Na šampionky už nestačily

Uherský Brod Sport 22 / 09 / 2015

Fotbalistky ČSK Uherský Brod poprvé na kolenou. Jejich spanilou jízdu na prahu nové sezony zastavily Lužkovice, které na Lapači vyhrály na pokutové kopy. Po devadesáti minutách byl stav nerozhodný 2:2.
UH. BROD - Lužkovice 2:3 na PK (1:1)
Broďanky narazily na úřadujícího šampiona kraje, který se prezentoval výborným výkonem. „Byl to zatím nejtěžší soupeř, ve svém středu měl dvě výrazné individuality - Strachoňovou a Zeťkovou,“ přiznal Petr Zpěvák, domácí sekretář.
Skóre přesto otevřely svěřenky Lumíra Petrky, když míč po ose Chovancová, Čagánková putoval k Oharkové, která věděla, co s ním. Byla to vůbec první střela domácích na bránu. Ještě do přestávky Lužkovice srovnaly a po změně stran strhly vedení na svou stranu. Aspoň bod pro ČSK zajistila v poslední minutě střídající Šmilauerová, která tečovala trestný kop Čagánkové. V penaltách ale vyhrály hostující hráčky 4:3. Branky: Oharková, Šmilauerová.
UH. BROD: Kočendová - L. Kučerová, Florešová, Chovancová (46. Andrlíková), Vidová, Vydržalová, Eliášová, Čagánková, Petrková (78. Šmilauerová), Oharková, S. Zálešáková.