Mikulinec skóroval do obou branek

Slovácko Sport 14 / 05 / 2015

Okrení přebor 21. kolo

Drslavice - Slavkov 1:1 (0:1)
Branky: 90. Mikulinec R. - 43. vlastní ŽK: 36. Máčala R., 60. Pijáček L., 70. Kňazeje T., 73. Vystrčil M. - 34. Mančík M., 73. Šimek P. Diváci: 123.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jan Javor (laik), Libor Šimek (laik).
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M. (15. Věrný R.), Pijáček L., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Zimčík L., Šimek P., Stojaspal R., Polášek B., Peter O. (85. Pištěk M.), Mančík M., Kovačovič M., Halík J., Habarta J. (74. Švardala Z.).
Trenér: Karel Kopeček ml.
V úvodních minutách po rohovém kopu vykopával míč z brankové čáry jeden ze slavkovských obránců. Ve 20. minutě předvedl pěkný zákrok hostující gólman Pochylý. V závěru první půle opět domácí mužstvo podržel gólmanm Hroch, ale ve 43. minutě byl na dorážku spoluhráče Mikulince krátký 0:1. V 65. minutě odmítl vyrovnání drslavický Věrný, který z malého vápna netrefil branku hostí. Domácí se dočkali vyrovnání v 90. minutě, kdy se jediný střelec utkání Mikulinec trefil do správné branky a hlavou srovnal na 1:1.
Nejlepší hráči: Martin Hroch - Petr Zimčík

Bílovice - Šumice 2:3 (0:2)
Branky: 86. Kováč Pa., 88. Vyorálek J. - 45., 49. Ondřej V., 33. Pančocha J.
ŽK: 50. Čechmánek O., 54. Mikulka P. - 90. Ondřej V. Diváci: 80.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Tomáš Kaňovský (laik), Roman Horčica (laik).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Vyorálek J., Strapina R., Otáhal L. (60. Hanák M.), Mikulka P. (63. Zlatý I.), Kováč Pe. (63. Zlámal J.), Kováč Pa., Hlaváček P., Gajdošík E. (52. Bernatík P.), Čechmánek O. (63. Matějík J.).
Trenér: Pavol Hýža.
Šumice: Janíček J. - Žampach Jan, Valášek P. (46. Kelíšek M.), Pilka S. (80. Šidlo M.), Pančocha J., Ondřej T., Marek V., Mach M., Kúdela M. , Jančařík M. (18. Ondřej V.), Žampach Josef (69. Zálešák F.).
Trenér: Josef Janíček.
Z kraje první půlky hrály oba týmy velmi aktivně. Ve 27. minutě byl ve velké šanci Žampach, ale minul. V 33. minutě se v sólu vydal Pančocha a domácímu gólmanovi nedal šanci, 0:1. Z posledního útoku prvního poločasu všechny domácí zmrazil Ondrej Václav 0:2. Za malou chvíli opět skóroval a zdálo se být rozhodnuto. Zápas o stavu 0:3 ztratil náboj a spíše se dohrával. V 86. chyboval poslední obránce Šumic a zvýšilo se na 1:3. V 88. minutě hostující gólman nastřelil Vyorálka od kterého se odrazil míč do prázdné brány. Zápas skončil stavem 2:3.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Josef Pančocha

D. Němčí B - Jarošov 3:0 (0:0)

Branky: 50. Světinský A., 60. Hlaváček J., 90. Bršlica Z. ŽK: 55. Šmehlík J., 64. Ježek Vít - 56. Omelka Martin, 60. Krejčiřík Z., 64. Kolaja L. Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Vojtěch Jahoda, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P. (86. Bršlica Z.), Světinský A., Stojaspal M., Pochylý M., Mahdal A. (19. Stojaspal K.), Krchňáček M., Kadlček R., Ježek Vít (69. Krchňáček Pavel), Hlaváček J., Šmehlík J. (72. Ježek Václav).
Trenér: Marek Pochylý.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D. (82. Abrhám Roman), Kolaja L., Jančík M. (89. Snopek A.), Bobčík P., Blaha D. (75. Pitr Lukáš ), Krejčiřík Z.
Trenér: Radek Vyoral.
V prvním poločase pálili domácí pěkné šance hlavně ve 34. a 41. minutě. Hosté se zalekli a měli také slibné situace v 35. minutě, kde při všech akcích se vyznamenali brankáři na obou stranách. Ve druhém poločase se domácí tlačili více do útoku a po velmi hrubé obraně hostů se domácí ujali vedení po 50. minutě. Domácím jakoby narostly křídla a v 60. minutě zvýšili z pokutového kopu. Branky se dočkali jen domácí v 90. minutě kdy zvýšili na 3:0 po velmi pěkných narážečkách až na malé vápno, kde s přehledem zakončil Bršlica.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Petr Bobčík

Hluk B - Košíky 0:2 (0:0)
Branky: 11. Ovsík J., 7. Poháněl J. ŽK: 35. Minařík M., 39. Chytil R., 45. Straka J. - 31. Přílučík L., 88. Fedor J. Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Roman Prachař (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka T. (69. Vozár P.), Straka J., Miroš J., Minařík M., Chytil R., Hrdina I. (86. Vagai T.), Gášek J., Dufka J., Bachánek O., Abrhám R.
Trenér: Marek Vlastimil.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík M. (21. Silný P.), Přílučík L., Pól R. (86. Bémer Z.), Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Od úvodních minut byli domácí lepším mužstvem a vytvořili si územní převahu. V 7. minutě udeřili hosté, kdy zahráli rychlý protiútok a Poháněl dal první gól. O dvě minuty později mohl srovnat Hrdina, ale mířil těsně vedle. V 11. minutě hosté udeřili podruhé, i když zahráli rychlý protiútok, Jiří Ovsík obešel i gólmana a do prázdné branky zvyšoval na 0:2. Ve druhém poločase se obraz hry velmi nezměnil a domácí měli neustále míč na svých kopačkách. Hosté podávali bojovný výkon a odvezli si důležité tři body.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Jiří Ovsík

Os. Lhota - Kudlovice 2:1 (1:0)
Branky: 15. Fantura T., 90. Pešík E. - 71. Forro M.
ŽK: 73. Kotačka O. - 18. Forro M. Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Martin Šípek, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Radoch O. (89. Štergenich D.), Pešík E., Pešík D., Kusák M., Kotačka O., Kopeček M. (52. Šimčík M.), Horák K., Hanák R., Fantura T., Zalubil O. (82. Jakoubek P.).
Trenér: Jan Šimčík.
Kudlovice: Chmelař P. - Turoň T., Kuzma J., Kraváček L., Koutník P., Ježek P., Hruška M. (73. Štulíř M.), Forro M., Dujka J., Blaha K., Benedikt M.
Trenér: Petr Ježek.
Domácí se v 15. minutě ujali vedení, když vystihl přihrávku gólmanovi Fantura. Domácí útočili a v 18. minutě mohli skóre navýšit, ale Kusák svou šanci nevyužil. Naopak hosté mohli v 31. minutě vyrovnat, ale Blaha z malého vápna branku minul. Ve druhém poločase hosté domácí zatlačili a v 71. minutě se jim podařilo vyrovnat, kdy si Forro naběhl na centr a přízemní střelou vyrovnal na - 1:1. Hosté mohli dát v 85. minutě gól, ale svoji šanci nevyužili. Domácí je ztrestali v 90. minutě z rohu, kdy si Pešík naběhl na centr a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Karel Blaha

Zlámanec - Traplice 5:2 (2:2)

Branky: 18., 20. Šurmánek M., 54., 74. Smolka F., 52. (p) Damborský M., - 20. Čevela O., 37. Kolínský T. ŽK: 27. Jirsák P., 45. Štefka Z., 57. Duda R. - 29. Kolínský T., 51. Huťka L., 78. Trávníček Vá. Diváci: 110.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Jaroslav Říha (laik), Roman Obdržálek (laik).
Zlámanec: Jablonický M. - Váňa M., Válek L., Šurmánek M., Štefka Z., Smolka F., Sadil L., Jirsák P. (76. Křen M.), Hubáček A., Duda R. (59. Nimránek M.), Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (61. Blecha L. ml.), Štefka P., Kolínský T. (85. Bičan M.), Huťka L., Gelien R. (82. Polách O.), Čevela O. (76. Kotyza R.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
V 18. minutě se prosadil domácí Šurmánek. Hned za 2. minuty přidal svůj druhý gól opět Šurmánek. Zdálo se, že toto hosty zlomí, ale po rozehrávce se napřáhl z velkého vápna Čevela, který nedal gólmanovi šanci. Hosté převzali iniciativu a výsledkem byl v 37. minutě vyrovnávací gól. V 52. minutě byl faulovaný ve vápně Smolka, k penaltě se postavil Damborský, který ji s přehledem proměnil. O dvě minuty později se proháčkoval mezi obránci Smolka a ranou k tyči dal domácím náskok. V 74. minutě proměnil Smolka na konečných 5:2.
Nejlepší hráči: Filip Smolka - Václav Trávníček

Dohrávka 16. kola
Slovácko C - Nezdenice 7:2 (3:2)
Branky: 20., 47., 52. Zemánek J., 5., 42. Sánchez F., 70. Mareček M., 83. Huráb J. - 2. Voda M., 45. Vystrčil J. ŽK: 78. Šišák V., 84. Abrhám F. - 45. Mikliš M., 47. Voda M., 65. Šašinka O., 70. Gabrhel R. Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Milan Furý, Zdeněk Horák (laik)
Slovácko C: Červinka M. - Zemánek J., Vašek O., Šišák V., Sánchez F. (76. Žůrek A.), Remeš M., Mareček M., Králík V. (63. Abrhám F.), Heger D. (72. Huráb J.), David T. (83. Mikulášek R.), Balaštík A.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (63. Martinec R.), Mikliš M. (72. Kociňák T.), Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Gabrhel R. (78. Jančařík J.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Než se domácí obrana stačila zformovat hostující Voda Michal využil chybu domácích a otevřel skóre. Avšak v 5. minutě přišel centr a Sánchez pohotově hlavou srovnal na - 1:1. Hostům hořela pravá strana obrany, ze které přišel centr a Zemánek upravil na - 2:1. Ve 42. minutě upravoval skóre hlavou Sánchez. Ve 45. minutě přišla akce hostujícího mužstva, kdy se trefil Vystrčil a snižoval na - 3:2. Ve 2. poločase Slovácko přidávalo jednu branku za druhou. V tomto utkání si připsal hattrick domácí Zemánek, jenž zkompletoval v 52. minutě.
Nejlepší hráči: Jaroslav Zemánek - Jiří Vystrčil

Nezdenice - Jarošov 1:5 (0:4)
Branky: 65. Vystrčil J. - 24., 73. Kolaja L., 10. Staroba R., 16. Omelka Marek, 25. Laga D.
ŽK: 56. Vystrčil J., 66. Gabrhel R., 74. Kociňák T. - 29. Šipka J., 56. Laga D. Diváci: 80.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Petr Vápeník (laik), Radek Omelka (laik).
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M. (70. Mikliš M.), Šašinka O., Sviták P., Struhař P. (28. Uličník J.), Martinec R. (58. Gabrhel R.), Kociňák T., Kociňák J., Kalina P. (65. Kandrnál P.), Jurásek L.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (79. Šmíd M.), Staroba R., Polanský T. (86. Šurmánek J.), Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D. (80. Svoboda T.), Kolaja L., Jančík M., Bobčík P., Blaha D.
Při mírném začátku z obou dvou stran při dohrávce 16. kola se první ke slovu dostali hosté, když v 10. minutě si Staroba naběhl na centr - 0:1. O pár minut později si Omelka po centru zpracoval míč a střelou k tyči rozvlnil síť - 0:2. Ve 24. minutě si na centr naběhl Lukáš Kolaja - 0:3. O minutu později opět hosté udeřili Lagou - 0:4. Ve druhém poločase chtěli domácí výsledek zvrátit, byli fotbalovější, dostávali se i do šancí a v 65. minutě se dočkali snížení Vystrčilem - 1:4. V 73. minutě, kdy obrana domácích odkopla míč, se k němu dostal Kolaja a přízemní střelou upravil na konečných 1:5. Hosté si konec utkání již pohlídali.
Nejlepší hráči: Oldřich Šašinka - Lukáš Kolaja