Modrou VIP všem doporučuji

Modrou VIP všem doporučuji
Uherské Hradiště Sport 20 / 06 / 2011

Rok má za sebou novinka v nabídce Slovácka nazvaná modrá VIP, jejíž držitelé mají zabezpečený vyšší komfort při sledování zápasů Slovácka, kdy mohou využívat občerstvení ve VIP stanu mezi tribunou A a D. Zeptali jsme se proto jednoho z jejích držitelů Martina Žáka na názor ohledně této služby.

Co pro vás znamená koupě modré VIP permanentky?
Beru to jako určitou formu podpory klubu, ale i ta měla jakýsi vývoj. Když jsem na fotbal chodit začínal, kupoval jsem si vždycky lístek, později pak klasickou permanentku kvůli místu a známým, kteří chodili se mnou. Vzhledem k tomu, že nemůžu přispívat víc, tak je možnost koupit si modrou VIP pro mě ještě únosná hranice jak přispět klubu.

A jsou v ní také určité výhody.
Pochopitelně. Když už dávám víc, tak očekávám přidanou hodnotu. Jsou to nejen místa na hlavní tribuně, ale i servis, který je s tím spojený, ať už je to jídlo ve stanu nebo zápasový zpravodaj. Když si to sečtu, tak to vyjde prakticky stejně, jako kdybych kupoval věci samostatně, s tím rozdílem, že tady se o to nemusím starat. Už proto bych všem tento druh permanentky doporučil, protože většina z nás si na fotbale dá nějaký ten párek a pivo. To tady mám v ceně vstupenky.

Jak jste byl se službami v uplynulé sezóně spokojen?
Nějaká drobnost na vylepšení by se určitě našla, ale nic závažného nebo podstatného to není. Modrou VIP permanentku si pořídím i letos a věřím, že k danému servisu dostaneme i lepší domácí výsledky. (úsměv)

Cena Modré VIP je 5000 Kč (při výměně z minulé sezóny 4000 Kč).
Výhody oproti běžné permanentce:
- samostatný vstup
- občerstvení ve stanu
- zápasový zpravodaj
- polstrovaná sedadla
Modrou VIP permanentku si můžete zakoupit v předprodeji každý všední den od 14.00 do 16.00 na hlavní pokladně stadionu.

 
PRODEJ SUPPORTER KARET A PERMANENTEK DO KOTLE
 
V úterý, ve středu a ve čtvrtek bude, ve Fanshopu za tribunou B na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti, probíhat výměna a prodej supporter karet a permanentek do kotle. Cena supporter karty je jako minulou sezónu 200 Kč a skalní fanoušci si na ni mohou zakoupit permanentku za 50 % ceny do sektorů B2 a B3. Na supporter kartu platí rovněž sleva 50 % při zájezdech na venkovní utkání 1.FC Slovácko.  
Více informací na www.fanaticos.cz a www.fcslovacko.com.
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace