Branky: 10. Jindřišek, 40.  Mašek z pen. - 77. Daníček z pen.
Bohemians: Fryšták - M. Dostál, Šmíd, Bederka, Bartek - Reiter (72. Záviška), Jindřišek, Hašek, Vaníček (78. Švec)  - Mašek, Juliš (67. Kabajev)
Trenér:  Martin Hašek
SLOVÁCKO: Daněk - Juroška, Hofmann, Krejčí, Reinberk - Navrátil, Daníček, Machalík (36.Sadílek), Janošek (46. Havlík), Petr - Kuchta (84. Kubala)
Trenér: Michal Kordula
Slovácko odehrálo dva zcela odlišné poločasy, v prvním tahalo za kratší konec a jen dvoubrankové manko v přestávce bylo ještě milosrdné. Ve druhém pak převzalo otěže zápasu, ale i přes spoustu šancí pouze snížilo, když v 77. minutě proměnil pokutový kop Daníček.
Kdyby hráči obou týmů proměnili všechny šance, možná se zrodil divoký výsledek 3:3. Jenže Slovácko mělo vychýlená mířidla, největší šanci spálila letní posila z pražské Slavie Kuchta a Sadílek, proti kterému se vyznamenal brankář Fryšták.
Klokani byli od začátku aktivnější a převahu korunovali už v desáté minutě povedenou střelou Jindřiška z 20 metrů a vítěznou trefu přidali z penalty o půl hodiny později.