože hlavně díky jeho zahozeným šancím skončil poločas bez branek. Po změně stran domácí přitlačili na pilu a opět hrozil Müller, ovšem jeho šance neskončily brankou. Domácí zatlačili hosty z Korytné na jejich polovinu, ale tato výhoda jim  však dlouho nic nepřinesla. Právě naopak hosté hrozili z rychlých protiútoků a obrana Jiskry brzdila často útočniky Korytné jen za cenu faulu. Nerozhodný stav utkání trval až do 84. minuty, kdy po rohu Starého Města jeden z obránců Korytné zbytečně pošlapal Botkovy paty v pokutovém uzemí, a tak se kopala penalta, se kterou si Svoboda bez problémů poradil. Zbytek hrací doby patřil hostům, kteří si vytvořili tlak, ale vyrovnání se již nedočkali.
Nejlepší hráči: Jan Botek - Ondřej Navláčil