ŽK: 36. Bělíček K. - 37. Haveta Petr, 40. Flekač J., 63. Pospíšil P., 75. Pindryč R. Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Michal Rychlík, Tomáš Polášek.
Babice: Pól R. - Maňásek Z., Liška J., Horsák A., Horníček K. (78. Tomaštík R.), Harásek M., Fusek I. (82. Horníček D.), Forro M., Býček L., Bohun P., Bělíček K.
Trenér: Miroslav Sečen.
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Zapletal P., Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R., Martinec P., Kameník J., Haveta Petr, Flekač J., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Sobotní zápas se hrál na kluzkém terénu, což dělalo problém oběma mužstvům. Míč měli více pod kontrolou hosté, ale domácí kontrovali rychlými protiútoky a v 15. minutě Forró nastřelil břevno. Ve 22. minutě Pindryč trefil tyč a o minutu později z rychlého protiútoku Harásek dostal míč na hranici pokutového území a hezkou střelou otevřel skóre, 1:0. Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem. Domácí spoléhali na rychlé brejky a několikrát postupovali sami na brankáře, ale bezúspěšně. Tečku k celému utkání udělal v 83. minutě Horsák a domácí tým již nedovolil žádné zdramatizování zápasu.
Nejlepší hráči: Michal Harásek - Petr Martinec

Mistřice - Kostelany n. M. 2:4 (2:3)
Branky: 41. Špičák M., 44. Bilavčík M. - 10., 26. Mojžíš Ju., 35. Horký L., 50. Dvouletý J.
ŽK: 55. Bilavčík J. (Mistřice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Milan Fury - Jaroslav Vávra (laik), Jiří Huňka (laik).
Mistřice: Horňák M. - Špičák M., Sklenář P., Nesázal P. (69. Posolda J.), Lapčík V., Krupa J., Kašný P. (20. Červinka M.), Huňka M., Blaha J., Bilavčík M. (90. Mažgút T.), Bilavčík J.
Trenér: Miroslav Šnajdar.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra A., Plevák L., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D. (90. Procházka L.), Chmelař D. (85. Vávra M.), Horký L., Frühauf R. (60. Ventrča J.), Facalka R., Dvouletý J. (78. Zelinka L.).
Trenér: Martin Vávra.
Začátek utkání probíhal v dobrém tempu, když Mojžíš otevřel skóre hned v 10. minutě. Poté pokračoval tlak hostí na domácí branku a Mojžíš dával v 26. minutě svou druhou branku. Neustálý tlak hostí znamenal třetí branku, kdy Horký po tvrdé střele střelil v 35. minutě na stav 0:3. Poté se domácí otřepali a ve 41. minutě Špičák snížil skóre na 1:3. Poté ještě do poločasu ve 44. minutě domácí snížili stav na 2:3. Do druhé půle se nastupovalo ve výborném tempu, obě strany si vybírali mnoho šancí. Dvouletý v 50. minutě střelil branku a stav byl 2:4. Od té doby probíhal velký tlak domácích, kteří si našli cestu k bráně, ale nemohli dát žádný gól.
Nejlepší hráči: Marek Špičák - Július Mojžíš

Traplice - Huštěnovice 1:2 (0:1)
Branky: 49. Čevela O. - 24. Puškáč L., 81. Silný F.
ŽK: 19. Puškáč L., 50. Straka P., 66. Kanyza P. (Huštěnovice). Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Ladislav Blecha (laik), Zdeněk Hruboš (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T. (84. Mikulaštík D.), Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (46. Kotyza R.), Štefka P., Michalec T., Huťka L., Dostál D. (75. Polách O.), Čevela O., Blecha L. ml. (46. Kolínský T.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Huštěnovice: Vaverka A. - Zambal J., Vašíčka M., Tománek D., Straka P., Silný F., Puškáč L. (55. Kanyza P.), Petrželka J., Čevora Z., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Obě mužstva hrála z počátku slušný fotbal. Převážně se hrálo mezi šestnáctkami, mužstva předváděla technický fotbal na krátké přihrávky. Ve 24. minutě hosté zahrávali z levé strany přímý kop a po nedorozumění domácích obránců s gólmanem, kupodivu skončil míč v síti. Domácí po této brance přidali na aktivitě. Začátek druhého poločasu byl ve znamení převahy domácích, kterou po chybě hostujících potrestal nekompromisní střelou z malého vápna ve 49. minutě Čevela, stav byl 1:1. Domácí měli i nadále více ze hry, vyloženou šanci však neproměnil Verbík, a tak platilo pravidlo nedáš, dostaneš. Hosté založili protiútok na jeden dotek a zápas rozhodl v 81. minutě Silný, 1:2.
Nejlepší hráči: Petr Štefka - Petr Straka

Kněžpole - Topolná 1:1 (1:0)

Branky: 34. Kašný R. - 90. Válek A.
ŽK: 23. Maršálek A. - 51. Zelinka D. Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Svoboda, Milan Večera (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Otáhal A. (87. Janků R.), Maršálek A., Kučera M. (58. Uherek R.), Kašný R. (80. Mazůrek A.), Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor D., Brázdil O., Blaha K. (89. Kozelek O.).
Trenér: Filip Hančík.
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Rozsypálek P., Pavlica A., Hoferek P. (46. Gabrhelík T.), Hoferek J. (80. Mikulka L.), Foltýn P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub (73. Stuchlík M.).
Trenér: Roman Leitner.
Úvod patřil hostujícímu celku a v už v 9. minutě mohl jít do vedení, ovšem Vyorálek byl proti a úžasným zákrokem vytěsnil míč na roh. Domácí více spoléhali na rychlé protiútoky a ve 34. minutě jim jeden takový vyšel. Po špatném vyhodnocení ofsajdové situace domácí obranou, pro Radka Kašného už nebyl problém dát vedoucí branku. Druhá půle byla jasně v režii hostujícího celku, vždy ale ke vstřelení branky jim kousíček chyběl a nebo v brance exceloval famózní Josef Vyorálek. Vypadalo to, že domácí „utrpí“ tříbodové vítězství, ale v poslední minutě protrhl střeleckou nemohoucnost Adam Válek, když si na pravém křídle pohrál s obranou a dostal utkání do remízy, která tomuto duelu slušela.
Nejlepší hráči: Josef Vyorálek - Jaroslav Hoferek

Mařatice - Košíky 2:2 (1:0)
Branky: 23. Horák Z., 75. Janků A. - 51. Večeřa M., 61. Kočvara R.
Diváci: 45.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Dalibor Jirásek (laik), Ondřej Šuranský (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Mrva M., Lukašík A., Jurčík D. (46. Kubíček P.), Janků A., Horák Z. (65. Kuchař R.), Bída L.
Trenér: Luboš Bartoš.
Košíky: Ondruch A. - Viktora D. (62. Němeček L.), Večeřa M., Večeřa L., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Kočvara R., Kaštánek J., Fedor J.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V Mařaticích se hrálo na lehce podmáčeném terénu a hra po zemi byla pro obě mužstva velmi obtížná. Hrálo se převážně mezi vápny a žádné slibné šance nepřicházely. Vedoucí gól Mařatic přišel spíše náhodně, když se ve 23. minutě na hranici pokutového území dostal k odraženému míči Horák a vypálil míč za Ondruchovy záda. Stav hry byl 1:0. Do druhé půle vlétli lépe hosté, vytlačili Mařatice na jejich vlastní půlku a za 15 minut otočili zápas. První branku střelil nádhernou střelou pod břevno Večeřa a o 10 minut později dostal Košíky do vedení Kočvara. Tečku za utkáním udělali domácí, když v 75. minutě dorážel do prázdné branky Janků.
Nejlepší hráči: Adam Janků - Marek Přílučík

Popovice - Polešovice 4:6 (0:5)
Branky: 74., 90. Omelka J., 62. Musil O., 82. Mimránek L. - 22., 25., 33., 78. Koutný D., 19. Svoboda O., 43. Černoch M. ŽK: 40. Tetera T., 85. Hladný T. (Popovice). Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Robert Kaňovský (laik), Jiří Běhávka (laik).
Popovice: Tetera T. - Viktora R., Prajza M. (46. Šácha P.), Omelka J., Musil O., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Struha R. (26. Tringela J.), Stašek O. (73. Mangl R.), Martykán M., Koutný D., Korvas R., Hrabala J., Černoch M., Bernatík T., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Do utkání nastoupili lépe hosté, když již ve 2. minutě zahodili slibnou šanci. V 19. minutě se hosté ujali vedení Svobodou, 0:1. Ve 22. minutě se opakovala stejná situace, ale zakončoval Koutný. Ten pokračoval i ve 25. minutě, kdy se trefil přesně do šibenice a upravil tak na 0:3. Ve 33. minutě docílil Koutný svého hattricku, 0:4. Ve 44. minutě hosté zahrozili centrem, který usměrnil hlavou k tyči přes celou branku Černoch, 0:5. V 62. minutě po chybě obrany snížil domácí Musil, 1:5. V 74. minutě domácí snížili na 2:5. V 78. minutě  Koutný umístil svůj míč od tyčky do brány, 2:6. V 82. minutě domácí snížili, 3:6. Domácí se ještě dočkali branky v 90. minutě, kdy hlavou usměrnil míč Omelka, 4:6.
Nejlepší hráči: Lukáš Mimránek - Martin Martykán