Na Kunovice stačilo šest minut

Slovácko Sport 12 / 11 / 2015

I. B. sk. C

O. N. Ves - 1.FCS C 1:5 (0:2)
Céčko Slovácka ani tentokrát nezaváhalo a všechny tři body si odvezlo z Ostrožské Nové Vsi. Již po půli svítilo na světelné tabuli vedení hostů o dvě branky, po změně stran se radovalo Slovácko ještě třikrát. Domácí se prosadili až v nastaveném čase, kdy už se zřejmě viděli hosté v kabině, kde si mohli radostně zařvat oslavný pokřik.
Branky: Píštěk - Bučák 2, Vašek, Balaštík, Sánchez.
Koryčany - Nedakonice 7:1 (3:0)
Favorit v utkání nezaváhal a Nedakonice vyprovodil sedmi góly. Tři trefy do poločasu, další čtyři po změně stran.
Branka: Hyrák.
Zborovice - St. Město 3:1 (2:1)
Ta největší zápletka se ve Zborovicích udála během první půle. Po změně stran to bylo pouze o tom, zdali najdou hosté ze Starého Města síly na odpověď, anebo přidají Zborovičtí pojišťovací branku. Stal se ten druhý možný scénář. Branka: Šmatelka.
Zlechov - Jalubí 7:1 (3:1)
Ne pouze utkání v Koryčanech skončilo sedmigólovým vítězstvím domácích. Druhým týmem, jenž si odvezl sedm branek na závěr podzimu, jsou hráči Jalubí. Smutným hrdinou vítězného utkání je tak domácí gólman Drobisz, kterému začala zimní přestávka o šedesát minut dřív než jeho spoluhráčům. Ve 30. minutě totiž za svůj zákrok uviděl červenou kartu.
Branky: Vaněk 4, Kowalík 2, Vendel - Klajn.
Kunovice - Morkovice B 2:3 (1:3)
Kunovice se sice ujaly vedení ve 20. minutě, ale béčko Morkovic dokázalo během šesti minut zcela otočit vývoj zápasu. Dvoubrankový náskok si hosté drželi až do 88. minuty, ve které snížil Lahodný.
Branky: Šebák, Lahodný
Prakšice - Nivnice 1:2 PK (1:0)
Nivnice si odváží z Prakšic „pouze“ dva body, ale i těch si výběr kouče Ondrůška jistě velice cení. O to víc, že hosté hráli od 62. minuty v deseti, když se nechal vyloučit za sprostá slova  Májek. Domácí od 23. minuty vedli, hráli přesilovku, ale hosté dokázali zásluhou Veleckého srovnat a v následných penaltách zvítězit (3:4).
Branky: Jurák - Velecký.