Na čele tlačenice

Na čele tlačenice
Slovácko Sport 02 / 11 / 2009

Průběžné pořadí SLovácké sedmy

102 Kyncl J. (SM).
101 Kozelek V. (Kněžpole).
100 Jelínek L. (UH).
99 Šašinka J. (Záhorovice).
98 Javor J. (Vlčnov).
97 Kundera M. (SM), Vacula P. (UB).
96 Kalina L. (UB), Doležal T. (UH).
95 Sklenka D. (Ořechov).
94 Brázdil Z. (UH), Horký J. (Nedakonice).
93 Pauřík A. (Kněžpole), Kostková M. (Kroměříž).
92 Botek F. (Kudlovice), Schön J. (Mistřice).
91 Hubáček A. (Kun.), Svoboda P. (Mor. Písek).
90 Ševčík J. (Veletiny), Remeš V. (Kněžpole), Rozsypálek M. (Jar.), Kadlčík M. (Popovice), Brhel M. (SM), Bělovský M. (Kněžpole).
89 Ševčík P. (UB), Vaškových L. (UH).
88 Rozsypálek Z. (Jalubí).
87 Kovařík L. (UO), Kozelek F. (Topolná), Mařák I. (UH), Hykl D. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice), Gajdošík P. (Topolná).
86 Dohnal T. (Topolná), Abrhámová M. (UH).
85 Maroňák V. (UH), Pavelka S. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Janošek T. (Kudlovice).
84 Hřib J. (Šumice), Slováček K. (UH), Večeřa P. (UH).
83 Berec L. (Bystřice p/L.), Thomayerová J. (UB), Koumar R. (Mistřice), Kirchner M. (Kun.), Adamík O. (Huštěnovice).
82 Omelka J. (Bánov), Janůšek M. (UH), Stehlík P. (UB).
81 Blaha K. (Huštěnovice), Rosík V. (Kudlovice), Krsička P. (Sušice), Mikulka L. (UH).
80 Gajdošík F. (Jar.), Janošek A. (Kudlovice), Hanák K. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Pospíšil R. (Bílovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
79 Grebeníček J. (O.N. Ves), Kovařík Z. (Sady), Šťasta J. (Huštěnovice), Šupka F. (Kun.), Michalec R. (UH).
78 Lysoněk F. (Jar.), Měrka R. (Mařatice).
77 Kolaja A. (Svárov), Plundrák M. (Mor. Písek).
76 Michalcio Z. (UH), Svoboda L. (Podolí), Křiklava Z. (Osvětimany), Schnürmacher F. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Janečková M. (Tupesy).
75 Krpal A. (Stříbrnice), Weintrittová M. (Míkovice), Kaňovský M. (Bílovice).
74 Mazurková J. (UH), Vacula L. (UB), Lekeš L. (UB), Hrubošová J. (Kněžpole).
73 Vávra J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Hyklová M. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Stehlíková M. (UB).
72 Měrka M. (Jar.), Medek J. (Topolná), Fusek M. (SM), Garžík K. (UH), Hubáček P. (Březolupy), Hanáček P. (Kun.).
71 Kožušník S. (Ořechov), Pauřík J. (Kun.), Šimík V. (Kostelany n/M.), Schnürmacher F. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Fiala T. (UH).
70 Bělovská J. (Kněžpole), Slováčková M. (SM).
69 Ludvíček J. (Boršice), Hamrlík F. (UH), Krsičková M. (Sušice), Vacula P. (UB).
68 Zichová L. (UH), Borýsek Z. (UH).
67 Procházka J. (Tupesy), Vaculová L. (UB).
66 Janečka M. (St. M.), Štěpaník M. (Babice).
65 Hoferek O. (Topolná).
64 Kopeček K. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Gabriel P. (UH).
62 Křůmal F. (Březolupy).
61 Gajdošík S. (UH), Šurmánková A. (Jar.), Máčala J. (Vážany).
60 Kret Š. (UO), Pongo Ľ. (UH), Mikulec F. (UH), Červenka J. (Tupesy), Pipal V. (Sady), Rýc F. (Svárov), Mikulka L. (Topolná), Glac J. (O.N.Ves).
58 Byčan M. (UH).
57 Janás P. (Jar.), Dobeš A. (UH).
56 Schneider J. (UH).
55 Bukvald A. (SM), Kučík I. (Jankovice), Pavlíček P. (Újezdec), Zajíc Z. (Březolupy).
54 Srnec J. (UB), Schön M. (Mistřice).
52 Šurmánek M. (Jar.), Vaškových M. (UH).
51 Pokorák V. (Ořechov), Buš V. (Kudlovice).
50 Salvet L. (Bojkovice), Kraváček B. (Kudlovice).
46 Volčík V. (UH).
45 Vyorálková V. (Kněžpole), Horká V. (Buchlovice).
42 Hladiš L. (Šumice).
41 Beneš F. (O.N.Ves), Berecka V. (Březolupy).
37 Zbožínek P. (UB).
36 Vanda P. (UH).
32 Brož Z. (Jar.).
31 Blažek A. (Kun.).
28 Krátký D. (SM).
27 Hladník D. (Bělá n/Svit.), Mikulka T. (Topolná).
24 Nepraš P. (Jar.).
20 Piňos F. (Hluk).
19 Prokeš M. (SM), Filípek R. (Ořechov).
18 Jančíková B. (Jar.).
17 Lukš K. (SM), Holásek R. (UH), Pavlíček Z. (Kun.), Janošková A. (Kudlovice).
16 Jakoubek P. (Polešovice).
15 Trávníček V. (Nedakonice), Ježek Z. (Hluk).
13 Kozelek O. (Kněžpole).
12 Slováček D. (Brno), Miko O. (Jar.).
10 Folwarczná M. (UH).
9 Dvouletý R. (Nedakonice).
8 Lepka F. (Buchlovice), Miko F. (Jar.), Kusenda P. (Boršice u Bl.), Juračka M. (Sady).
7 Dvouletá R. (Nedakonice), Horký Z. (Nedakonice), Švorčík R. (Bojkovice).
6 Mikulka J. (Topolná), Ančinec V. (Hradčovice), Czaker M. (Březová), Sklenková T. (Medlovice).
5 Sklenka J. (Ořechov).
3 Krpal T. (Kostelany n/M.).
2 Juřík M. (Sady).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace