Na kolenou už popáté v řadě

Hluk Sport 08 / 11 / 2019

Ani příchod listopadu nic nezměnil. Florbalisté Spartaku Hluk po prach­bídném říjnu, ve kterém získali jen dva body za prohry v prodloužení, černou sérii nepřerušili. V ostravské hale Sareza prohráli s FBC Letka a v tabulce Národní ligy jsou až osmí.

Letka - HLUK 6:3
Hlučané inkasovali už po 57 sekundách, kdy nepohlídali přihrávku zpoza branky a Podškubka neměl šanci. Už v páté minutě ale bylo srovnáno. Jelikož zbylé šance pochytali výborní gólmani, na další góly diváci čekali až do druhé třetiny. A oba padly do hlucké sítě. Ještě předtím měl ale vedoucí branku na florbalce Janča, jenže zahodil trestné střílení. Spartak ve druhé části soupeře přestřílel 17:9, ale sváděl marný boj s brankářem Hrabáčkem. Jeho kouzlo zlomil až ve 45. minutě Olbert. Euforii z kontaktního gólu utlumilo dvojnásobné oslabení, které Severomoravané bleskurychle využili. Když pak zvýšili až na 6:2, nebylo co řešit. „Perfektním výkonem se blýskli oba gólmani. Škoda jen, že jsme spoustu šancí neproměnili,“ litoval Martin Tuhý, hrající kouč Hluku. Branky: Olbert 2, Jílek. Třetiny 1:1, 2:0, 3:2.
HLUK: Podškubka - Holý,  Hubáček, Štěrba, Jílek, Cileček, Duda, Petlan, Olbert, Janča, Zatloukal, Tuhý.