Na Masarykově okruhu si dojel pro tři medaile

Staré Město Sport 27 / 04 / 2015

Skvělý start do nové motocyklové sezony zažívá Michal Šlezar. Staroměstský jezdec třikrát vystoupal na stupně vítězů v Jarní ceně Brna na Masarykově okruhu, která je součástí seriálu mistrovství republiky a Přeboru ČR na přírodních okruzích.
Šlezar startoval ve třídě 125 SP a 250 SP. V nižší kubatuře jej porazil jen italský závodník Pierre Coppa, takže si v rámci českého bodování připsal coby nejlepší maximální počet 25 bodů. Ve třídě 250 SP už ale takové štěstí neměl. „Sotva jsem zajel do zaváděcího kola a zmáčknul spojku, tak vyskočilo lanko a bylo zle. Věděl jsem, že je po závodě, tak rychlá oprava nebyla v našich silách,“ posteskl si Šlezar. Chuť si ale spravil v nedělním závodě.
Ve třídě 125 SP opět dojel druhý za Italem a ve dvěstěpadesátkách skončil třetí, ale opět jako nejlepší z českých jezdců. „Aktuálně už se chystám na víkendové závody ve Starém Městě. Do motorek dáváme ještě lepší motory, takže doufám, že mi na domácím okruhu přinesou štěstí,“ přeje si Šlezar.