Mistřice do čela, Vésky dál klopýtají

Kněžpole Sport 03 / 08 / 2015

Velká cena Uherskohradišťska v požárním útoku má nového lídra. Klopýtající Vésky sesadily Mistřice, které už mají před rivalem čtyřbodový náskok. Rošádu přineslo zápolení o Pohár starosty obce Kněžpole, který nad hlavu zvedly Hradčovice.
Hasiči Hradčovic vyhráli letos vůbec poprvé, když dosáhli času 17,28 s., což je jejich třetí nejlepší čas sezony. Rychlejší však byli vždy v rámci Zlínské ligy požárního sportu. Na druhé Vésky už tak ztrácejí jen 9 bodů.
Z druhého místa se radovaly Mistřice před Pravčicemi a Velkým Ořechovem, jejichž výsledky se však do Velké ceny nezapočítávají. Body za třetí místo tak bral až pátý Částkov. Dosavadní lídr z Vések obsadil až 12. místo a přenechal „žlutý trikot“ Mistřicím.
Souboj žen vyhrál Jarošov, následovaný Salaší a Prštným.
Zrcadlo výsledků, muži: 1. Hradčovice 17,28 s., 2. Mistřice 17,52 s.,... 5. Částkov 19,03 s., 6. Staré Město 20,08 s., 7. Salaš B 20,78 s.,... ženy: 1. Jarošov 19,24 s., 2. Salaš 20,42 s.,... 4. Bojkovice 21,25 s. Průběžné pořadí Velké ceny po 11 z 15 závodů, muži: 1. Mistřice 84, 2. Vésky 80, 3. Hradčovice 71, 4. Vésky B 51, 5. Mladcová 46.