Na odstoupení vydělaly jen Nedachlebice a Újezdec

Na odstoupení vydělaly jen Nedachlebice a Újezdec
Slovácko Sport 06 / 04 / 2011

Boj o postup do krajského přeboru dostal nečekaný náboj. Záloha otrokovické Viktorie, která přezimovala na desáté pozici, už totiž do jarních odvet nenastoupí a její výsledky Krajský fotbalový svaz anuloval! Důvodem odstoupení je podle dostupných informací nedostatek hráčů.
„Jelikož Viktorka vyhrála jen pětkrát, většina týmů na jejím odstoupení prodělá. Škoda jen, že se neodhlásila už před začátkem soutěže, kdy vedení klubu přihlášku dlouho zvažovalo. V jejich případě však nejde o nedostatek financí, ale hráčů,“ potvrdil Radek Lukáš, sekretář zlínského Krajského fotbalového svazu.
Na odstoupení Viktorky vydělaly z osmičky týmů Uherskohradišťska jen Újezdec a druhé Nedachlebice. Svěřenci Pavla Ficence totiž jako jediní Otrokovicím podlehli, tudíž zůstávají na svém, a z druhého místa útočící Nedachlebice si ve vzájemném souboji připsaly remízu. Zbylá šestka si svorně z konta odepíše tři body. Chudší je i lídr z Boršic, jeho kouč však hromy blesky nechrlí... „I když odstoupili v půlce sezony, nic nenaděláme. Mrzí nás to o to víc, že jsme vyhráli na půdě Viktorky. Ale život jde dál, nic tak strašného se nestalo,“ reagoval bez emocí boršický kouč Pavel Šimeček. Náskok jeho armády v čele tabulky se každopádně před startem jarních odvet smrskl ze tří na jeden bod.
Asi nejvíce na odstoupení vydělal o záchranu bojující Újezdec, který zůstal na svém, zatímco konkurenti v boji o sestup, Prakšice a Žalkovice, přišli o tři body.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace