Mládí Sparty na Slovácku řádilo

Uherské Hradiště Sport 15 / 08 / 2012

1.FC Slovácko - Sparta Praha 1:4 (1:3)
Branky: 24. Trousil - 8. Pavelka, 13. Balaj, 43. Hušbauer, 50. Kadlec z penalty.
Rozhodčí: Příhoda - Moláček, Jiřík.
ŽK: 28. Kuncl, 50. Kubáň, 78. Došek, 86. Kerbr - 51. Kadlec.
Slovácko: Melichárek - Kuncl, Trousil, Košút, Kubáň - Volešák (62. Kerbr), Daníček, Martykán (55. Trávník), Valenta, Lukáš (46. Kovář) - Došek. Trenér Miroslav Soukup.
Sparta Praha: Vaclík - Vidlička, Švejdík, Jarošík, Pamič - Kadeřábek, Pavelka (81. Grajciar), Hušbauer, Skalák (85. Hybš) - Kadlec (76. Holek), Balaj. Trenér Vítězslav Lavička.
Slovácko mělo v zápase se Spartou velkou příležitost se zvednout. Nejen výsledkově, ale především herně. Když po dvanácti minutách prohrávalo 0:2, vypadalo to na další propadák. Jenže pak se podařilo Trousilovi vstřelit kontaktní gól a naráz se začínalo probouzet staré Slovácko. Dokonce mělo velkou šanci na vyrovnání. Místo toho ale přišel zbytečný gól do šatny a když po nástupu do druhé půle fauloval zbytečně ve vápně Kubáň, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Soukupovi svěřenci utrpěli krutou porážku, a tak nikoho nepřekvapilo, že se stadionem neslo: Soukup ven!!! Zdá se, že fotbalový klub čeká horký týden.