Mládežnické výsledky

Mládežnické výsledky
Sport 03 / 09 / 2008

KP st. a ml. dor.
Kroměříž B - Brumov 5:1 a 3:0, 1.Valašský FC - Chropyně 1:0 a 1:2, Kelč - Slušovice 0:5 a 0:6, Dol.Němčí - Holešov 1:2 (Šmehlík) a 2:3 ((Tinka P., Světinský A.), Štítná n/Vl. - Podlesí 4:1 a 11:0, O.N.Ves - Napajedla 3:0 (Píštěk 3) a 1:1 (Máček), Paseky Zlín - Morkovice 1:2 a 2:2. Dohrávka 2. kola: Brumov - Paseky Zlín 7:1 a 4:1, Podlesí - Dol. Němčí: 3:1 (Kadlček T.) a 0:4 (Šmehlík 3, Stojaspal D.)

starší1. Kroměříž B		2	2	0	0	10:2	62. Štítná n/Vl.		2	2	0	0	8:3	63. Holešov		2	2	0	0	4:1	64. Morkovice		3	2	0	1	9:7	65. Slušovice		3	2	0	1	8:6	66. Brumov		3	1	1	1	10:8	47. Podlesí		3	1	1	1	6:7	48. D. Němčí		3	1	0	2	6:7	39. O. N. Ves		3	1	0	2	5:7	310. 1. Valašský FC	3	1	0	2	2:4	311. Paseky Zlín		3	1	0	2	4:9	312. Chropyně		2	0	1	1	2:3	113. Kelč		2	0	1	1	2:7	114. Napajedla		2	0	0	2	2:7	0mladší1. Štítná n/Vl.		2	2	0	0	17:1	62. Slušovice		3	2	0	1	9:3	63. Brumov		3	2	0	1	8:6	64. Holešov		2	2	0	0	5:3	65. Napajedla		2	1	1	0	5:3	46. Morkovice		3	1	1	1	7:9	47. Paseky Zlín		3	1	1	1	5:7	48. Kroměříž B		2	1	0	1	4:2	39. D. Němčí		3	1	0	2	8:7	310. Kelč		2	1	0	1	6:7	311. 1. Valašský FC	3	1	0	2	4:5	312. Chropyně		2	1	0	1	4:5	313. O. N. Ves		3	0	1	2	3:7	114. Podlesí		3	0	0	3	1:21	0
KS sk. B st. dor.
Prakšice - Jarošov 2:1 (Babušík, Vráblík - Gajarský), Nedachlebice - Boršice 0:3 (Zach 2, Dvouletý), Hluk - Strání 0:4 (Vogl 2, Motola, Popelka R.), J. Otrokovice - Luhačovice 2:5, Koryčany - Zdounky 2:1, Uh. Ostroh - Újezdec 2:2 (Hanák, Bouřa - Krajči, Findura), Bojkovice - Rataje 6:3 (Varaďa 3, Floreš 3). Kontumační výsledek: Koryčany - Rataje 0:3 kont.

1. Luhačovice		3	3	0	0	16:3	92. Boršice		3	3	0	0	10:1	93. Bojkovice		3	2	1	0	11:6	74. Strání		3	2	0	1	10:1	65. Rataje		3	2	0	1	9:8	66. Prakšice		3	2	0	1	4:7	67. Újezdec		3	1	2	0	7:2	58. J. Otrokovice	3	1	1	1	7:5	49. Koryčany		3	1	0	2	2:9	310. Uh. Ostroh		3	0	2	1	5:6	211. Zdounky		3	0	1	2	3:9	112. Hluk		3	0	1	2	2:14	113. Jarošov		3	0	0	3	3:7	014. Nedachlebice	3	0	0	3	1:12	0
KP st. a ml. žáci
Kunovice - Uh. Brod 0:3 (Papírek 3) a 1:2 (Flek - Michalec, Stojaspalová), Bystřice p/H. - Bojkovice 1:8 a 3:3, FC Vsetín - V. Otrokovice 3:1 a 2:1, Luhačovice - Dol.Němčí 0:0 a 2:1 (Ježek), Paseky Zlín - Val. Meziříčí 5:2 a 0:8, Kroměříž B - J. Otrokovice 2:1 a 2:2, 1.FC Slovácko C - Chropyně 3:3 (Konečný, Sasínek, Jelínek) a 2:7 (Vlk, Vinkler)

KS sk. B St. a ml. žáci
Boršice - Uh. Ostroh odloženo, Napajedla - Slušovice 0:6 a 1:15, Nedakonice - Holešov 1:1 a 0:11, Hulín - Kvasice odloženo, Strání - St. Město 3:0 (Mahdal, Toman, Pavluš) a 3:1 (Reňák, Grebík J., Horňáček - Vávra), Koryčany - Morkovice 0:1 a 7:5.

MSDD starší
Humpolec - Uh. Brod 5:0, Prostějov - Kunovice 5:0.

1. Prostějov		3	2	1	0	9:3	72. Otrokovice		3	2	1	0	8:3	73. Třebíč		2	2	0	0	5:1	64. Bystrc		3	2	0	1	6:4	65. Líšeň		2	1	1	0	7:2	46. Břeclav		3	1	1	1	8:5	47. Vrchovina		3	1	1	1	5:5	48. Havl. Brod		3	1	1	1	4:6	49. Uh. Brod		3	1	1	1	3:7	410. Humpolec		3	1	0	2	8:5	311. Kunovice		3	1	0	2	3:10	312. Vel. Meziříčí	3	0	2	1	3:5	213. Židenice		3	0	1	2	2:8	114. Bohunice		3	0	0	3	2:9	0


MSDD mladší
Humpolec - Uh. Brod 4:1, Prostějov - Kunovice 3:0.

1. Prostějov		3	3	0	0	12:3	92. Bystrc		3	3	0	0	7:4	93. Otrokovice		3	2	1	0	6:1	74. Havl. Brod		3	2	1	0	8:6	75. Bohunice		3	2	0	1	12:4	66. Humpolec		3	2	0	1	8:8	67. Třebíč		2	1	1	0	6:5	48. Židenice		3	1	0	2	5:5	39. Vel. Meziříčí	3	1	0	2	3:5	310. Břeclav		3	1	0	2	3:7	311. Uh. Brod		3	0	1	2	2:11	112. Vrchovina		3	0	0	3	3:6	013. Líšeň		2	0	0	2	2:5	014. Kunovice		3	0	0	3	0:7	0

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace