Na favorita se vytáhly

Kunovice Sport 24 / 04 / 2012

Divácky atraktivní zápas sehrály prvoligové házenkářky Kunovic v derby s Otrokovicemi. Utkání dvou rozdílných poločasů nakonec vyznělo lépe pro Sklenářovou a spol.
Kunovice - Otrokovice 26:24
Jasným favoritem byly házenkářky Otrokovic, které měly na kontě o deset bodů více než Kunovice. Úvod tomu i napovídal. Hostující celek se dokázal prosazovat téměř ze všech pozic a získal pětibrankový náskok, který se však domácím podařilo do přestávky stáhnout. A když pak v osmé minutě druhé půle Kunovjanky srovnaly, rozjela se přetahovaná o každou branku. Až v závěru získal domácí celek dvoubrankové vedení, které si už pohlídal. „Holky musím pochválit  za bojovnost, nepoložil je nepříznivý vývoj utkání,“ pochvalovala své spoluhráčky hrající trenérka Jarmila Štěrbová. K dalšímu utkání odjedou slovácké hráčky na palubovku béčka Slavie, které je lídrem prvoligové tabulky. Sedmičky 5/4:3/2, vyloučení 5:6. Rozhodčí Pluhař, Suchánek, 150 diváků. Poločas 12:15.
KUNOVICE: Pavlíčková M., Polášková – Pavlíčková K. 1, Horáková 3, Sklenářová 11/4, Kosinková 2, Štěrbová 9, Hrabalová, Hanáková, Brablcová, Šnajdrová, Křeháčková.
1. Slavia B.    18    17    0    1    523:379    34
2. Liberec    18    15    0    3    511:455    30
3. Otrokovice    19    12    1    6    515:462    25
4. Poruba B    19    12    0    7    522:468    24
5. HC Plzeň    19    11    1    7    460:413    23
6. Olomouc B    19    10    1    8    565:506    21
7. Kunovice    19    8    1    10    434:474    17